Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Не розминулися “Мерседес” та підвода

Управління ДАІ повідомляє про аварію, яка трапилася в Сухоставі Теребовлянського району. До райлікарні у Копичинцях потрапили 61-річна жителька села Буданів з гематомами, струсом головного мозку та травмами рук, а також її ровесника та односельця з переломами ніг та іншими травмами. Правоохоронці встановили, що підводу на якій їхали постраждалі, на великій швидкості вдарив автомобіль “Мерседес”. Водій автомобіля, який спричинив аварію, мешканець Теребовлі, пояснює, що його засліпили фари зустрічного автомобіля. Триває слідство.

Джерело: http://zz.te.ua


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Boduk 21.11.2010, 11:23
Zori, що означає "зразу видно, що водій був у нетверезому стані"? Не знаю, можливо вам досить детально відомі всі обставини випадку, але обов`зково потрібно провести експертизу. Ну так, ми живемо в державі, де нехтують законами, але ж не так)
Про 80-90 років взагалі мовчу.
Цитата
 
 
#3 Zori__ 20.11.2010, 18:17
Pashko, погоджуюся. Тільки я взяла до уваги розповідь водія про засвітлення світлом фарів зустрічного автомобіля, фізіологію травмів пострадавших та перевишину швидкісьть, на якій рухався водій Мерса( набираючи більшу швидкісьть, побільшуються шанси втратити контроль над управлінням автомобілем).
Втім, кожний даїшник чи шериф-поліцай, потрапивши на місце аварії, зразу може визначити причину.
Цитата
 
 
#2 pashko 18.11.2010, 09:48
Не знаю, як було насправді, але може бути винуватим і водій іномарки, і погоничі на возі. Хто їздить українськими дорогами, той знає, що на мерседесах плавно їздити не вміють, а власники фір забувають почепити на свій транспорт світловідобража чі! Не раз мало воза не поцілував.
Цитата
 
 
#1 Zori__ 18.11.2010, 01:12
Люди добрі, ну яке слідство ще може тривати, коли з інседенту зразу видно, що водій був у нетверезому стані??? Засліплюватися світлом може людина, якій 80 - 90 років із характерними цьому віку хворобами зору.
Ми є свідками корупційномого відмивання злочину. А от бідні пострадавші будуть відчувати свої травми на все життя.
Цитата
 

Додати коментар