Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Операція "День Валентина"

День Валентина – день всіх закоханих, день освідчень, палких слів про найпотаємніші почуття та найніжніших подарунків чи день фальшивого шуму, недоладних віршиків, різноманітних модних витребеньок та масового захоплення людства рожевими сердечками?!
Так чи інакше, на жаль чи на на щастя, але все вже позаду! Хтось святкував, а хтось вибрав не менш цікавий спосіб – просто тихенько перечекати всю цю феєрію почуттів та подарунків… Як провести цей день і чи взагалі надавати йому певного значення – справа кожного, але не помітити його і всіх атрибутів практично неймовірно…


День Святого Валентина, який Європа святкує ще з XIII століття, до нас прийшов з одержанням незалежності і з кожним роком здобуває все більшу популярність. Кожна країна має свої, притаманні лише власним закоханим, особливості святкування. Так, на приклад, італійці дарують в цей день солодощі, у французів неодмінним атрибутом є подарунок коштовностей, а закохані британці вітають у цей день не лише свої «другі половинки», але й пишуть любовні привітання домашнім улюбленцям (а ви не забули привітати свого собачку?!))

Що ж до українського цьогорічного святкування – то воно не відрізнялось від світового за масштабами по кількості валентинок та сердечок. В передсвяткові дні ажіотаж проник у всі сфери життя людей, хотіли вони того чи ні. Однією з найбільших акцій, проведених в цей день в Україні, стало «Свято поцілунку».


Одночасно у трьох містах України: Києві, Дніпропетровську та Львові на площі вийшли тисячі закоханих пар (та й не лише пар, і не завжди – закоханих)), об’єднаних телемостом та спільним бажанням – встановити рекорд «наймасовішого поцілунку». На львівську акцію, де вдалось побувати й мені, на допомогу та створення неповторного настрою завітали такі гурти, як «Друга ріка» та «Мандри», сприятливу атмосферу для поцілунків створювали танцювальний балет, ведучі Геннадій Попенко та Катерина Нестеренко та власне величезна кількість закоханих. На завершення над головами львів’ян на нічному велентиновому небі з’явиись красиві феєрверки у вигляді… Ну ви вже й самі здогадались у якому вигляді... :)

Святкували, освідчувались, виготовляли валентинки, «ганялись» за подарунками, писали віршики, дарували квіти, чи лише очікували якнайшвишого завершення свята – в будь-якому випадку вже все завершилось, все позаду! І до наступного захоплення світу коханням ще цілих 365 днів! А за цей час давайте просто щиро любити! Без валентинок та показових сердець, без рожевих бантів та зайвих слів, без фальшу… Любити свою Батьківщину, людей навколо та життя! Нехай кожен день для вас буде сповнений любові та щастя!


Коментарі:

Коментарі  

 
#6 Zid@ne 17.02.2008, 21:43
але в загальних рисах цікаве і веселе свято :P
Цитата
 
 
#5 Пух 17.02.2008, 21:18
:cry:
Цитата
 
 
#4 Емілі 15.02.2008, 15:01
Пашко: треба було Ані Лорак або Ламу вцілювати)) :P
Цитата
 
 
#3 pashko 15.02.2008, 14:55
А я був у Києві на "Святі поцілунку". Щоправда, цілуватися так і не пощастило :-| :cry:
Цитата
 
 
#2 Дьома 15.02.2008, 13:59
ага, так само як зараз маємо не Всіх Святих, а ХЕЛОВІН :sad:
Цитата
 
 
#1 Zid@ne 15.02.2008, 13:07
Мені пощастило, а може і не пощастило цей день провести в Тернополі. Я навіть не очікував що це свято так розкрутилося і в нас. Пройшовшись по центру не можливо було не помітити великого ажіотажу навколо цього всього. На вулицях можна було зустріти багато народу зсимволікою свята. Місто було осяєне якоюсь святковою аурою. Майже на кожній зупинці можна було б купити букетик живих квітів, в основному підсніжників. Навіть мерчендайзери від "Life" які і так були вдягнуті у червоні кольори носили з собою великі серця такого ж кольору. Побачивши це все можна зробити висновок: свято дійсно набуло великої популярності в нашій країні... :-*
Цитата
 

Додати коментар