Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

Пригоди на залізниці

 19 квітня в ході проведення заходів правоохоронцями на станції Копичинці Тернопільської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці було затримано 29-річного житель Тернопільської області. При проведенні поверхневого огляду у чоловіка з кишені його штанів було вилучено одноразовий медичний шприц об’ємом 20 мл., заповнений рідиною темно - коричневого кольору. Як пояснив затриманий даною речовиною являється опій ацитильований, який він зберігав для власного вживання, як наркотичний засіб.

23 квітня до чергової частини міліції лінійного відділу на станції Тернопіль поступило повідомлення від чергового по станції про те, що пасажирським поїздом сполучення "Київ-Чернівці" на перегоні "Теребовля-Деренівка" було травмовано 28-річного жителя м. Теребовля. Чоловіка каретою швидкої допомоги було доставлено в Копичинську районну лікарню з попереднім діагнозом : множині садини рук, стегон, забій головного мозку, закрита черепно-мозкова травма. На даний момент потерпілий перебуває в реанімаційному відділенні даної лікарні в шоковому стані.

 Спонсор допису: Цікавитесь художньою чи іншою літературою? Тоді вам варто читати книги, у них багато цікавого і корисного для вас


Коментарі:

Додати коментар