Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 46 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Останній дзвоник в школі-гімназії 2011

Сьогодні у всіх школах України в тому числі і в обох наших копичинецьких школах відбувалось свято Останнього Дзвоника. Так мені пощастило побувати на такому святі у школі-гімназії. Незважаючи на доволі сильну спеку, повівав приємний вітерець завдяки якому стояти на сонці було навіть приємно. А стояти було для чого - адже свято виявилось яскравим і принесло багато вражень.

 

 

Прийшло подивитись на випускників та й усіх учнів доволі багато людей, зокрема було чимало гостей. В цьому році прийшли представники районної та міської влади, а саме Підвисоцький Б.І - секретар Копичинецької міської ради, Хоптян Н.А - голова Гусятинської райради, а також о.Ігор Середа від духовенства. Розпочалось свято традиційно із внесення державного прапору, прапору школи та знамена сокільської органзації, а також виконанням державного гімну.

{gallery}2011/school1_ostdzv2011{/gallery}

На початку свята зачитувались і демонструвались найцікавіші поїздки котрі здійснили за минулий рік учні школи (серед яких і поїздка в Польщу), зачитувались інші досягення учнів у спорті, науці та мистецтві. Із привітальним словом до випускників і учнів звернулась і директор школи Білик О.І., котра привітала всіх учнів із закінченням навчального року і побажала гарно відпочити і набратись сил. Слідом за директором завідувач учбової частини школи Гутор Д.З. вручила грамоти, дипломи та подяки учням за досягення в обласних олімпіадах, конкурсах. Окремим призом, футбольним м'ячем було нагороджено футбольний клас школи за успіх у змаганнях "Шкіряний м'яч".


Після адміністрації школи виступали і районна влада в особі голови райради Хоптян Н.А. Чиновниця привітала учнів із закінченням шкільного року і висловила сподівання, щоб випускники в майбутньому працювали, жили, вчились на користь Україні. На завершення офіційної частини виступив також о.Ігор Середа, котрий благословив випускників на добру життєву дорогу, а учнів інших класів на хороше подальше навчання.

Власне на цьому основну частину було завершено, і почалась частина неофіційна. Спочатку випускників вітали наймолодші учні, котрі лише закінчили 1-й клас. Були також прощальні слова випускників до вчителів, а також Гутор Леся, Бойчук Назар та Гура Богдан спільно заспівали пісню. На завершення учні вручили подарунок школі - цифровий фотоапарат, а також квітами не обділили жодного з вчителів.

Спонсор допису: У вас виникають проблеми із графікою на вашому підприємстві? Виготовте логотип за доступною ціною і високою якістю


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Петросян 31.05.2011, 12:44
Цитую irysya:
нема організції, хто в ліс , хто по дрова....................

не було би організації - не було би свята).
Цитата
 
 
-2 #1 irysya 31.05.2011, 05:52
нема організції, хто в ліс , хто по дрова.......... ..........
Цитата
 

Додати коментар