Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

«Лежачі поліцейські» врятують пішоходів

Напередодні вихідних до звичного міського шуму на центральних вулицях додалися дещо нові звуки. А саме – різко почастішали вищання автомобільних гальм та роздратована лайка водіїв. Дехто із пішоходів під час цього навіть зупинявся на тротуарі і з неприхованим задоволенням спостерігав, як із автівок вискакували їх власники і оглядали своїх «сталевих коней». Бо за секунду до зупинки автівки добряче трясло, вони ледве не підлітали вгору, зіткнувшись із несподіваною перешкодою


А все це відбувалося через те, що в Копичинцях з’явився новий, а то й троє нових, цілодобових і непідкупних суб’єктів, який регулюють швидкість дорожнього руху. Це так звані «лежачі поліцейські» або офіційною мовою «штучні обмежувачі швидкості». Простіше кажучи, на проїжджій частині створюються спеціальні горбики, наїхавши на які на великій швидкості можна й колеса погубити або просто добряче зубами клацнути по власному язику. І зрозуміти нарешті – ти їздиш по місту, де встановлена швидкість руху сорок кілометрів за годину.

Копичинецьких «лежачих поліцейських» встановили у трьох місцях у зонах великого скупчення людей, а саме: біля в’їздів до школи-гімназії, школи №2 та музичної школи. Зокрема у двох перших випадках «горбик» розташований по ширині дороги, тому об’їхати перешкоду не вийде. Чого не скажеш про «поліцейських» біля дому, де вчаться грати на музичних інструментах: водії біля музшколи проїжджають між «поліцейськими», таким чином створюючи аварійні ситуації, або їдуть так, що «полісмен» зачіпає лише два колеса з одного боку.

Обмежувачі швидкості повинні лежати впоперек усієї дороги, з обох боків від пішохідного переходу. Подолати «поліцейську» перешкоду можна на значно більшій швидкості. «Полісмени», що з’явилися в Копичинцях, крутий джип не зупинять, бо їхні висота і ширина невеликі. На значній швидкості той і не відчує перешкоди, а «поліцейському» може завдати відчутної шкоди.

Вважати, що встановлення «поліцейських» піде на користь, – ще зарано. Нехай мине кілька місяців…

Спонсор допису: Любите проводити час із комфортом? Можливо вам підійдуть маленькие деревянные дома для різних потреб


Коментарі:

Коментарі  

 
#9 pashko 03.10.2008, 18:38
поліцейські ще на місці? ніхто не вкрав? :-*
Цитата
 
 
#8 Jackass 01.10.2008, 21:18
Ага!!! Добре шо перше поставили ті "всякі штуки" а не поремонтували дороги, бо без тих штук і з поремонтованими дорогами би під сто ганяли!!!
Цитата
 
 
#7 NAZAR 30.09.2008, 21:34
А біля музичної школи можна їх обїхати :P ну принаймні мені вдається))))

Підтримую Яроса,спочатку потрібно відремонтувати як слід дороги а вже потім наставляти "всякі штучки"......
Цитата
 
 
#6 bigfan 27.09.2008, 11:53
В нас якщо по правді, не дороги, а суцільний лежачий поліцейський, причім розлігся він гад повздовж.
Цитата
 
 
#5 Ярос 26.09.2008, 00:53
Відверто кажучи, нововведення я сприйняв негативно, бо щодня петляючи по вулиці між ямами (особливо коло муз.школи), доведеться ще розбивати машину і на "поліцейських". Думаю що варто спершу поремонтувати дорогу, а тоді уже ставити обмежувачі, а то виглядає якось смішно...
Цитата
 
 
#4 pashko 24.09.2008, 15:13
2 jin:

я ППД знаю)

Маю на увазі ті місця, де встановлені штучні обмежувачі швидкості, дозволяється швидкість до 40 км за годину. Звісно, ніхто так повільно не їздить.
Цитата
 
 
#3 jin 23.09.2008, 18:03
цитата: "ти їздиш по місту, де встановлена швидкість руху сорок кілометрів за годину." - в Україні, зггадно ПДД встановленн обмеження швидкості у населених пунктах 60км/год.

В принципі, правильно працюючи педелями і навантажуючи-ро звантажуючи почерново осі, таку перешкоду прожна проїхати на швидкості 40-50км/год, а то й вищою без загрози для автомобіля та своїх зубів :) Правда далеко не усі водії це вміють (мені поки не завжли вдається)
Цитата
 
 
#2 Allakaua 23.09.2008, 00:53
:lol: prikolno prikolno :lol:
Цитата
 
 
#1 Boduk 22.09.2008, 20:38
ууу, в місті обновки. Хоч щось. Думаю, такий "трамплінчик" не зашкодить)))
Цитата
 

Додати коментар