Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Новий рік від старшокласників

Наприкінці суботнього дня естафету святкування Нового року перейняли старшокласники. На відміну від молодших школярів, тут виступ, як і не дивно, був вже більш професійним (чи то, точніш сказати, набутим з досвідом) і динамічнішим. Старшокласники показали цікаві сценки, провели чудові різноманітні конкурси, а головне – підняли усім присутнім на святі передноворічний настрій. Подробиці свята – за детальніше. Мені, як кореспонденту (читай – головному редактору) цього чудового інформаційного порталу, довелось сьогодні піти до Копичинецької школи №2. На жаль, через забитий справами графік, на свято прийшов не вчасно і згодом дуже шкодував, що пропустив просто чудовий початок, як це опісля всієї дефіляди запевняли мене вчителі і, зокрема, директорка школи. Але, я вже був на новорічному вечорі, так що діватися було нікуди , тому фотографувати потрібно було далі.


Головні особи Нового року - Снігуронька і Дід МорозСпівочі чарівні дівчата школиКонкурс псевдопісні: під божевільну мелодію треба було наспівати прогноз погоди :)

Важко було вклинитися в сценарій, але все, що відбувалося на сцені, виглядало живим і ненав`язуючим для сприйняття дійством. Найперше, що попало у вічі і в чуттєве сприйняття, це динамічність виступу акторів та прекрасне музичне оформлення, тобто загальне звучання. Також, як на диво, усі співаки і співачки порадували своїм вже виробленим голосовим талантом. Приємно було слухати їхні музичні витупи. Загалом, можу виокремити Назара Боднарчука, що вже не перший рік радує школярів своїм чарівним співом. Також було багато гарних (як каже мій сусід – гарненьких )))) дівчат, що взяли на себе нелегкий труд пісенного мистецтва. На жаль, прізвищ та імен не знаємо, бо вже давненько до школи навідувались, а знайомитися з ними вже не було коли, та й стидалися трохи :)Співанка від молодших дівчатДівчина №1 цього вечора, згідно з опитуванням

Найбільше запам’ятався конкурс, де під музику учасники жартівливої гри передавали одне одному мішок, в якому знаходились певні речі із гардеробу різноманітної верстви населення. А коли музика зупинялась на комусь із учасників, той мусів одягти якусь річ, щойно витягнену з мішка. Кумедно було спостерігати як, для прикладу, учасник конкурсу одягав слинявчик чи калоші :)

Крім цих конкурсів були також передування корабликів по воді, смішне признання в коханні дівчині на прикладі компліментів для такої тварини, як миша, та інше. Словом, було на що подивитися, з чого добряче посміятися і що запам’ятати на все життя.Заключні оплески вдячним глядачамГра із вбиранням одягу з мішка

Опісля новорічного концерту слідувала святкова дискотека, а там вже особливої акторської майстерності школярам проявляти не довелось, а просто востаннє цього року «відірватися на повну». Тих танців під «руский реп» ми дивитися довго не могли, та й пішли додому пити пиво :) Най буде ліпше пиво, ніж «руский реп»!!! Всьо, вже по Новому році в школі, чекайте на публікації зі святкування справжнього за часовими мірками Новорічного свята!!! Бувайте!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 pashko 05.01.2009, 02:52
хороший був вечір, хороша стаття :)
Цитата
 
 
+1 #10 Дьома 04.01.2009, 22:00
історія...
Цитата
 
 
#9 Rulya 01.01.2008, 18:36
Оксана,на мою думку,справді була №1,але у парику :-) Дуже незвично,проте прикольно,тра такий імідж порекомендувати .Хоч без парика теж файна :oops:
Цитата
 
 
#8 Емілі 30.12.2007, 18:24
о, то ви багато втратили. Пашко, коли покинули школу під руский реп... Ви не бачили танців під рускую папсу... :cry:
Цитата
 
 
#7 Крихта 30.12.2007, 18:00
класно! бо за мого навчання в школі такі дійства інколи навіть заборонялися)))
Цитата
 
 
#6 bigfan 30.12.2007, 14:00
Витупи також непогано :P
Цитата
 
 
#5 Пашко 30.12.2007, 13:54
2 terry: там мало бути "виступи":-):-) :-)
Цитата
 
 
#4 Емілі 30.12.2007, 12:19
вечір, мабуть, був файний... А от діскатєка... :eek: :sigh: :sad: :cry: :-?
Цитата
 
 
#3 terry_usa 30.12.2007, 07:26
Але написав!..
Цитата
 
 
#2 terry_usa 30.12.2007, 07:23
А мені чомусь більш "Приємно було слухати їхні музичні витупи"! Новий рік за лічені години, тому все спиймаємо з гумором!!! Всім успіхів, вагомих досягнень, менше шмарок на життєвому шдяху, більше удачі!
Цитата
 

Додати коментар