Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Наркотики у... банці смальцю

У Гусятинському райсуді розглянули кримінальну справу, заведену стосовно жителя Чорткова, якого затримали при спробі передати у Копичинську колонію передачу з коноплею. Чоловік зробив у пластиковій банці з-під майонезу подвійне дно, помістив  туди пакет із подрібненою коноплею, залив смальцем.

Однак такі сховки для тюремних перевіряльників не новина. Пригадується, працівники колонії розповідали, що навіть виявили спирт у консервах з кількою, причому консерви були закатані заводським способом.

Чолов’ягу тут же віддали у руки працівників міліції. Проти нього порушили кримінальну справу – за придбання, зберігання, перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу з метою збуту в місця позбавлення волі.

Суд призначив йому умовне покарання.

Значно суворіше покарано іншого чортківчанина, якого затримали під стінами тієї ж Копичинської колонії. У нього виявили майже сто грамів марихуани – у двох згортках, обмотаних скотчем. Працівники колонії впізнали у ньому колишнього в’язня – чорківчанин відбував тут трирічне покарання за розбійний напад, був звільнений достроково у січні 2009 року.

Як пояснив затриманий, прибув у Копичинці із дружиною знайомого засудженого. Поки вона була на побаченні із чоловіком, ходив під стінами установи і натрапив на кульки із зеленим зіллям, взяв їх собі.

У таку версію правоохоронці не повірили, бо ж нерідко тут фіксують спроби перекинути на територію колонії різні заборонені предмети. Однак Гусятинський суд констатував: звинувачення не може будуватися на припущеннях, а досудове слідство не здобуло жодних доказів, що чоловік мав намір перекинути марихуану через огорожу. Відтак засуджено його  за незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту – до двох років позбавлення волі.

Ольга КУШНЕРИК.

Коментарі:

Додати коментар