Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Підприємець відповідатиме за масове харчове отруєння людей у ресторані, що на Гусятинщині

Прокуратурою Гусятинського району направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно власника місцевого бару-ресторану за фактом масового харчового отруєння людей під час святкування весілля у приміщенні закладу громадського харчування.

Обставини провадження:
У серпні 2013 року після святкування весілля у барі-ресторані у місті Копичинці, що на Гусятинщині, за медичною допомогою до районної лікарні звернулися жителі Гусятинщини, Львівщини та Івано-Франківщини.
Встановлено, що внаслідок вживання їжі, зараженої патогенними мікробами, серед 22 потерпілих поширилося захворювання «харчова токсикоінфекція».

Масове харчове отруєння людей мало місце з вини власника ресторану, якою допущено використання продуктів та сировини для приготування страв без відповідних документів, у тому числі – страв домашнього приготування.
Окрім того, підприємець допустила до приготування їжі та обслуговування святкових столів працівників без проходження медогляду та сторонніх осіб. Також у ресторані порушували правила зберігання швидкопсувних продуктів, готових страв, інвентарю, дотримання режимів миття та дезінфекції.

Додатково:
За даним фактом завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт стосовно підприємця за ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Джерело: Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Спонсор допису: Любите модернізовувати власний будинок чи квартиру? Тоді вам потрібні Натяжные потолки, які зможуть внести інновацію для вас


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #4 Peligro 19.11.2013, 11:26
Цитую bigfan:
Цитую 123:
Щкода що винен пітприємиць а не хтось інший ,,

Це ви про що?

Напружено шукають когось іншого. Коні не винні
Цитата
 
 
#3 bigfan 17.11.2013, 21:37
Цитую 123:
Щкода що винен пітприємиць а не хтось інший ,,

Це ви про що?
Цитата
 
 
-2 #2 123 17.11.2013, 18:52
Щкода що винен пітприємиць а не хтось інший ,,
Цитата
 
 
+1 #1 цікавий 17.11.2013, 12:02
:lol: :lol: :lol: мені уже смішно з того, що скільки уже непишуть про той "імператор", а ні як закрити неможуть...всі прекрасно ж розуміють...що хабар давно вже дали і заклад функціонує дальше..і ніякої справи уже небуде :-x
Цитата
 

Додати коментар