Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Проект по діалектах. Дані за перший місяць роботи

 За перший місяць проекту по дослідженню поширення діалектів Західної України зібрано 233 анкети. Серед них 10 від жителів м. Копичинці. Карта географічного розташування всіх респондентів приведена нижче:

 

 

картинка клікабельна

Найактивнішими є молоді люди віком 21 - 34 роки. Максимальну кількість анкет отримано від 25-ти та 27-ми річних респондентів. Наймолодшому учаснику проекту — 15 років, найстаршому — 87 років. На даний час спостерігається брак респондентів народжених до 1980 року (особливо до 1960 року).

Закликаємо всіх охочих не залежно від місця проживання та віку взяти участь в опитуванні. Особливо просимо опитати своїх старших родичів чи знайомих. Бажаючим взяти участь в опитуванні потрібно завантажити файл, поставити навпроти кожного слова бал від 1 до 5 згідно зазначеної градації вживання, вказати рік народження та населений пункт в якому проживали до закінчення школи. Далі потрібно вислати заповнену анкету та інформацію на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Більше інформації та перші результати є на http://dialectstat.wikispaces.com


Коментарі:

Додати коментар