Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Продам ялинку. Браконьєр

До Нового року залишається ще більше тижня, а місцеві „ялинкові браконьєри” вже продають новорічні деревця. Повний МАЗ із зеленими красунями розбив торгову точку прямо перед універмагом. Продавці, дядечки років за 40, бігають навколо ялинок, обслуговуючи звеселілих покупців. Не зрозуміло, звідки такий щасливий вираз обличчя і в одних та в інших, адже вони стали учасниками злочину проти надбання природи. Зі слів продавця, новорічні красуні коштують від 20 грн. і більше.

Такий ажіотаж навколо ялинок можна обґрунтувати так. Велика собівартість пластмасової продукції не є прийнятною для пересічного покупця. Тому, останні і купують живі деревця. 20 грн. – це, що не кажи, та не 100! Але тут варто додати і ще один вагомий факт: при виборі ялинки велику роль відіграє і свідомість людини. Так як вона у нас знаходиться на низькому рівні, то результат очевидний. Як на мене, було б доцільніше знехтувати радянізованим святом, та й взагалі обійтися без зеленої прикраси.

Масова передноворічна вирубка ялинок тягнеться ще з часів радянського союзу. Так і тоді, у центрі міста розташовувалось декілька машин із зеленою продукцію. Щоправда, в той час покупців було набагато більше.
А тим часом в сучасних Копичинцях жінки та чоловіки спокійно тягнуть за собою ялинки. З боку „еколоХів”(вибачте за перифраз, але інакше районних екологів не назвешJ) рішучих дій не видно. Як і збоку інших державних структур. Не є винятком той факт, що й вони є учасниками масових злодіянь проти природи. Будемо надіятись на силу влади: можливо, їм знову щось стукне у голову, і вони скасують святкування Нового року. Тоді не доведеться нищити тисячі дерев.
Ситуацію може врятувати кожен. Тільки потрібне велике бажання, створення масових демонстрацій проти вирубки дерев тощо. А головне, не купувати живих ялинок. Тоді затяті браконьєри перестануть чинити свої нехитрі злодіяння.

Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Holynka# 19.04.2008, 14:16
Хочу ялинки
Цитата
 
 
#2 SJySSi 18.01.2008, 02:06
Протистояти може лише сам покупець, НЕ КУПЛЯЮЧИ одного з основних природніх ресурсів! Дуже приємно бачити цьго року все більше прикрашених будиночків, дерев, і все частіше у кімнатах штучні ялинки. Звичайно, це зовсім не той ефект, але заради свого ж добра можна пожертвувати!!!
Цитата
 
 
#1 спостерігач 03.01.2007, 02:08
Це просто дурість нищити ліси. Невже ніхто не може протистояти цьому..... Звичайно нашому народу головне гроші.... :sigh:
Цитата
 

Додати коментар