Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Полювання на ноутбук!

Зараз на ринку портативних комп’ютерів справжній бум. Ціна на них зменшуються, а можливості і потужності ноутбуків нарощуються кожного року. На українському ринку на 2006 рік свою продукцію пропонують десять найвідоміших світових виробників комп’ютерної техніки. На даний момент серед лідерів на українському ринку портативних комп’ютерів можна виділити Samsung та Asus. На великій швидкості їх наздоганяє компанія Acer, яка є найбільшою в Тайвані і входить у десятку світових лідерів по поставках портативної комп’ютерної техніки.

AsusTek Computer Inc. (Asus) — тайванська компанія заснована в 1989 році, що спеціалізується в просуванні передових технологій в області комп'ютерної техніки. Не дивлячись на те, що виробництво ноутбуків Asus почато пізніше, лише в 1997 році, за цей час компанія заслужила репутацію одного з кращих світових виробників мобільних комп'ютерів. Ноутбуки Asus – це унікальний дизайн, унікальна технологія, охолодження підвищення часу автономної роботи, всесвітня гарантія. Asus пропонує повну гарантію на 2 роки, з можливістю ремонту в будь-якій країні планети Земля, якщо там є сервісний центр фірми.

Корейська корпорація Samsung Electronics вже 12 років на українському ринку побутової техніки і за цей час зарекомендувала себе, як надійний і не дуже дорогий бренд. Перевага ноутбуків Samsung – це трирічна гарантія. Трирічна пишеться в лапках, адже гарантія насправді на один рік, а дла наступні безплатний сервіс. Тут є свої особливості. Ноутбуки від Samsung, вирізняються поміж інших оригінальним дизайном, сірим алюмієвим корпусом з титановими вставками по кутах для більшої безпеки і захисту. Найпопулярніші ноутбуки серії R, серед яких можна виділити R 40 і R 50. з різними модифікаціями.


Ноутбуки фірми Acer найкраще відповідають категорії бюджетний ноутбук. Компанія ще не дуже відома в порівнянні з такими іменитими брендами, як Hewlett-Packard чи Toshiba і тому продає ноутбуки за суттєво нижчою ціною, не забуваючи при цьому про якість. Тому продукція цієї компанії входить в довіру до українського споживача. Найпопулярнішою серією ноутбуків Acer є серія Aspire з різними модифікаціями.

Fujitsu Siemens Computers — це компанія, що займає лідируючі позиції на європейському ринку комп'ютерів і ноутбуків. Розроблені Fujitsu Siemens ноутбуки — це першокласні продукти, сервіс і рішення, які забезпечують вільний доступ до інформації у будь-який час і в будь-якому місці, що є запорукою успіху в сучасному світі. Fujitsu Siemens Computers є головним виробником ПК, робочих станцій, ноутбуків, як для бізнес-клієнтів, так і для домашніх користувачів в Європі.

Сьогодні Toshiba — один з лідерів у виробництві офісної і побутової електроніки, високу якість якої забезпечують науково-технічні розробки найбільшого в Японії дослідницького центру Toshiba. Основну продукцію корпорації на сьогоднішній день складають копіювальні апарати, комп'ютери, ноутбуки Toshiba, жорсткі диски, CD-ROM і DVD-ROM пристрої, телевізори, відеомагнітофони, DVD-програвачі, проекційне устаткування, апарати факсиміле, а також електронні компоненти.


HP (Hewlett-Packard) – це світовий постачальник ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія HP надає послуги в області ІТ-інраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції і сервісної підтримки. HP Compaq Computer — частина оновленої компанії Hewlett-Packard, що стала безперечним лідером у виробництві технологій і послуг для споживачів і бізнесу після злиття з корпорацією Compaq Computer. Продукція цієї фірми дуже надійна і поважається у сучасному комп’ютерному світі. Ціна найдешевшого ноутбука компанії від 1000 у. о.

