Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 187 гостей на сайті

Реклама

Престижна „обстакановка”

В одному із центральних кафе міста ми наткнулися на „неймовірну” обстановку. Дивно, що воно солідно так називається, а якість обслуговування і санітарний стан туалету взагалі не відповідає назві. Те, що побачили ми в день весни, можна назвати скромно – Чекушка, або Гопопрестиж. Шкода, що колись таке гарне „дитяче кафе” перетворилося на просту забігайлівку для алкоголіків та наркоманів.

 

 

Санітарія тут на нижчому рівні, де ж тільки дивиться санепідемстанція?! Нормальних барменів змінили дівчата, котрі писати добре не вміють, а замовлення виконують мало не через годину. Приміром, чай та каву несли протягом 15 хвилин. Вибір продукції не цікавий та одноманітний: чай – дешеве сміття, на подобі Ділма та Ліптон, кава – менш-більш нормальна, тільки заварюють її паршиво. А чи треба, головне то бабки гребти, бабки. Певен, що саме на такому принципі побудована робота кафе. Висновки робіть самі.


"Вікно в Америку"

Ось де ви можете помити руки...

Не забудьте злити після себе :)

А ось і унітаз. Весело, правда?

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 Крихта 20.09.2008, 15:58
скільки часу пройшло з написання статті, а ситуація не змінилася :sad:
Цитата
 
 
#5 Дыма 15.09.2008, 22:31
Чуэш "Житель" макітрою подумай ти, взнаю тобі піз.....
Цитата
 
 
#4 vika 13.04.2007, 21:39
ale puvo vseodno dobre*
Цитата
 
 
#3 Тарас 16.03.2007, 22:29
Так його напевно санстанція і кришує за відповідну плату?
Цитата
 
 
#2 житель 14.03.2007, 19:14
стаття взагалі супер .може схаб прочитає на досуге і подумає своєю макітрою . анти санітарія повна. ладно колись мером був куцинда і це все прикривав а тепер .
Цитата
 
 
#1 bigfan 13.03.2007, 21:28
Дійсно, «Престиж» тепер вже не той, що був років 3-4 тому. І справа тут зовсім не в барменах чи халатності санепідемслужб. Головна проблема у керівництві. Шановний пан Схаб думає, що якщо в Копичинцях на вихідні не вистачає місць, де б можна було зустрітися з друзями за пивом чи чимось міцнішим, то народ повалить хоть у хлів, головне, щоб наливали. Тому і відвідувачі збираються, як сказано у статті відповідної категорії, яким запропоновані послуги підходять. Але що тут зробиш, хіба що доведеш до загалу, і не будеш туди більше заходити, щоб бува наступним разом кудись не вступити :eek:
Цитата
 

Додати коментар