Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 51 гостей на сайті

Реклама

“Мешканці” виправних колоній допитували прокурора… про амністію

Прокурор Тернопільської області Іван Мельничук здійснив виїзди в Копичинецьку ВК-112 та Збаразьку ВК-63 управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Тернопільській області. Прокурор області звернув увагу на медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення засуджених, якість харчування та умови праці.

Зокрема, Іван Мельничук здійснив обхід житлових приміщень, у яких проживають засуджені, а також – виробничих дільниць, на яких вивчалося умови праці засуджених, виробничі потужності, охорона праці та техніка безпеки.

Крім цього прокурор області ознайомився із якістю надання медичних послуг засудженим, зокрема – наявністю медичної апаратури та медикаментів у колонії. Порушень вимог чинного законодавства не виявлено.

Іван Мельничук провів особистий прийом громадян, які відбувають покарання у виправних колоніях. Основні питання, із якими зверталися засуджені, стосувалися роз’яснення норм Закону України «Про амністію», а також застосування до засуджених пільг (умовно-дострокове звільнення, заміна не відбутої частини покарання більш м’яким тощо), передбачених чинним законодавством, – повідомили у прес-службі прокуратури області.

Джерело: За Збручем

Спонсор допису: Цікавитесь сучасними технологіями і технікою? Значить вам буде потрібно ipad 2 чехол киев, за доступною ціною


Коментарі:

Додати коментар