Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 86 гостей на сайті

Реклама

Міжнародне автошоу в Детройті '08

Першу неділю після відкриття для пересічної публіки автошоу в Детройті вирішив присвятити вояжу з Чікаго в мекку автомобільного світу Детройт. Можна було б поїхати і в іншу неділю, але синоптики
передбачали складні погодні умови.

Недовгі збори, виїзд в п"ятій ранку. Хайвей. Дорогу вказував gps навігатор, який вирішив протестувати, позичивши в знайомих. Цікава штучка! Вводиш адресу старту і адресу фінішу - прибамбас по сигналах супутників показує тобі маршрут, твоє місцезнаходження і купу різних опцій. Дивлюся краєм ока на навігатор, а сам думаю про мирний космос від Росії - там ця послуга тільки починає проростати, а в мілітаристичній і імперілістичній Америці цим чудом техніки давно користуються пересічні громадяни. А плоди мирного космосу з Росії даються чути поки що в гарячих точках планети. Політика - складна матерія, розумом не зрозуміти!


Дорога спочатку була не з веселих - мало того, що був сильний мороз, то ще почався сніг. Але витвір корейського автопрому (KIA Rio Cinco) проявив неабияку всюдихідність!


На одинадцяту ранку за місцевим часом ми вже були на вході до виставкового центру Кобо. Прямо в коридорі було виставлено два китайських автомобілі Geely, значить скоро почнуться продажі цих автоклонів в Штатах. Вхід на автошоу коштує 12 доларів, що для американців є маленькою платою. Після контролю секюріті, які пропускають різного роду фото- і кінотехніку, але не пропускають різні пляшечки з напоями, попадаємо в величезний зал, в якому сміло можна помістити два копичинецьких футбольних поля разом з парком. По периметру залу традиційно представлені автомобілі "заморських" (європейських і азіатських) фірм, а в центрі квадрату монстри американської автопромисловості. Я зразу відділився від друзів, щоб повністю пірнути в те буйство під назвою Автомобіль!

Заморські автомобільні виробники завжди цікавіші саме наявністю
великої кількості концепт-карів. І не тільки ними. На великому стенді від Mercedes Benz відбулась прем"єра чергового "Бобіка", який за дизайном скоріше був подібний на китайську підробку. Audi виставила спортивну машинку R8 з 12-циліндровим двигуном. BMW представив чернговий позашляховик Х6. Як не прикро то чути, але світовий автопром орієнтується саме на американську публіку, як не як, найбільший ринок. Нема на тому ринку бюджетних модифікацій авто, все з повним фаршем, зі всіма примочками. І найдивніше те, що європейські авто в Америці коштують дешевше, ніж в Європі. В чому тут секрет?Особливим явищем на шоу завжди були і є розкішні авто від різних Ламборджіні, Фераррі, Мазераті, Ролс-Ройс, Бентлі, Астон-Мартін. До них приєдналась маловідома фірма Fisker, власником якої є шеф-дизайнер Астон-Мартіна. Не дивно, чого це та Кarma спереді так нагадує славний Астон!
Subaru показала раллійний болід для світового кубку по раллі. Mitsubishi, яке в Штатах з певних причин не користується популярністю, виставило дуже класний концепт RA, який виглядав практично готовим до масового виробництва. Хижак!Suzuki, крім закамуфльованих Daewoo, показало цікаву маленьку
вантажівочку. Бувають і такі концепти!

Усе це цікаво, але я спішив нарешті побачити чергове диво від Mazda, яка є підрозділом Форда. Минулого року на стенді Мазди був запаморочливий червоний концепт, який для мене є откровенням в автомобільному дизайні! Мазда має дизайнера-японця ( так буває рідко), який сповідує національні традиції, за основу бере естетику самурайського меча, такани. Результати дуже цікаві. Писок було важко закрити! Одна біда, стенди крутились, неможливо було зробити HDR фотографії!
Jeep, як завжди, приваблював людей цікавим водоспадом, який водою
малював різні зображення. Але і був веселий концепт Ренегат разом з
цікавою стендисткою.
А далі мусів швидко перебігти по різних павільйонах, бо час вже підпирав - треба вже було повертатись, щоб встигнути прибути в Чікаго
до снігу. Так я пропустив кілька цікавих концептів, зокрема маленького Хаммера. Але за кілька тижнів буде виставка в Чікаго, де можна буде спокійно передивитись новинки американського автопрому. Але вже не буде тої кількості концептів.
Тримаючи швидкість в 80-85 миль на годину, моя кореяночка перевезланас в загадково освітлене Чікаго. Але думками я ще був коло концепта Mazda!


Коментарі:

Коментарі  

 
#20 roman 29.01.2008, 15:30
Цікаво, я згадую свою мандрівку у 2003 році на московський автосалон, там такої кількості концептів небуло. Були і такі експонати, які вже по москві давно їздили. Але ще цікавішим видовищем було АВІАСАЛОН "МАКС": велика кількість літаків, вертольотів(гви нтокрилів), рлс, іншого військово-пасаж ирсько-космічно -повітряного добра. Участь брало 56 країн, і Україна також.Спочатку це все розглядаєш а потім вони літають і показують різні фокуси. правда не так як у Скнилові.
Цитата
 
 
#19 terry_usa 28.01.2008, 05:56 Цитата
 
 
#18 Holynka# 27.01.2008, 22:15
Шо поробиш???
Таке воно життє :sigh: :sigh: :sigh: :sigh:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#17 Boduk 27.01.2008, 21:53
Тільки дорожчий :lol:
Цитата
 
 
#16 DaSHa... 27.01.2008, 21:35
Та ну вас!
Всеодно Запорожець кращий :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#15 bigfan 27.01.2008, 20:55
Та добре, добре
Цитата
 
 
#14 terry_usa 26.01.2008, 17:21
Хонда, Хонда!
Цитата
 
 
#13 Boduk 26.01.2008, 15:28
bigfan, звичайно, що так. Ти що не помічаєш?
Цитата
 
 
#12 bigfan 26.01.2008, 11:13
Ви впевнені, що то Хонда?
Цитата
 
 
#11 terry_usa 26.01.2008, 04:01
Автошоу в Чікаго з 8 по 17 лютого. А кому охота подивитись фото і відео усіх новинок з Детройту - заходіть на edmunds.com/.../... Треба трохи прокрутити донизу сторінку, там побачите малесенькі фотки героїв автошоу в Детройті. Далі клікаємо на фото або відео. Enjoy! Вибачайте за "очепятку" в тексті - самурайський меч називається катана!
Цитата
 

Додати коментар