Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 73 гостей на сайті

Реклама

Операція "ПП"

Минулого тижня наші підприємці хвацько святкували свій законний День. Переказували, що все було на найвищому рівні й впевнені, що такі зустрічі будуть щорічними. Я за них так щиро радів, що забув, що й сам є підприємцем. Правда не таким «битим», як інші, мабуть через це мене й не запросили, але це не важливо. Мабуть, більше цікавить чи важко стати цим самим «ПП», і як на цьому можна нагріти руки.Отож, все по-порядку. Щоб здійснити операцію «ПП» потрібно:
- бути оформленим на постійній роботі хоча б 1 рік;
- знати «систему»;
- а також мати 4 вільних дні для поїздки в любимий нам Гусятин :)

Для початку потрібно звільнитися з роботи і стати на облік в районний центр зайнятості, тобто «біржу». З практики знаю, що ніхто з роботи не йде, а лише пишеться заява. Далі ви один місяць рахуєтесь на обліку, отримуєте законну місячну компенсацію і плавно діло переходе в етап реєстрації на ПП. Інколи буває, що до вас можуть подзвонити і запропонувати роботу, наприклад шофером до якогось фермера чи, навіть, якщо пощастить секретарем в якусь бюджетну організацію все того ж нами любимого селища :)

На таке діло ви чемно відмовляєте з причин важкого добирання до місця роботи, алергії на паперову пилюку чи щось інше. Наступним кроком буде написання заяви про наміри. Після цього вам повідомлять коли набереться група добровольців нести цей непосильний тягар підприємництва. Десь за 15 днів ви знову приїжджаєте розписатись в журналі про проходження курсу молодого бійця (в моєму випадку викладач курсів взагалі був у відпустці) і здаєте бізнес-план справи, якою ви хочете займатися.

Дещо про бізнес-план. Це такий хитромудрий документ, який ви можете скачати або з інтернету, підставивши свої дані, або неофіційно купити у завідуючої курсів всього за 50 грн. Собі я облюбував тему «Роздрібна торгівля фруктами та овочами на ринках». На біржі особливо до нього не придиралися, бо нікому він не потрібен, але переглядали – так це точно. Бо спеціально в одному місці не переправив назву центру зайнятості, де він раніше проходив, і мені там підкреслили «червеною» ручкою. В назначений день ви зранку приходите в центр працевлаштування, берете папери і топаєте в адміністрацію до державного реєстратора. Там ви вибираєте вид діяльності, наприклад фото-послуги чи торгівля на ринку, заповнюєте бланки і топаєте платити в касу 70 грн.

Повернувшись, забираєте оригінали та копії свідоцтва і скоренько біжите у податкову. Адже там сидять злі бабки, у яких після обіду сієста, і вам прийдеться приїжджати на другий день. У податкові ви пишете ще якусь заяву і знову йдете платити по квитанції 40 грн., але вже в інший банк (мабуть, начальники організації випивають в різних компаніях).

У підсумку, у вас на руках буде два документи, які засвідчать, що ви маєте право займатися підприємницькою діяльністю. Все це цікаво – скажете ви, але в чому сіль? А справа в тому, що центр зайнятості через 10 днів перечислить вам так звану допомогу середньому бізнесу. Сума залежить від вашої середньої зарплати на попередньому місці роботи і становить від 3500 грн. і більше. А якщо простіше, то вам виплатять нараз усі кошти, які повинна була б сплатити вам біржа. Але для цього вам не потрібно буде їздити і чекати в чергах щоб відмітитись.

Наступне питання: шо робити з тим підприємництвом далі? А далі ви раз платите фіксований податок, а наступного місяця пишете заяву на закриття, у зв’язку наприклад з неприбутковістю чи іншими не менш серйозними обставинами.

Можу запевнити, що нічого протиправного у написаних діях нема. Це всього лиш один спосіб вибити трохи грошенят у держави.

