Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Пив, п'ю і буду пити

Написання цієї статті мене спонукала бійка, чи то скоріше „розборки”, які я мав можливість спостерігати у суботу на всіма нами улюбленій дискотеці „Техностиль”. Хлопчина, років так 13-14, бо по янгольському обличчі та зрості йому більше не даси (не буду прирівнювати ситуацію до фільму „Пустун”, бо тоді його поведінку можна ще було б пояснити), розбив на сходах перед дискотекою пляшку з-під пива...

Зробив він це спеціально чи ненароком, то до правди не знаю, але те що він на ногах ледве тримався, то факт. На цьому все було б закінчилось, якби не різке обурення зі сторони іншого хлопця, далеко вже не шкільного віку, але також п’яного, який з кулаками кинувся на малого. До мордобиття правда не дійшло, але секунди-дві оговтавшись, пацан почав сильно обурюватись, мовляв, що той х… в нього хоче, хлопці, ідем його, культурно кажучи, на місце поставим. Ось така справедлива в нас тепер молодь.
Цікаво, чи поводився б наш головний герой так, якби був тверезий, думаю що ні. А що вдієш, коли діти можуть купити пиво, сигарети та горілку на кожному кроці. А наші славнозвісні підприємці, тим часом клопотаються над збором коштів на в’їздні знаки в місто. Та краще б строго-настрого заборонили видавати у своїх магазинах алкоголь та тютюнові вироби особам, яким ще не виповнився 21 рік. А то робиш зауваження продавцю, мовляв чому ви продали школяру пиво, і чую слушну відповідь: - А яка різниця? Не купить в мене, то купить в сусідньому магазині. Кажете яка різниця? А може в сусідньому кіоску ваш син купляє розведений технічний спирт, і завтра ви його таким вже не побачите?!
Добре, що хоч в Копичинцях крім барів є ще ЦКіД, де хоч рідко, але проходять концерти та спектаклі. Є танцювальні гуртки, футбольні секції, музична школа, кінотеатр, міський портал в мережі Internet. А що казати Хоросткову, Гримайлову, чи звичайним сірим селам? Лишається тільки заливати нудьгу спиртним. Це ж тепер модно. Включіть телевізор. О бокс! Кличко з кимось міряється силами, спонсор показу хто? – Nemiroff – абсолютний чемпіон, визнаний 45 країнами світу. Цок канал – КВК, молодці хлопці, ото придумали, генеральний партнер – Березова на бруньках, і т.д. То може проблема не в молоді, і не в продавцях, а в самій державі, яка дозволяє так відкрито пропогандитувати алкоголь, спиваючи при цьому таку прекрасну квітучу націю. А може проблема в нас самих? На кінець, для підняття настрою пропоную відвідати http://www.info.data-com.ru/3/iogi.html Так що шановні робіть висновки.

Коментарі:

Коментарі  

 
#16 Тризуб 13.02.2013, 23:41
Підкажіть, хто автор статті?
Цитата
 
 
#15 Peligro 05.04.2008, 17:30
Від кого, а від Кузяка :lol: , я таке почути не сподівався :lol:
Цитата
 
 
#14 Кузяк 05.04.2008, 00:18
Даже если спирт замерзнет пить я не брошу,буду гризть его зубами потому что он хорошый!!!
Цитата
 
 
#13 bigfan 17.12.2007, 13:24
Може пора лишити?
Цитата
 
 
#12 4упакабра 17.12.2007, 12:46
Ну і буду пиу!!! :zzz :zzz :zzz
Цитата
 
 
#11 Pashko 24.10.2007, 13:36
І пий... :D
Цитата
 
 
#10 4упакабра 24.10.2007, 13:16
Пиу, пу, і буду пиу!!! :D :D :D
Цитата
 
 
#9 Pashko 20.11.2006, 14:58
Горілка - це ЗЛО! Ось дічина у гостьову написала про бійки між хлопцями та між дівчатами. Розумію, там не одна пляшка побилась...
То що робитемо далі???
Цитата
 
 
#8 admin 17.11.2006, 15:01
Закривати магазини тоже не вихід, хай продають товари тільки з документами, особам яким є 18 років і т.д. А закривати магазин не вихід, не всім же потрібна горілка, декому ввечері і хліб закінчиться вдома, а купити немає де :sad:
Цитата
 
 
#7 Pashko 16.11.2006, 19:50
Так, виховання у нас таке. "Бери, сину, ти вже у мене великий. По чучуть, не спіши". По чучуть і маємо - деградація нації.
То що, закриваємо магазини? Думаю, було б доьре взяти коментарі з приводу цього питання у підприємців та продавців.
Цитата
 

Додати коментар