Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Нехай Господь благословить вашу працю

Хочу подякувати за тепле, чуйне ставлення до тих, хто відбуває покарання, за мудре керівництво установою, високий рівень професійної служби та підготовки працівникам Копичинської виправної колонії №112 в Тернопільській області — адміністрації закладу та начальнику колонії підполковнику внутрішньої служби Дмитру Йосиповичу Возняку.

За час перебування в КВК №112 я високо оцінив нелегку працю, на яку вони себе посвятили та якій віддають усі сили, вміння і талант. У колонії створено добрі побутові умови для засуджених, є їдальня, в якій смачно та сито годують, медична частина, лікарі якої завжди готові надати необхідну допомогу. До керівництва колонії — як до начальника, так і до його заступників — завжди можна звернутися із питаннями, що хвилюють. Вони завжди вислухають, допоможуть і розв’яжуть будь-яку проблему. Не можу не сказати і про працю, спрямовану на духовне зцілення, моральне одужання засуджених. Як віруюча людина, хочу підкреслити: в КВК №112, відповідно до «Закону України про релігію», створено всі умови для задоволення релігійно-духовних потреб засуджених різних конфесій.

По-батьківськи до нас ставиться і начальник управління державного департаменту з питань виконання покарань в Тернопільській області генерал-майор внутрішньої служби Павло Степанович Лосик. У тому, що вже зроблено в колонії та планується для поліпшення умов засуджених, є також його велика заслуга. Допомагає і порадами. Так, перед початком опалювального сезону він зустрівся з нами, дав практичні поради, як поводитися в холодний період, поцікавився, в кого є потреба в теплому одязі та спільно з керівництвом колонії забезпечив усіх потребуючих одягом і взуттям. Під час епідемії грипу П. С. Лосик також проінструктував нас щодо харчування. Для зміцнення імунної системи до меню додавалися яблука, лимони, цибуля, часник. У час епідемії не залишила Копичинську ВК №112 без уваги і влада Гусятинського району, на території якого вона розміщена. Голова райдержадміністрації Степан Турецький навідувався до колонії та допомагав чим міг. Завдяки вжитим заходам епідемія грипу оминула установу.

Щиро дякую всім, хто піклується про нас, хто допомагає перенести долю ув’язненого та докладає максимальних зусиль до того, щоб ми повернулись до родин і суспільства повноцінними громадянами. Нехай Господь благословить вашу працю та старання!

В. ВАЙДА,

засуджений.

«Вільне життя плюс», №33 (15145) від 05.05.2010 р.


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Zori__ 08.05.2010, 02:33
Про пана Возняка я чула тільки гарні речі від мої родини. У нього чуйне та добре серце, завжди зуміє зрозуміти людину.
Цитата
 
 
+1 #6 Тризуб 06.05.2010, 21:48
Начальник колонії Дмитро Йосипович Возняк, дійсно хороша людина, допомагає коли потрібно. Дякую!
Цитата
 
 
#5 Богдан 06.05.2010, 19:52
Так добре там всередині що й немає слів.Краще б написали проте як там всередині засуджені зашивали собі нитками роти на знак протесту за нелюдські знущання над ними працівниками департаменту ?
Цитата
 
 
+1 #4 Баба Лазаручка 06.05.2010, 09:12
Кажут люди, шо в нашій колонії сидів Янукович.
Цитата
 
 
+1 #3 bigfan 06.05.2010, 08:28
Заказняк 8)
Цитата
 
 
+1 #2 Дьома 05.05.2010, 17:16
не так вже і важко туди потрапити ;) варіантів море - Кримінальний Кодекс в руки і вперед ;-)
Цитата
 
 
#1 123 05.05.2010, 17:14
Хочу в колонію!
Цитата
 

Додати коментар