Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Міліціонери не дозволили огородити могилу

Перед Великоднем 57-річна Любов Черниш із села Котівка Гусятинського району Тернопільщини пішла на кладовище в містечко Копиченці. Хотіла залити фундамент під огорожу. — У Копиченцях похована моя мама, — розповідає Любов Іванівна. — Наша родина має там місце ще для двох. Поряд було ще місце. Я попросила робочих відступити на півметра. Тільки почали копати яму для огорожі, як наскочила міліція. Сказали, що мер викликав.

Міський голова Володимир Пеляк того дня оглядав цвинтар. Говорив, що Любов Черниш самовільно захопила землю.

— Сказав, що всі хочуть ховати родичів саме на цьому кладовищі, бо тут поховані вояки Української повстанської армії, — пояснює Любов Черниш. — А він, мовляв, вирішив навести порядок. З нас і почав. Але ж моя мама Олександра і батько Іван були в УПА зв’язковими!

Жінка майже 30 років працює начальником відділення зв’язку в селі Котівка. Мешкає у власній хаті з чоловіком Зіновієм та братом Іваном, інвалідом І групи. Троє дітей живуть окремо. 35-річна донька Наталя вчителює в селі, 33-річний Андрій працює підприємцем у Рівному, 25-річний Володимир мешкає в англійському місті Манчестер, грає у футбол за тамтешню українську команду.

— Ці півметра землі я так і не відвоювала, — каже Черниш. — 1 травня на 87-му році життя помер тато. Його поховали біля мами.

Коментарі:

Коментарі  

 
#7 bigfan 20.05.2008, 19:58
Ого, на сенсацію тягне. :-* От тільки мені більш цікаві подробиці інциденту, а не цей суб’єктивний факт, який більше схожий на оброблену плітку.
Цитата
 
 
#6 Дьома 18.05.2008, 21:27
автор вказаний у статті на офіційному сайті, розділ "Архів". Кого цікавить, можете глянути номер за 8 травня 2008 року, назва статті аналогічна до назви статті на нашому сайті
Цитата
 
 
#5 Sithif 18.05.2008, 21:19
Оце точно. Така в нас столична преса... жаль автора не вказано.
Цитата
 
 
#4 terry_usa 18.05.2008, 21:11
Дістав моральний шок від прочитаного. Не від самого фактичного матеріалу. А від того, ЯК це написано. Так може написати людина, яка прочитала від обкладинки до обкладинки тільки буквар! Такими темпами за десять років грамотна людина буде рідкістю! Як зараз модно писати -автор, випий яду...
Цитата
 
 
#3 Holynka# 18.05.2008, 19:15
В принципі ти права! Але шо йому так жаль того кавальчика землі? А чо ви не постираєте тих матів? ТО вже "зажирно" так когось обзивати! :-x
Цитата
 
 
#2 Sithif 18.05.2008, 18:18
Чомусь мені здається, що якби ви мали можливість, то самі б гребли все під себе?? Ви б краще до себе придивились, замість того, щоб отак принижувати й ображати іншу людину. Я не захищаю Пеляка (з ним дійсно варто розібратися), але я не думаю, що ви маєте моральне право попускати його такими висловлюваннями .
Цитата
 
 
#1 Бугога 18.05.2008, 17:38
Так Микола Янчик, ти в деякій мірі правий, як би та бабка заплатила меру то він би її не виганяв, а так нема, він комусь іншому продасть те місце а нє, :-* :-* ну їх всіх нахрен, в наш час кожен дбає про себе :-* :-* :-* :-* :-*
Цитата
 

Додати коментар