Спонсор допису: Цікавитесь як можна якісно і не дорого полетіти кудись? Дешёвые авиабилеты - це те, що завжди радує туриста


Коментарі:

Коментарі  

 
#20 pashko 29.09.2008, 18:42
так, тре втікати з коментами до цієї статті.... :-*
Цитата
 
 
#19 bigfan 29.09.2008, 17:52
:lol: Мабудь у вас із статусом пропало почуття гумору :sigh:
Цитата
 
 
#18 ira.ivankiv 29.09.2008, 14:27
Ну і дурнувата стаття!!!!! Ти би, Андрію, став підприємцем СПРАВЖНІМ і хоча б щось своє робив (нехай навіть і продавав), а не на когось. І на біржі б не стояв і не висміював це все. Міг же ж відмовитись від цієї схеми і їздити кожен місяць відмічатись.
На святкування ми запрошували всіх. Зверни увагу на оголошення на сайті, яке ж ти сам і обсміяв.
Цитата
 
 
#17 pashko 28.09.2008, 21:32
Ну і вчіть собі на здоров*я))
Цитата
 
 
#16 романівна 28.09.2008, 20:01
ой, пашко, чув дзвін, та не знаю, де він... законопроект є, "про державну службу" називається. згідно нього не лише російську, а й англійську нас змусять вчити. скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина. і нічого поганого у знанні іноземних мов не бачу: от у моїй практиці зустрівся чоловік, який вимагає отримувати офіційні відповіді виключно російською мовою - це його конституційне право.
і нікому ми "не падали" (цікавий вислів...)
Цитата
 
 
#15 pashko 28.09.2008, 17:46
Та нашо ви мені впали, немаю чого вчепитися щоб проводити нікому не потрібне журналістське розслідування. Та й, в принципі, якщо ви уважно прочитаєте мій перший коментар, то я там за бабусь і говорив, а не за всіх. Розумію, ви себе захищаєте - і правильно робите! Я б також себе захищав, але не в цьому випадку.

А, "приємна" новина для держслужбовців - БЮТ проголосувало зе те, що відтепер кожен дерслужбовець має обов*язково володіти російською мовою. Хе-хе) Весело)
Цитата
 
 
#14 романівна 28.09.2008, 12:46
ти, Пашко, не правий. мова йде не про одного чи якусь конкретну особу. серед держслужбовців поганих все-таки менше - це отакі бабці, які займаються сієстою, то є така собі ложка дьогтю, яка є в кожній галузі (і серед журналістів). приходь працювати у держслужбу і побачиш, як тут "з медом".
ти так пишеш про нас, держслужбовців, ніби ми якийсь атавізм, чиясь забаганка, яка існує лише задля галочки. от зроби журналістське розслідування - проведи один день в державній установі периферійного типу, подивися на ситуацію з іншого боку - може, й думка твоя зміниться.
Цитата
 
 
#13 pashko 27.09.2008, 12:09
Цитата:
# #9 иван Написати листа
2008-09-2607:55:41 Pashko, а що ти будеш робити без держслужбовців?

Змінити Видалити Зняти з публікації Переглянути IP
# #8 романівна Написати листа
2008-09-2013:25:22 до першого допису: Пашко, в селищі районного типу більшість державних службовців не місцеві. і не варто всіх під одну лінійку міряти
Знаю, але один совісний держслужбовець ситуації не змінить)
Що робитиму питаєте? Та нічого, бо нікуди вони не дінуться)
Цитата
 
 
#12 bigfan 27.09.2008, 11:50
Підтримую :sigh:
Цитата
 
 
#11 романівна 26.09.2008, 16:31
у нас завжди звикли тицяти пальцями в держслужбовців - вони винні у всіх бідах. а як несвіжі продукти продавати, антисанітарію в закладах харчування розводити, наймати працівників і платити їм мінімальну з/п, або й меншу, бо ніхто не хоче оформити людину на роботу, а потім так само звільняти їх без причини, без виплати вихідної допомоги - того ніхто не бачить. і всі мовчать. а потім ображені приходять до тих самих рядових держслужбовців і вимагають захитсу, допомоги, бо інакше "напишу до Ю.В." чи ше шось в тому плані. ех... де ж суб"єктивність? немає святих людей, але тут так закидали камінням державну службу, ніби одні святі позбиралися... :sad:
Цитата
 

Додати коментар