Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Прийшла весна, кущі зелені-2

Здається, вже остаточно потеплішало у рідному місті. Сонечко виглянуло - якраз чудова погода для прогулянки. Озброївшись фотоапаратом та іншою технікою, вирушаю у пошуках чогось нового та цікавого...

Вже стало традицією, що дуже багато подій відбувається біля головної водної артерії міста - Нічлави. У статті "Прийшла весна, кущі зелені" я вже повідомляв про зрізані каштани навколо міського ставу. На цей раз помічаю інше - зрізані гілки від дерев як лежали так і лежать, хоча пройшло вже більше ніж декілька тижнів. Мабуть сохнуть :)

 


Незважаючи на екологічний стан Нічлави, жителі і далі "закривають очі" на проблеми річки. Мені вдалось стати свідком миття автомобіля. Мабуть, це не поодинокий випадок і, схоже, це стало звичною справою :(

 

Йдучи далі, одразу помічаю нові відремонтовані сходи біля каплиці (про яку неодноразово писав наш сайт). Тут додані поручні, встелена плитка.. Одне слово, дуже зручно, особливо для людей старшого віку, котрі йдуть до церкви. Як вдалось вияснити ініціатива ремонту сходів належить все-таки не міській раді, а громаді церкви св. Миколая (на Горі) та самим копичанам.

 


Оскільки була чудова та тепла погода, то і робота навколо каплиці йшла "повним ходом". Приємно бачити, що таке гарне місце із занедбаного повертається у чудовий стан.

 


Також на вулицях міста не можливо не помітити машину, котра ремонтує вуличні ліхтарі(мабуть, виконується постанова голови ОДА про освітлення міст). Надіюсь, що тепер буде дуже світло у вечірній період.
От таке побачив я і мій фотооб'єктив за цей день. Успіхів!


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 pashko 31.03.2008, 20:35
Та ні, Пелігро, не хочуть каштани відростати... :cry:
Цитата
 
 
#7 kosta7 30.03.2008, 15:07
Привіт terry_usa!

У мене лінк працює!
Чи тебе встановлений останній флеш плагін? Спробуй з різними брaвзерами -Firefox,Opera
www.photoshop.com/user/kosta7 або kosta7.photoshop.com/

Thank you Kosta ;-)
Цитата
 
 
#6 terry_usa 30.03.2008, 07:49
Костя, лінк не працює! Які враження від Photoshop Express?
Цитата
 
 
#5 DDD 29.03.2008, 22:44
ВОНИ ТАМ НЕ ТІЛЬКИ МАШИНИ ПО 100 РАЗ НА ДЕНЬ МИЮТЬ А Й ВИКИДАЮТЬ МУСОР!ПОЛІЕТИЛЕ НОВІ КУЛЬКИ ПРВСЮДИ! ЖИТЕЛІ САМІ РОБЛЯТЬ МІСТО ТАКИМ! НЕВЖЕ МІСЬКА РАДА НЕБАЧИТЬ ЦЬОГО, А ТАБЛИЧКА ВИСИТЬ ШТРАФ, ОТО БИ ЗАРОБИЛИ НА ЦІМ, ТА ДЕ ТАМ ВСІ БАГАЧІ МОЖУТЬ ВІДКУПИТИСЬ! МЕНІ СОРОМНО І ОБІДНО ЗА ТЕ МІСТО ДЕ Я ВРОДИВСЯ І ВИРІС! ДУЖЕ!
Цитата
 
 
#4 kosta7 29.03.2008, 18:27
Ось моє бачення Kопичинець через призму фотоапарата kosta7.photoshop.com/ серпень 2007
Цитата
 
 
#3 bigfan 29.03.2008, 15:02
Гілля сохне до Івана Купала, ото-вже буде вогник :roll:
Цитата
 
 
#2 $Spike 48$ 29.03.2008, 14:04
Гарно зробили коло каплички мені сподобалось хоч гарніше буде виглядати наше місто
:-)
Цитата
 
 
#1 Peligro 29.03.2008, 13:37
Напевно скоро вже і машини не будуть мити біля головної гамтерії міста, бо у річці буде не вода, а самі знаєте що :sad: .
А як там каштани? Відростають?
Цитата
 

Додати коментар