Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 62 гостей на сайті

Реклама

Ого?

Ого? Вчора багато хто задавався таким питанням. Вже протягом 3-ох днів у одного з провайдерів (читай єдиного) у самій популярній послузі доступу до інтернету почались страшні дні. Сторінки відкривались зі швидкістю черепахи. Я не був виключенням, тому вирішив подзвонити в довідкову службу Укртелекому в м.Тернополі. На моє запитання була дана відповідь, що з понеділка саме на Копичинці буде надіслана бригада, котра розширить канал, оскільки користувачів дуже багато. Це звичайно добре що багато користувачів, але нажаль від цього страждає якість інтернету, а люди як платили так і платять. Що ж.. Чекаємо понеділка ;) Цікаво з якого саме понеділка? :)

Спонсор допису: Шукаєте цікаву і розумну книгу на кожен день? Библия - книга з книг, котра несе в собі увесь світовий розум протягом віків


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Boduk 04.05.2008, 16:29
Вс_атись і не жити
Цитата
 
 
#2 bigfan 04.05.2008, 15:29
Нема на них управи :cry:
Цитата
 
 
#1 $Spike 48$ 04.05.2008, 14:20
Справді ці 3 дні то був просто армагедон для мене. Сидиш дома на дворі дощ нікуди не підеш і ше як на зло інет не грузиться. Це було щось страшне швидкість то розганялася і зразу падала. Неміг нічого ні скачати і неміг нікуди зайти.
От такий то був інет три дня.
Цитата
 

Додати коментар