Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама

"Пласт - український скаутинг"

 25 вересня у центрі міста відбулась презентація Пласту за допомогою пересувної експозиції «Пласт – український скаутинг». Організатор презентації – Кавун Ольга , виховниця гуртка «Степові орли». Мета заходу : популяризація діяльності національної скаутської організації «Пласт». Виставка складалася із 20 банерів з різною інформацією про Пласт.  

Учасниками заходу були два екскурсоводи-пластуни та всі зацікавлені перехожі.

Хто зацікавився більше Пластом, той отримував від екскурсовода буклет про Пласт з контактами місцевого осередку, дорослі особи – брошуру «Для чого моїй дитині Пласт», діти – різноманітні наліпки чи флаєри з символікою Пласту.
Пласт – неполітична та позаконфесійна організація.Основу пластової ідеології, за зразком скаутської, складають вірність Богові й Україні, допомога іншим, життя в природі,ь самовиховання, дотримування Закону.

Мета Пласту – виховання доброго громадянина, провідника суспільства в усіх сферах життя. Пласт відкриває для молодої людини унікальні можливості якнайширше реалізувати і проявити себе в середовищі друзів і однолітків. Пластуни вміють і люблять мандрувати Карпатами і Кримом, - всією Україною, плавати на байдарках і катамаранах, літати. Їздити на лещатах, в’язати різні вузли, виживати в природі в екстремальних умовах просто створювати надзвичайно веселий настрій у мандрівці, чи сидячи біля ватри.

У Пласті хлопці та дівчата мають цікаве та добре товариство . Це світ, який захищає дітей від негативних впливів сучасного суспільства, світ, в якому діти «дихають повітрям височини і теплом далекого сонця». Пластуни мають нагоду для професійного зросту, фізичного гарту.

Копичинецькі пластуни разом із виховницею старшопластункою-прихильницею Ольгою Кавун, беруть участь у акціях, що організовують осередки нашої області, їздять щорічно у крайові та окружні літні табори. Найцікавішими заходами для пластунів є змаг з пішого туризму «Осінній рейд», і якому пластуни ось уже третій рік беруть участь, а ще табір « Джура на морі» у Приморську, у якому взяли участь цього року хлопці-пластуни. Саме там вони мали можливість випробувати свої сили на витривалість, навчитися спускатися з обриву, їздити на конях, вчитися плавати, стріляти, співати українські пісні біля ватри та на повну силу відчути чар пластування.

Додано фото:

 


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #3 саХа 12.10.2010, 17:35
Хм....Але сОколи ТЕж дУЖ класНІ.....ГггГ Г....мЕНІ прИЄмно Що я В сОКОлах...))
Цитата
 
 
-1 #2 scoutmaster 08.10.2010, 10:31
Цитую Іванович:
Як добре, що у вас в Копичинцях є Пласт. Аж заздрю.
Так хотілось би, щоб і в Хоросткові була пластова станиця. Залюбки віддав би свою дитину в Пласт.


якщо ви хочете створити Пласт у своєму місті, давайте сконтактуємо:
Цитата
 
 
-1 #1 Іванович 28.09.2010, 21:04
Як добре, що у вас в Копичинцях є Пласт. Аж заздрю.
Так хотілось би, щоб і в Хоросткові була пластова станиця. Залюбки віддав би свою дитину в Пласт.
Цитата
 

Додати коментар