Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

Пропита молодь?

Сьогодні мало кого здивує ситуація, коли студент, а, в гіршому випадку і школяр, який іде по вулиці з пляшкою спиртного напою і цигаркою у руках. Ще кільканадцять років тому за подібний вияв самореалізації можна було добряче поплатися синцями збоку старшого покоління. На жаль, зараз проблема алкоголізму серед підлітків стала великомасштабною в Україні. Сайт kopychyntsi.com.ua поцікавився у своїх користувачів, здебільшого молодих людей, чи вживають вони алкогольні напої.


Kurt
До алкоголю ставлюся нормально, головне – знати міру. Сам я деколи випиваю, здебільшого це пиво. У святкові дні можу шампанського попити, вина і горілки.

Emili
Так, інколи. Пиво

KYS
Вживаю, майже весь спектр напоїв, в малій кількості і досить рідко. Виключення становить пиво, його я п'ю достатньо часто)

cruiz
Не вживаю, не вживав, і не збираюсь вживати.

knopa
Так,вживаю. Але не до такого ступеня, що потім «закидає». Алкоголь вживають всі. Напевно, нема такої людини, яка б не вживала спиртних напоїв.

Zloi
багато п'ю і багато чого)

Sofka
Ой, вживаю тільки вино, і то по Великих святах!

kost
так
пиво - в середньому по літру два рази на тиждень;
горілка - не регулярно, випиваю до останньої краплинки (скільки є);
коньяк - дуже рідко, коли є настрій;
вино - тільки на свята, раніше пив його часто, а зараз надаю перевагу горілці;
шмурдяки – о, тааааак, "золота осінь" це, «канєшна» ЩОСЬ ... обригатися)))

Voker
Взагалі не вживаю

До цього опитування додаємо, що сьогодні, о 15. 00 год., на проспекті Свободи у Львові біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться акція "Пропита молодь", присвячена проблемі алкоголізму в Україні. Після якої ми продовжимо розглядати дану проблему на нашому сайті.

Коментарі:

Коментарі  

 
#14 maks 28.02.2008, 17:07
:-x :-x :-x
Цитата
 
 
#13 ПРОСТО ПЄсня 25.02.2008, 21:30
Не пийте люди! Лишіть то всьо нам ми справимось!! :lol:
Цитата
 
 
#12 bigfan 25.02.2008, 21:26
Та який снобізм. Я от люблю Канталуп, а ще якщо динька свіжа, то взагалі смакота. Але тепер мало хто вміє щось нормальне сколотити, тому приходиться пити Кристал в гордом одиночестве.
Цитата
 
 
#11 НечайМічурін 25.02.2008, 16:15
знов снобізм?
Цитата
 
 
#10 knopa 24.02.2008, 23:36
Kingston так не цікаво...на уроках...треба зібрати народ в актовому залі,і показувати...
Цитата
 
 
#9 Емілі 24.02.2008, 22:23
тема дуже цікава та актуальна, а от акція явно вдалась не настільки масштабно та цікаво, як би хотілось... Мабуть, немає великої кількості зацікавлених, на жаль... :-?
Цитата
 
 
#8 Kingston 24.02.2008, 19:58
knopa Я пробував, показувати старшокласникам на своїх уроках спочатку, так приблизно десь 10 хв., їм цікаво послухати а потім ні. Але якщо хоть до одного дойшло то це вже плюс.
Цитата
 
 
#7 knopa 24.02.2008, 16:31
Kingston,було б добре показати це відео в школі...але не тільки для старшокласників ,а починаючи з класу 5-го...
Цитата
 
 
#6 Kingston 24.02.2008, 16:16
На рахуно алкоголю серед неповнолітніх, так цим мають займатися певні служби які за це відповідають, але всім ясно що живем ми в Україні і нашій владі до лампочки хто пє і скільки. В мене є цікаве відео "Виступ професора Жданова проти алкоголізму" який досить доступно розказує наскільки шкодить алкоголь на організм людини.
Цитата
 
 
#5 jafa 24.02.2008, 13:52
Цікаві питання тут, і я запитаю! дискотека,- дивлюся наприклад йде дитина чи як це ще назвати пяна що то повний ..... , а головне йде дальше ,і йому все по барабану. Запитання, що робити з такими? морду не набєш бо заява і звичайно батьків не покличеш ?А ви тут говорите про повнолітню молодь :sigh:
Цитата
 

Додати коментар