Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Останній дзвоник-2010 в школі №2. Фотозвіт

Вчора, 27 травня відбулось свято останнього дзвоника у школі №2 м.Копичинці. Дане свято є по особливому радісним для всіх випускників - адже це предвісник дорослого життя. Як все пройшло можете переглянути у фоторепортажі, фотографії якого люб'язно надав bigfan. P.S Також сьогодні було подібне свято в школі-гімназії, може хто має фото/відео, присилайте на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

{gallery}/2010/school2_ostdzv/{/gallery}

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#38 Boduk 10.06.2010, 15:33
Нова філософсько-гно сіологічна теорія Лемончіка щодо нововведень в український правопис привернула увагу багатьох. Перші коменти красуються на стінці моєї кімнати в гуртожитку. А співмешканець щойно висловився, що таких людей треба скидати з 9-го поверху на пальці.
Вражає впертість, остаЙня і краня...пусті роздуми...безна дійно?...
Цитата
 
 
#37 Баба Лазаручка 06.06.2010, 21:41
Дивіться на себе.То навіть негарно насміхатися з хлопця. Кілько отці в церкві не тлумачат, але ви не чуєте тої науки.
Цитата
 
 
#36 terry_usa 05.06.2010, 18:41
Сон розуму породжує монстрів! Велике( з двома ручками для переноски) і важке ДЯКУЮ системі освіти за такий чудесної огранки діамант! Слів нема, одні емоції!
Цитата
 
 
+4 #35 Lemonchik 05.06.2010, 15:54
Шановний пане bigfan. Я ігрів у копікомі не граю, бо не люблю, теперишні ігри приносят насильство я їх просто,
не хочу грати. ;-)

Шановна terry_usa. У мене стоять книги у 2-х книжкових шкафах я їх не читав усіх . а роз ділових знаків я не люблю вживати :sigh:

Шановна ira.ivankiv. Всі небудуть Філософами та грамотні як ;-)
То вибачайти якщо я когось обазив

Шановний О.К! Я не ваш. С инок і не вам мене вчити абетку. боя добре абетку знаю невідміно від вас і попрошу вас мене так більши не називати 8) .!!!!!!!!!!!!!! !
Цитата
 
 
+2 #34 bigfan 05.06.2010, 08:43
Цитую terry_usa:
Від швидкого друкування помилки виникають дуже характерні, так звані "очепятки), їх не сплутати з помилками, що випливають від неграмотності. Неграмотність виникає від того, що людина мало читає - коли людина читає, її зорова пам"ять запам"ятовує написання слів, використання розділових знаків, будову речення. Так що не треба нам тут співати "воєнних пєсєн" про якісь фішки і швидкість друкування. Вихід є один - дістати зі стриху старі підручники і проштудіювати їх ще раз. І нема чого оправдовуватись, бо це тільки підсилює "гріх" неграмотності, вихована людина просто би вибачилась. А в чому вибачатись? В своєму незнанні мови, яке ображає інщих. Це як прийти на день народження, пардон, в смердючих шкарпетках і ще оправдовуватись, що не було часу їх змінити, що не було порошку до прання, треба економити воду, бо діти Африки не мають води напитись! Гостям від таких пояснень не стане легше, бо сморід зіпсує свято. Ферштейн?
Сильно :)
Лімончик, я мав на увазі ти повинен відповісти, чи виганяли тебе хоч колись з копікому в бібліотеку, бо сам з іграми я вже давно зав'язав
Цитата
 
 
+1 #33 О.К! 05.06.2010, 07:46
А слово "дрокую" просто вбиває наповал!!! Варто змінити одну букву і .... :-) Сину, тобі треба починати вивчати абетку навіть не з Буквара!!! Все, більше нічого коментувати не буду.
Цитата
 
 
+2 #32 terry_usa 05.06.2010, 02:02
Від швидкого друкування помилки виникають дуже характерні, так звані "очепятки), їх не сплутати з помилками, що випливають від неграмотності. Неграмотність виникає від того, що людина мало читає - коли людина читає, її зорова пам"ять запам"ятовує написання слів, використання розділових знаків, будову речення. Так що не треба нам тут співати "воєнних пєсєн" про якісь фішки і швидкість друкування. Вихід є один - дістати зі стриху старі підручники і проштудіювати їх ще раз. І нема чого оправдовуватись , бо це тільки підсилює "гріх" неграмотності, вихована людина просто би вибачилась. А в чому вибачатись? В своєму незнанні мови, яке ображає інщих. Це як прийти на день народження, пардон, в смердючих шкарпетках і ще оправдовуватись , що не було часу їх змінити, що не було порошку до прання, треба економити воду, бо діти Африки не мають води напитись! Гостям від таких пояснень не стане легше, бо сморід зіпсує свято. Ферштейн?
Цитата
 
 
#31 Lemonchik 04.06.2010, 20:47
В мене помилки бувають через-тещо я скоро дрокую і можу неперевірити написане..
То вибачайте за мою неграмотність!! !
я дякую тим хто мій грамотність підтримає. алеж вернимось до вас Шановні комментатори візьмим до прикладу вас. Ви колись такі самі були і є неграмотні
я до прикладу не усуджую усіх ВАС алеж ви такі як я
P.S Вибачайти якщо когось я образив!!!!!!?? ????
Цитата
 
 
#30 pashko 04.06.2010, 13:59
Я по-всякому вітаю спеціальні помилки в словах, які лише урізноманітнюют ь написання і зміст слова, вживання діалектів, типу: сонечко - сонецко, люблю - любу, хто зна - хз, о мій Боже - ОМГ, ні - нє і т.д, але такі "фішки", як в Лемончіка, явно на Оскар не претендують. Тому вчи сучукрмову і зав'язуй з "фішками" :) А то читати ох як ВАЖКО!
Вибач, якщо образив, але писати грамотно мусиш навчитися.
Цитата
 
 
-2 #29 Lemonchik 04.06.2010, 13:44
bigfan. Чого ти? Переводиш всі стрілки намене. Я не АДМІНІСТРАТОР веб сторінки,?????? ?????!!!!
А на щод грамматики, я граматику знаю але ira.ivankiv незнає моїх Фішок а уроки УКР. мови і літератури не пропускав то якшо в чомусь бачити помилки знайти ,
Це моя фішка!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Цитата
 

Додати коментар