Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

Посидимо без електрики...

Різка зміна погоди та недосконалий технічний стан електричних шляхів призвели до вимкнення електроенергії у деяких районах міста. У четвер, 19 січня, близько 12.00 знеструмлено декілька житлових будинків. То ж, Богоявлення довелось святкувати так, як це робили наші предки у сиву давнину: запалюючи свічку у темній та прохолодній кімнаті. Відсутність електрики можна внести до списку проблем міста, але й до неї нам не звикати.

Як повідомили жителі відповідних районів, на Горі(вул.. С.Крушельницька, Коцюбинського, Зелена) Бетьках та ін., житлові будинки повністю знеструмлені. Мешканці, звісно, скаржаться: як на погоду, так і на керівників електростанції про всяк випадок. Останні ж провели декілька хвилинний візит на потерпілі території, намагаючись виявити причини зупинки електричного потоку.

На цю годину відомо, що працівникам електростанції нічого не відомо. Так як лінія з дротами таки довга, то перевіряти доведеться чимало часу. А мешканцям доведеться і далі мерзнути. Хоча не всім. Найбільше потерпають ті, у кого у будинку встановлене парове опалення що живиться безпосередньо від електрики.

Поки ведуться роботи із відновленням електричної мережі, продавці свічок отримують неабиякий видаток. Можливо, це їхніх рук справа (жарт – Авт.).

Крім того, існує версія, що у проблемі і не природа то винна. Згадаймо минулі роки, коли влада економила на власному народові. Можливо, все знову повторюється. А природні катаклізми лише маскують хитру посмішку можновладця. Прямим доказом цього є те, що у Києві вже другий день поспіль у деяких будинках вимикають струм. Але, звісно, на кілька годин. На те вона і столиця. А Копичинці можна і на тиждень залишити без електрики, хіба ж вони комусь потрібні?

Вірмо у те, що, все-таки, природа тут винна. Бо вона як робить щось зле, то одразу виправляється, а чиновник – ні.

Коментарі:

Додати коментар