А найдешевший мобільний комп’ютер пропонує, за ціною 2399 грн. корпорація Dell, але вона ще не завоювала довіру в українського споживача. Можливо, люди лякаються низької ціни товару. До речі, гарантія на всі ноутбуки Dell – 1 рік.


Погляньмо, чим потішили нас виробники портативної комп’ютерної техніки в цьому сезоні. Рейтинг найпопулярніших МК.


Бюджетний ноутбук або економ клас від провідних комп’ютерних фірм.


  1. Dell Inshiron 1300 15,4 3043 грн.

  2. Toshiba Satellite A 100-528 15,4 4545грн.

  3. Toshiba Satellite L20-181 15 3700грн.

  4. Asus A3500Ac 15—5050 грн.

  5. Asus A3500H – 3530 грн.

  6. Aser TM2413LC 3215 грн.

  7. Aser TravelMate 2413WLMI – 4670 грн.

  8. Samsung R 45 Cel M 3751 грн.

  9. Fujuitsu-Siemens Amilo PRO 3404 грн. 

Ринок портативної комп’ютерної техніки з кожним днем стає все доступнішим для українського споживача, для якого ноутбук, в уяві, ще довго залишатиметься дорогою іграшкою. Хоча потроху цей стереотип зникає. Для молодих, амбіційних українців мобільний комп’ютер стає невід’ємною частиною їхнього іміджу.

Сьогодні в будь-якому супермаркеті електроніки можна без проблем підібрати саме ваш ноутбук. З пропозицією ми трохи розібрались. Тепер вибір за вами.


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 Vity@ 05.03.2007, 02:11
А взагалі ноут, так як і мобільний телефон! На те він і ноут, щоб його використовувати там і тоді, коли виникне в ньому нагальна потреба! Стосовно статті, то не знайшов жодного хорошого і теплого слова про ноути IBM, але ж то справжні ноути, навіть б/у. Особливості розписувати не буду, але хто захоче, той поцікавиться.Тр ьома словами - я за ноут!
Цитата
 
 
#10 terry_usa 26.11.2006, 05:21
Хлопці з Копичинець, що зараз в Чікаго, давно вже перехоріли тими ноутбуками, бо зрозуміли, що таке в дійсності вони собою являють. Так було і з фотоапаратами: дійшли до висновку, що ф/а від Sony - це та ж Minolta, тільки з завишеною ціною і зроблена на заводі Майнолта, як і справа з зумом і мегапікселями. Просто я хочу попередити, що не все золото, що блищить. Не потрібно ганятися за понтами, бо вони дорого коштують вашим батькам ( або вам особисто). Коли купують комп, то вибирають його по тех даним, які задовільняють вас, а не МОЖЛИВІСТЬ (теоретична) портативності. Так само як і розмір дисплея на цифровому ф/а не впливає на якість фотографій. А додому я, МОЖЛИВО, куплю якийсь ноутбук, тільки тому, що його дешевше переправити додому. І то, зараз частіше шукаю малу вежу від Dell OptiPlex, яка за розмірами мало що відрізняється від відеомагнітофон а, можна минути розмитнення! Взагалі, краще вчитись на чужих помилках, ніж на своїх! Золоте правило, бо економить власні фінансові ресурси!!!
Цитата
 
 
#9 admin 25.11.2006, 04:38
Не знаю, всерівно для найбільш продуктивної роботи підгодить саме настільний комп, так як зараз ще ноутбуки не досягли такої потужності як настільні компютери, отже для дійсно професійної роботи з високою продуктивністю - найкращий варіант настільний комп ;-)
Цитата
 
 
#8 admin 25.11.2006, 04:38
Не знаю, всерівно для найбільш продуктивної роботи підгодить саме настільний комп, так як зараз ще ноутбуки не досягли такої потужності як настільні компютери, отже для дійсно професійної роботи з високою продуктивністю - найкращий варіант настільний комп ;-)
Цитата
 
