Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 76 гостей на сайті

Реклама

Покоління готів: хто вони?

Одного разу, повертаючись додому після занять, я побачила дивну дівчину. Ви запитаєте в якому розумінні дивну, що ж у ній було такого, що могло здивувати мене? Я сама не тернопільська і в мене вдома таке навряд чи побачиш. Уявіть собі дівчину з білим лицем, чорними нігтями, одяг із чорного латексу. Одне слово, видовище не для слабкодухих. Може для великих міст це не дивно, але…

Мені стало цікаво, хто вони такі, готи, чому вони обрали саме
такий стиль одягу. І взагалі, з чого все це почалось, чи це секта, у що
вони вірять, до чого прагнуть, що вони хочуть сказати своїм дивним
вбраням, мовчазним пафосом, масками-лицями за якими не видно душі?

 


Готи нікого до себе не кличуть, ніяк себе не рекламують. Парадів не організовують, ні докого із своїми принципами не лізуть. Їх ще можна назвати молодіжною субкультурою. Лише слово культура буде ключовим, глибоко внутрішня. Не дуже зацікавлена змінами навколишнього світу. Вони не агресивні по відношенню до світу хоча б тим, що не знаходять світ вартим для настільки сильних емоцій. У них немає лозунгів ось, наприклад, як «Хто не з нами, той проти нас». І, напевно, це перше, що кидається в очі, спантеличує і не дає спокою нашим думкам.

 


Їх коріння сягає темних віків Середньовіччя, коли царювали епідемії чуми й інквізиція. Але також ці коріння простягаються і до того часу коли підносились в небо срібні стріли готичних шпилів, сяючих на сонці лат рицарів, для яких не були порожніми такі слова як «честь», «любов», які були готові принести себе в жертву задля високих ідеалів. Ви можете не повірити, але більшість з них є досить талановитими людьми. Хоч вони є досить різними, але їх об’єднує прагнення до безкінечного пошуку, освіченість.

 


Офіційний початок готичної субкультури поклала пісня групи «Bauhaus» “Bela Lugosi’s Dead” – “Бела Лугоші мрець” присвячена відомому угорському актору, який зіграв графа Дракулу. Саме з його приспіву “undead, undead, undead” виник основний девіз готів, а символом став єгипетський знак – символ вічногожиття. Зараз мало хто пам’ятає з чого почалась готика – музична субкультура основана на відгалужені пост - панк і гот – року. Гот – це прихильник гот – року з відповідним зовнішнім виглядом. Готична субкультура - це не релігія і не культ - це більш схоже на життєву філософію. На тексти які пишуть гот-рокери великий вплив мають містичні твори Байрона, Анни Райс, Едгара По, Кафки, і, звичайно, важко не згадати Гемінгвея.

 


Готи - це люди, які знаходяться поза національними, релігійними, мовними межами. Якщо вважати, що інтелігентна людина – це, перш за все, людина з індивідуальним інтелектом, тоді готи заслуговують на таке визначення.

 


Чесно кажучи, для мене це незвична тема, але, як кажуть, все буває вперше і потрібно з чогось починати. Тому почала з того, що є для нас найближче і з чим ми стикаємось, якщо не кожен день, то дуже часто.

 


Особисто була до цього часу налаштована не те, щоб вороже ставитися до готів,
просто мене насторожував їх стиль одягу. Але, якщо розібратися, то вони
не такі погані, як думає більшість людей.

Спонсор допису: Серед готів трапляються також иллюстраторы и дизайнеры, адже творчих людей завжди тягне до такого


Коментарі:

Коментарі  

 
#27 Крихта 15.02.2008, 07:07
Holynka# , ти в мене також класна сестричка і справжня красуня ;-)
Цитата
 
 
#26 Holynka# 15.02.2008, 00:42
А Крихта моя сестричка. :lol: Пашко...А шо,Будем. А скажіть шо Файна вмене сестричка :P :P :P
Цитата
 
 
#25 pashko 14.02.2008, 14:29
я чув про толкієністів. Думаю, тепер почнемо на сайті писати про кожну субкультуру та її види...
Цитата
 
 
#24 Крихта 14.02.2008, 14:28
їх дійсно багато. мені найбільше імпонує "корпоративна" готика ;-)
Цитата
 
 
#23 vertigo 14.02.2008, 14:17
додам. сам слухаю це
Цитата
 
 
#22 vertigo 14.02.2008, 14:13
а хто чув про готів-толкіеніс тів.готік культура така різноманітна
Цитата
 
 
#21 Dark_Angel 13.02.2008, 23:48
Шоб він дався на таке? ТИ шо??? !!!! :lol: Лан, тема закрита
Цитата
 
 
#20 knopa 13.02.2008, 01:13
Віка , переодягяй Рулю :lol:
Цитата
 
 
#19 Dark_Angel 13.02.2008, 00:46
На другій і четвертій фотках такі хлопчики сімпатішні. Особливо на другій. :cry:
Цитата
 
 
#18 Крихта 12.02.2008, 21:02
:-) точно, особливо зачіскою ;-)
bigfan, щодо відмінності з блекерами. там багато нюансів. от, наприклад, взяти тексти пісень - в готів це в основоному історії про нещасливе кохання, жостокість світу, лицемірство і брехню, що ховається за масками доброзичливості , а блек - то є більше антирелігійні тексти про сатанізм, окультизм, ненависть. хоча зараз готика в дечому переплітається з блеком - застосовується гроул у виконанні пісень, до прикладу
Цитата
 

Додати коментар