Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

"Магія парфумів" або "Де мої абрикоси?"

Запахи… Солодкаві, різкоприємні, кислосолодкі… При слові «запах» одразу згадується книжка французького письменника Патріка Зюскінда «Парфумер». Читаєш, слово за словом вбираєш зі сторінок усі запахи, які створює автор. А потім, вийшовши в люди, кожен приємний запах важко пропустити, бо під тієї наркотичною літературною залежністю закарбовані у думках запахи виринають назовні. Оу... як же мені приємні запахи!
Вечір. Іду з подружкою, вона щось розказує мені, хоч і справді цікаве мовить, але мої думки не там. Ні, не подумайте нічого поганого! :) Я повністю поринув у запахи, які невидимою парою переміщалися навкруги нас. Ніс постійно вловлює їх, мізки раптово відключаються і хребет ліниво тягнеться додолу – хочеться релаксу! Стараюся триматися, щоб повністю не розтанути у тій безмежній запаховій масі…

Вчора мені пахло абрикосами. Так, весна таки прийшла, але, подумаєте ви, до чого тут абрикоси?! Хіба не рано, подумав і я. Іду, роздивляюся, принюхуюся, - нема, не бачу абрикосів, зате чую… Запах абрикосів перегукується з іншими фруктами, але мені важко ідентифікувати їх. Перед очима постав величезний напис вигоріло помаранчевим кольором – «АБРИКОСИ». Раптом запах пропадає і я, як герой «Парфумера», намагаюся відтворити запах у своїй пам’яті. Спершу не вдається, я все силкуюся, та запах вперто не бажає з’являтися на огляд рецепторам нюху. На мить відчув його – і знову втік. Отак вирішив трохи побавитися зі мною він, бешкетник:)

Абрикоси… згадуються дитячі витівки, коли з сусідом «позичали» в инших ці солодкі фрукти. Ех, є що згадати… Та важко переносити спогади, коли знаєш, що вже не повернеш їх, а тим більше в цей момент, коли запах абрикосів просто в’ївся у душу. А вона (душа) починає нити від того, що ніяк не вдається повністю відтворити той запах, що на початку зачарував мене. Продовжую шукати. Шукаю…

О Боже! Нарешті! Лише наприкінці моїх активних та безумних пошуків знайшов ті абрикоси – ними виявилась помада))

ПС. Есе присвячено усім дівчатам, від котрих завжди пахне весною! І не тільки весною, але й абрикосами :)

Коментарі:

Коментарі  

 
#9 kopycom 01.04.2008, 01:46
Маю аудіокнигу "Парфумер". Озвучена просто супер. Хто хоче послухати цю кногу (прикольно виходить), то пишіть - вишлю
Цитата
 
 
#8 pashko 14.03.2008, 11:38
:-) Бачите, як зле, коли не має книгарні. Мені здається, що колись бачив її на другому поверсі Універмагу, там де книжки продають. Піди, Галинко, подивися) А як нє, то доведеться їхати в інше місто. Хоча, як маєш велике бажання читати, то в інтернеті є текст цього твору.
Цитата
 
 
#7 Holynka# 13.03.2008, 18:43
Підкажіть будь-ласка де можна знайти книжку "Парфумер"
Цитата
 
 
#6 Дьома 13.03.2008, 15:34
а в мене з якимось розладом шлунку :o
Цитата
 
 
#5 sunny 13.03.2008, 13:51
А в мнен абрикоси асоціюються з літом, сонечком, друзями і просто хорошим настроєм, якого зараз так не вистачає :sad:
А "запахи або історія одного вбивці" це моя най улюбленіша книга!!!! фільм прсто супер!!!!
Цитата
 
 
#4 bigfan 13.03.2008, 10:20
Десь доскочу наївся того вечора абрикосів. :P А мені вони асоціюються із Шацькими озерами. Пам’ятаю як вечорами ми ходили на «полювання», а потім відмивали їх в озері від піску і нажиралися по зав’язку. Тому мені при згадці абрикоси відчувається скоріше скрип на зубах ніж запах губ.
Цитата
 
 
#3 pashko 12.03.2008, 21:23
І я бачив. Тільки от книжка надовше розтяяягує задоволення)))
Цитата
 
 
#2 Люля 12.03.2008, 21:10
Я фільм бачила "Парфумер".Прос то супер ;-)
Цитата
 
 
#1 pashko 12.03.2008, 20:50
:oops: абрикоски...))) Файно. Люблю також запахи і книжку Зюскінда "Парфумер".
Цитата
 

Додати коментар