Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Особливості копичинецького інтернету

Інтернет зараз є в багатьох. Копичинці - не є вийнятком. Але мало хто знає як то все починалось в нас. В цій статті спробую розкрити історію зародження всесвітньої мережі в нашому місті, а також розкажу як, чим, де і коли можна залізти в інтернет з нашого населеного пункту ;).

 

 

Перш за все слід розказати історію виникнення самого інтернету в Копичинцях. Спочатку його взагалі не було :). Це десь років так 5-6 назад. Нє, брешу, він був, але дуже дорогий - адже зєднання відбувалось з Тернополем. Отже, хто хотів мати в той час інтернет був змушений платити за "вісімку", що в кінцевому результаті призвело до піднебесних цін на цей продукт.

Згодом в смт.Гусятин появився комутований доступ до інтернету, він же dial-up, він же "зайнята лінія" ;), який забезпечив нам всюдисущий Укртелеком :). На початку ціни були високими, але вже в порівнянні з тернопільськими - дійсно дешевшими. Але не все так гарно і сонячно :). Для того щоб зєднатись потрібно було чекати подекуди до 1 год. Перевірено на власному досвіді!!!

Зараз цей тип доступу дуже подешевшав (в порівнянні з цінами, років так 3 назад). Але це не дивно, адже дуже зросла кількість користувачів ПК в Україні і в Копичинцях загалом.
Але на мою думку цей самий dial-up перейшов на іншу стадію - самознищення (хай вибачать мене фанати групи ТОЛ :)), бо на ринку появився інший тип доступу до мережі - IDSL. Саме зєднання по ціні фактично наздогнало  dial-up, зате швидкість в декілька разів краща, немає проблем з підєднанням - інтернет є завжди!

Але враховуючи все таки Копичинецький варіант - то проблеми все таки існують. Як мені відомо - ресурс модемів які виділяють для оренди вичерпано. Тому не кожен може викласти 250-400 грн. за модем, плюс оплата за інтернет. Краще було б платити 10 грн. оренди щомісяця, ніж 400 грн. одразу.

З появою в нас GPRS і відповідних послуг в операторів, які зробили цю послугу доступнішою, багато хто почав користуватись ним регулярною. Напиклад, Гіпер.нет (ЮМС чи Джинс), або Гіганет (лайф) додали ще один спосіб появи в копичан в онлайні ;). Але і цей тип не є ідеальним.

Лайф пропонує за 35 грн. 1 гігабайт трафіку на місяць. Досить класно, але враховуючи швидкість то за цілий рік не накачаєш 1 гб. :(
Є ще Гіпер.нет. Тут швидкість краща навіть ніж діал ап гусятинський, але потрібно мати класний телефон. Тариф правда "не дуже" - 5 грн. за добу, зате без обмеження в трафіку. Зголосіться, для щоденного користування - не дуже вигідно. Класно хіба студентам, які вдома бувають максимум 2 дні в тиждень, а то й в місяць.

Отже обирати Вам чим користуватись, але висновок один - КОРИСТУВАТИСЬ!

Мій вибір ADSL, адже співвідношення ціна/якість найкращі, телефонна лінія не зайнята.
Отже до зустрічі в онлайні ;)


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 Rulya 20.06.2007, 13:25
fajno :-) ja te* xo4y IDSL!I DO DOMY!!! :-) :D
Цитата
 
 
#7 admin 13.01.2007, 22:30
ДЯкую за все вище сказане. Стосовно анонімних коментарів - вони дозволені!!! А з податковою і так у всіх завжди проблеми :D
Цитата
 
 
#6 Тарас 13.01.2007, 18:34
Ти - СЬОГОДНІ був на сайті? Ходять слухи по місту, якщо хтось в місті маючи інтернет , хоча б 1 раз на день не зайде на портал міста в нього можуть бути проблеми з податковою? Добре,що не з міською радою,бо в державі йде реформа місцевого самоврядування і за довідками деколи треба йти! Слава справжнім патріотам міста! Подяка хлопцям з сайту!!! З Старим Новим Роком! Христос Рождається!Слав імо Його!
Цитата
 
 
#5 bigfan 13.01.2007, 17:47
З початку року почали діяти нові тарифні плани на ADSL - інтернет, для порівняння, раніше за необмежений-128 , платили 520, а зараз всього навсього 80грн. в міс.(512 - 150грн.). Найдешевший - 69 грн. за 1гб.в місяць. Правда підключення коштує 350 + 12 грн.щомісяця за користування модемом,(можна використовувати свій), але всеодно,я вважаю що це найкраща пропозиція для поціновувачів справжнього нету. Короче, радує те що з розвитком новітніх технологій, вони стають вседоступнішими і доступнішими.
Цитата
 
 
#4 Polaris 13.01.2007, 15:53
Так, зараз наприклад 6 гостей, а раз бачив 16!!! Може люди не помічають графи з реєстрацією? Тоді її було б добре зробити більш помітною. Або дозволити коментувати статті анонімам (не авторизованим). Або взагалі без реєстрації заборонити вхід на сайт, але то жорстоко :-)
Цитата
 
 
#3 admin 13.01.2007, 15:46
та користувачів багато. Купа гостей є завжди, але вони не активні. Просто собі читають певно
Цитата
 
 
#2 Polaris 13.01.2007, 14:42
Гостював на свята в Копиченцях. На скільки я зрозумів, зараз в місті і прилеглих селах є комп'ютери і інтернет мало не в кожній третій хаті, плюс інтернет-клуб. Тоді чому ж так мало користувачів на сайті? Напевно діло в рекламі!?
Цитата
 
 
#1 Сашок 12.01.2007, 16:47
Чиста правда, Дьома!
Цитата
 

Додати коментар