Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама

Продам диплом! Недорого, 300 $

Привабливі пропозиції на кшталт „Сесія не за горами”, „Студенту в поміч”, „Шпаргалочка”, „Купіть диплом!” та „Examenovnet” знаходять чимало шанувальників серед українського студентства. Будь-яку роботу від реферату до дипломної тут можна придбати навіть з гарантією й у найкоротший проміжок часу.

 

Чи то лінь, чи то дарована Інтернетом халява закрила перед студентом двері до бібліотеки. Чому? Курсову тепер можна купити навіть у свого ж викладача!
„Такса” за ласий шматок готового матеріалу ― різна. Якщо ще донедавна курсова робота обходилася студенту у 70-80 грн, то зараз „умільці підзаробити” беруть 5 грн за сторінку.


Поступово такий незаконний бізнес набуває легалізації. От так і виникають різноманітні „Науковий розвиток і підтримка”, „Інтелектуальний розвиток”. Окрім солідних назв рейтинг таким „конторам” приносить реклама. „Вашу дипломну роботу можуть виконати наші кандидати наук”, „Знижка клієнтам, які оплатять вказані послуги через банк”, „Гарантія на виконаний матеріал” (хоча гарантія така собі... ніяка), а відмовитися від настільки спокусливих пропозицій ― нелегко.


Тут вже й розцінки стрімко зростають: 10-15 грн за сторінку курсової-дипломної.
Є звичайно студенти, які більше довіряють власним викладачам, тому свої роботи віддають на їхні поруки. „Тут ти вже наперед знаєш, на яку оцінку можеш розраховувати. Це зазначено у розцінках замовлених робіт”, ― діляться досвідом старшокурсники. „5”, виявляється, коштує недешево: від 300$ за дипломну, близько 100$ обійдеться курсова.


Тільки не питайте після цього, де беруться такі „проффесори”, як Янукович і такі академіки, як Литвин. Пробачте, якщо якимось чином образила Ваших лідерів, та якось не личать керівнику Національної Академії Наук України біографічні факти присвоєння собі чужих матеріалів та статей і гучні справи навколо проблеми, що виникла.


Треба вже звикнути, що в Україні все з часом стихає, зрячі стають сліпими, а ті, хто ще донедавна мав відмінний слух, відмовляються від придбання слухового апарату, бо їм добре й ТАК! Коли менше бачиш, чуєш, знаєш! Певно євро затуляє час від часу очі відданим „борцям за правду”. А де ж взяти євро, щоб показати правду? Щоб світ знав своїх „героїв”, які змогли отримати диплом у вузі, де зроду-віку не навчались (як приклад, постать Януковича, який ЧУДОМ закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі, де таким же ЧУДОМ отримав наукову ступінь – "доктор экономічних наук" (так він зареєструвався в графі про вищу освіту у заяви в кандидати на посаду Президента).
Що вже казати про якісь там шкільні реферати та студентські курсові.


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 admin 05.04.2007, 15:49
Зараз всі всьо скатують (хто не вчиться сам, а мусить вчитись, бо мама з татом так сказала) ;-)
Цитата
 
 
#1 bigfan 03.04.2007, 18:36
Все цілковита правда. Я і сам зробив десятки курсових і проектів. Особливо часто замовниками стають заочники. Ще лабораторки десь скатують, а от курсач то вже затяжко, особливо, коли ще працюєш десь.
Цитата
 

Додати коментар