Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 20 гостей на сайті

Реклама

"Пошпілимо" на дозвіллі!?

Ви знали, що група Арія також грає в компютерні ігри? Нє? А слова пісні «Штіль» - «Штіль, вєтєр малчіт!» якраз вказує про те, що два гравці з ніками Штіль і Вєтєр грають у Counter Strike. Не вірите? Я також.

 

Не сприйміть вище сказане за правду і не подавайте на мене в суд. Я Вас прошу!!! ;) Ну не можна цю статтю висвітлити в серйозних тонах, тому далі всі приколи будуть виділятись смайликами.

Згадується час, коли сам по ночах засідав за похожі забавки. Щоправда тоді це був лише Quake 2, зате було драйвово і класно, адже грали ми тоді 4х4.

Зараз в компютерних іграх змінилось багато що – графіка, геймплей та багато чого іншого, проте залишається така категорія ігор, як стрілялки, рубалки, мочилки (це кому як :)), в яких суть не міняється, змінюється лише зовнішній вигляд гри. До них відносяться Counter Strike ( в народі – Контра) з простим змістом – терористи проти спецназу. Зброя тут дійсно має свої реальні аналоги, чого не скажеш про Quake ( в народі – Квака), тут і плазмова зброя та й зміст дещо інший – завалити всіх, кого побачиш. На відміну від Контри тут змагаються навіть не люди, а якісь мутанти ;) Так чи інакше, і перше і друге вже стало класикою.

Для тих хто не звик до такого «місива» - існують стратегії – покрокові (напр. Heroes Might and Magic) і стратегії реального часу (напр. Козаки). Скажете, що тут азарт менший ніж у стрілялках, а я не погоджусь! При грі в мережі проти людини ці ігри викидають таку ж кількість адреналіну у кров як і стрілялки, а можливо і ще більше.

Взагалі ігри зараз можна лопатою гребти. Я ж тільки згадую те, що стало класикою і описати всі ігри не маю змоги ;)

Також на досить серйозному рівні знаходяться і онлайн ігри Linage II, World of War Craft, Ogame, Time Zero та інші, які працюють через мережу інтернет. Тут, кількість користувачів – фактично не обмежена, що додає різноманіття в ігровий процес.

Підсумовуючи хочеться сказати, що зараз можна вибрати для себе будь-яку гру за вподобанням, не забуваючи про масові баталії в Контру чи Козаки по мережі. І саме головне, не забувайте, що сама цікава гра – це ЖИТТЯ! До наступного «шпілю»!!! :)

Спонсор допису: Любите ігри та весело проводити час? Спробуйте Майнкрафт, та отримайте хороший настрій


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Pashko 23.03.2007, 14:21
А люблю пограти у футбол на компі. Знаю, всі дивуються :\"А чому не в живу?!\". Ну, відповідаю, що часу немаю, хворію трохи. Але насправді коли й здоровий, то порубатися дуже люблю. Хтось любить грати у футбол на компі???
Цитата
 
 
#3 bigfan 22.03.2007, 19:10
А я пам’ятаю як ми з Тарасом у комп’ютерній школі кваку чи торнамент до 4 мочили, а потім лупали червоними очима на уроках. От тоді були заруби о-йо-йой, не то що ваші калькулятори (жартую) :D
Цитата
 
 
#2 Shtyk 22.03.2007, 12:58
ага-ага... я також памятаю ті калькулятори... і проги до них в журналі "Піоненірія" :-)...
Цитата
 
 
#1 kopycom 21.03.2007, 23:47
Гарно написано.
Від себе і від усього клубу kopycom дякую, Тарасе, що пишеш на тему комп'ютерних ігор.
Відчуваю, в якісь мірі, свою провину перед kopychyntsi.com.ua.
А що до історії, то згадую ігри на Електроніка МК-61/МК-52, коли, щоб пограти в "хрестики-нолик и", потрібно було пів години набирати програму, а результатом були числа на екрані :-). Правда, було це в далекому 1990 році.
Цитата
 

Додати коментар