 
#7 Polaris 24.11.2006, 13:19
Ич, terry_usa який лютий противник ноутбуків!!! Американці нічого не розуміють. Наприклад коли я йду на прийом до наукового керівника і він просить почекати мене 40хв, я витягаю нотбук і працю, щоб не втрачати час. А ви кажете апгрейт, нема часу на апгрейти, працювати треба!
Цитата
 
 
#6 terry_usa 24.11.2006, 04:31
У каждого свой вкус, сказал индус, слезая с обезьяны! Хлопаки, врахуйте той момент, що техніка швидко морально старіє, особливо ноутбуки, 2-річні виглядають архаїчно. А хто бачив апгрейдований ноутбук? Це так як пацієнт реанімації, обпутаний дротиками навколо апарату штучної нирки! Я це до того, що навіть дуже запакований лептоп не має Blue Ray, а тут в США диски і техніка в цьому форматі йде на повну катушку! А Dual Core? А 4-ядерна технологія? А це все не проблема для старенького десктопа. В американів лептоп-це другий комп, СПРОЩЕНИЙ МОБІЛЬНИЙ комп. А від такої реклами залежить, який комп будуть купувати читачі сайту. Тому варта спочатку поставити крапки над "і", пояснити, що є що! Чи хтось бачив, що Растропович їде на гастролі з Casio? Чи хто бачив, що меломан користується пляжним бумбастиком? До речі, звучання ноутбука, як в китайської іграшки! Хочеться доброго звуку-давай апгрейд (див. вище). Логіка проста-кожна річ має призначення, купувати річ і не використовувати її можливості, то все одно, що купити круту мобілу для людини, яка не вміє посилати смс! P.S.для Pashko: хочеш дешевий ноутбук? Поможеш в мене вдома професійно інсталювати домашній кінотеатр-буде ціна дуже весела! Домовимось!
Цитата
 
 
#5 Pashko 23.11.2006, 19:16
Ну, останнє твердження ближче до правильнішого. Але ноубук все одно хочу, та хто мені його дасть :sad:
Цитата
 
 
#4 bigfan 23.11.2006, 18:01
Перевага в мобільності має велике значення, а ціни помаленько рівняються з домашніми. Безпровідний інтернет, то це для вас необхідність, більшість Копичинчан і глючного телекомівського не мають. А ноутбуки використовують так: вдень на роботі, вночі - вдома. До мене особисто вже не раз підходили, і питались чи варто брати ноутбук. Кажу що варто, бо зручно. Ну, але якщо ви хочете великих ресурсів то вибачайте, як кажуть - за понти треба платити.
Цитата
 
 
#3 terry_usa 23.11.2006, 17:26
Навчання скоро закінчеться, як і відрядження. Ноутбук застаріє. Так поступово він набирає нових функцій, непередбачених виробником - підставка на книжку і т.д. А в загальному я мав на увазі доцільність володіння ноутбука в Копичинцях. Тут стоїть великий знак? Комп зараз не диковинка, є він і в місцях віжрядження, як і в Копичинцях (бібліотека, комп.клуб), нічого лишнього не приходиться таскати! Це моя позиція! Ну подобаються мені Фераррі, а їжджду на Кіа, бо остання мені по кишені не б"є. Спрацьовує логіка доцілбності, співідношення ціна-якість!
Цитата
 
 
#2 Polaris 23.11.2006, 11:00
terry_usa - крім завищеної ціни на ноутбук, Ваші слова позбавлені логіки. Якщо я наприклад живу в Києві а на канікули приїзджаю в Копичинці, так мені що таскати системний блок з монітором на плечах!? Або я часто їзджу у відрядження, теж потрібен ноутбук, якщо в Копиченцях нема ще безпровідного інтернету, то він є в навчальних закладах КНУ Шевченка, і в багатьох місцях Києва, я вже не кажу про закордон.
Цитата
 

Додати коментар