Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

Різати - не садити

Завдяки читачам нашого сайту, нам стало відомо, що фактично в самому центрі міста було зрізано досить цінні дерева, яким було багато років і які прикрашали наше зелене місто. Ці дерева знаходились біля "старої автобази" чи синагоги. Нажаль наша міська влада не розуміє, що ламати - не садити. І кому мішали старі дерева - невідомо. Додаємо 2 фотографії... P.S. Нажаль якість не дуже хороша, адже фотки зроблені мобільним телефоном.

 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Тарас 31.01.2007, 15:24
Дозвола на зрізання дає в першу чергу Тернопіль,в крайньому разі Гусятинська екологія, тільки після цього міська рада може погодити.Ще за Куцинди дали дозвіл Клизубу А. на добудову магазину(мама була депутатом за Куцинди.Рішення на землю чи Інше дає не мер, а сесія міської ради(30-чол.деп утати), або виконком міської ради(11 чол.)Земля під ринком була в користуванні(Ра й СТ, Джума Р.М.)(Користі місту від райСТ ніякої).Наскіль ки мені відомо, крім Клизуба А., там надано землю(В ОРЕНДУ) підприєм. Цвик Олекс.Дерева я бачив вони знаходяться на комун. підприєм., цінності вони ніякої не представляють(Х іба з часом комунальній службі прийшлось би шукати кошти,щоб зрізати),хіба можуть піти на дрова. А так дійсно в цілях безпеки спокійніше буде,тай з воронами правда, крім цього будуть робочі місця(3-6 чол.),за оренду землі щось капне в бюджет міста та архітектурно(Ка жуть старі люди,що там до війни був будинок) вулиця зміниться в кращу сторону та благоустрій біля магазинів буде зроблено! А ті тополі, що зрізали(які від сильного вітру ломались і падали людям на голови, за 2-5 років всерівно треба б було різати), пішли на перекриття даху в нашій лікарні!!! То, що тут поганого? І лікарня має посадити нові дерева! А на рахунок розкопаного тротуару на Гусятинській: любий розумний господар знає, що земля має властивість просідати!Кошти мер вже на цей рік знову добивається(а це не 1 тис.грн.), я думаю вони будуть і цього року тротуар буде відновлено! І ще колишні мери рили дорогу(Шевченка ,Чортківська), а таки дійсно тротуар легше зробити і розумніше!
Цитата
 
 
#6 terry_usa 31.01.2007, 04:45
2 Shtyk: якщо в житті довелось зрізати тополю, той знає, що чим старіше дерево, тим гниліша та тополя! Таке воно дерево. Тому в містах його зрізають, в цілях безпеки.
Цитата
 
 
#5 Shtyk 29.01.2007, 13:24
а де то ви побачили серцевину дерева на фотці? причому гнилу... я бачу зріз верхньої гілки який чітко вказує на здорове дерево...
Цитата
 
 
#4 admin 25.01.2007, 19:21
побачимо що там виросте, чи що там збудують ;-)
Цитата
 
 
#3 terry_usa 25.01.2007, 17:34
Якщо глянути в корінь, а краще зріз старої тополі, то чітко видно, що серцевина дерева пуста, гнила. Таке дерево під напором сильного вітру має великі шанси впасти комусь на голову. А ще на фото видно, що саме на тих тополях жила велика колонія ворон, від їх присутності і так невеселе місто ставало подібним на цвинтар. Рано чи пізно ці тополі ТРЕБА було би зрізати. Друга справа, що на їх місці буде рости, каштани чи будяки, а може ряд гральних автоматів?
Цитата
 
 
#2 patriot 25.01.2007, 16:07
також фактом є вирубка лісу,подорозі на чагарі. Нехочу називати прізвища людей, яких я там бачив, але з їх руки виданий цей дозвіл , який на мою думку є фіктивний. То давайте дійсно подумаємо про яку співпрацю говорив мер нашого міста. Розкопана Гусятинська вулиця , повалені на чиюсь користь дерева. Бєзпрєдел повний.Але треба памятати, що сила народу непереможна. А також про закон- "про дострокові вибори мера міста ".Не можна доускати такого безконтрольного поводження у владі хоч в нашому містечку. Особисто я проти політики мера міста . А ті хто повівся на його дитячі обіцянки з фонтанами і . т . д нехай подумають, що змінилося на краще і чи потрібно терпіти це тихе знущання ???
Цитата
 
 
#1 bigfan 25.01.2007, 14:15
І це далеко непоодинокі факти. Наприклад недавно на вул.Шевченка зрізали 60-річну липу, з якої більш як півстоліття навколишні жителі збирали запашний липовий цвіт, а зараз красується лиш пеньок та ще кусок непотрібної частини стовбура, який напевно що неможливо порізати на дошки. А столітні, метр в діаметрі тополі, які фільтрували стічні води з колонії та харчпрому кому мішали? Тут правда можна з’їхати на алергетиків, але про таких в нашій окрузі також не чув. Дозвіл дає міська рада, ріжуть зеки, а прибутки ділять певно між собою, чи як, не знаю, то вже не важливо. Важливо те, що сміттярки заростають хащами, ставок смердить, ігрові автомати як стояли, так і стояли, а мер міста виходить на сцену, і закликає до спільної праці на розбудову міста.
Цитата
 

Додати коментар