Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

Крізь серця їхні маки зросли

Україно! Красо моя! Краю ти мій тополиний і лелечий! Якими словами виразити палку любов і ніжність до тебе, до твоїх предковічних традицій і звичаїв, що аж тепер озиваються до нас із сивої давнини?
29 січня ми перегорнули одну із трагічних сторінок історії України - 92 річницю бою під Крутами. Крутянці збудували собі вічний пам'ятник в Історії Української держави.
Синьо-жовті знамена, які в останнє застигли в їхніх очах, коли вони падали на землю, навіки залишаться для нас найбільшою святинею.
Зупинись під Крутами, юначе!
Вслухайся в тужливий шум гаїв.
Чуєш - горе материнське плаче
Над гробами молодих стрільців...

Пам'ять про героїв було вшановано хвилиною мовчання...

Члени молодіжного товариства "Сокіл" розповіли про героїзм молодих крутянців, якими пишається незалежна Україна!

Зупинись під Крутами, нашадку!
Тут стрільці злягли за рідний край.
За нашу милу, любу Україну,
пам'ять про героїв зберігай.... Стогнали Крути і молився вітер,
Цілуючи скривавлені сліди:
Вас мало, діти, вас так мало, діти,
Супроти п'яної московської орди...У цей день актив копичинецької молоді також провів
акцію "Вшануй героїв Крут".
О 19 год з синьо-жовтим та червоно-чорним прапорами вирушили до Меморіалу Героїв. Запаленими свічками, щирою молитвою та хвилиною мовчання віддали шану героям Крут!

Взято з сайту школи-гімназії

Спонсор допису: Бажаєте бути оригінальним в прикрашенні вашого будинку? Центр кованых изделий вам допоможе бути оригінальними


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #18 НечайМічурін 09.02.2010, 14:42
2 штик:
так саме так)))
якшо тепер короткл сформулювати то мені як і помітив не тільки(це тішить) боляче бачити в школі тісамі попсово-радянсь кі методи, лише замість імен старих ідолів пропонуються нові, але поки не зміниться схема надаення тієї інформації і поки наголос ставитиметься на іменах і ярликах а не на цінностях і моделях поведінки , діла не буде)))
дуже показовий приклад типової націоналісТично ї упередженості тут:
kopychyntsi.com.ua/.../...
пише людина цілком розумну і правдиву річ, я так розумію що тризуб і іже с нім не удосужились навіть зрозуміти сенс тих слів, їм просто не сподобалось що написано російською.
""""""Александр 02.02.2010 15:25
Ребята, откуда столько злобы и нетерпимости? Украина - это не только Галличина... Понимаю вашу "сплюндрованнис т ь", сочувствую, но, мы все-таки очень разные... г. Путивль"""""""""""""
а україна то вона справді різна))) і поки не буде діалогу між сходом і заходом , теж нічого не буде, а гнати одні на одних і мірятись х..ми я думаю вже досить , це на руку тільки іншим державами які вже ітак розкупили україну на кавалки(((
отака фігня......
Цитата
 
 
+5 #17 Shtyk 08.02.2010, 10:55
2 нечай:

я тебе чудово розумію!
наведу приклад з власного життя:
я до 9 класу абсолютно не розумів, чому ми так пишаємось Шевченком... шо він такого зробив? я лише повторював як мантру, (котру мені вбили в школі на подібних заходах) - "Шевченко - великий урк.поет"...

в 9-тім клясі я випадково почув гурт "Кому вниз" ... А Середа співав пісню "Суботів" на слова Шевченка... з того моменту мене як осяяло, я побачив Шевченка з іншого боку! (той самий нестандартний підхід).

Коли ми банячим на кухні в Києві, і деколи мене переконують взяти гітару в руки, першим, що хочуть почути друзі/знайомі - "Суботів"... а більшість із них до зустрічі зі мною й не знали, що в Шевченка є такий вірш.
Ось так і я (нестандартним підходом ) розказав трохи змоскаленим киянам про Шевченка.
Якби я їм розказуввав в стилі "Крізь серця їхні маки зросли" - я думаю зі мною, як мінімум, більше б не бухали :)

тож люди, не штампуйте нечаю тавро "запроданця" чи "несвідомого" він лише хоче сказати, що потрібно розвивати підходи донесення культури а не писати сценарії протягом 70-ти років під копірку...

здається думка була така :)
Цитата
 
 
+2 #16 KUZMICH 07.02.2010, 22:08
Цитую terry_usa:
У психології є добре відомий і простий тест. В стакан наливають на половину воду. Песиміст скаже на нього, що він напів порожній. Оптиміст - що він напів повний...
Якщо дитині щовечора читати страшні казки, показувати фільми жахів, то з часом з тієї дитини виросте боягузлива людина або навіть садист-маньяк.
На державному рівні нашим людям наніч також читають страшні історії. Знищення Батурина, Голодомор, бій під Крутами, колективізація, окупація гітлерівцями і Совєтами, репресії і т.д, тотальний "депресняк" з елементами садо-мазо. Так, це все сторінки нашої історії. Але невже нема свтлих сторінок історії, якими можна так само гордитись і так само урочисто святкувати? Невже в нашій історії нема людей зі знаком "+". якими можна було б пишатися? Звісно, що є. Але чомусь зараз всі наші празнування проходять у вигляді панахид на цвинтарах. Може тому іноземців в Україні вражає похмурість обличчь місцевих жителів?
Скажете, що я пишу крамольні речі. Але давайте на це все подивимось не зашореним поглядом. Японці, котрі також, як і українці, національно свідомі, клепають Лексуси-Соні-Панасоніки. Ми танцюєм гопака і стріляємо з гармат. Німці, що програли у Другій Світовій війні, зараз фактично керують цілою Європою. Ми далі в шароварах і стріляємо з гармат. Китайці зі своєю багатотисячною історією зараз стали світовою фабрикою і за науково-технічними дослідженнями наздогнали Штати. Ми тішимося гладущиками Трипілля. Араби на пісках збудували 800 з гаком метрову вежу "Бурж Халіфа". Ми в кожному селі насипали могили Січовим Стрільцям (а до того в кожному селі було по Леніну). Євреї щороку отримують Нобелівські премії. Ми "дожилися" до 8 мільйонів заробітчан. Цікава картинка, правда?
Цей емоційний негатив накладається навіть на концерти в нашому Будинку Культури. З року в рік ті самі тужливі хорові пісні, трагічні постановки. Люди, схаменіться! Невже стеля Будинку Культури впаде, якщо хлопці- хористи заспівають разом з "Калі Югою", для прикладу, пісню Боба Марлі "No woman No cry"? Здається, що тоді народ буде просто приємно здивований і на обличчях людей появиться щира усмішка! Не зважаючи, що нас вбивали, голодом морили, вивозили в Сибір - ми все ще вміємо щиро сміятись на зло ворогам! Тільки такий позитивний настрій нас зможе вивести зі стану лузерства!
Не вистачає якихось свят зі знаком "+"? Та поритися в архівах і дізнатися дату створення нашого ставка. От тобі і свято Ставка, до святкування якого можна робити веселі концерти і дійства.
Скажете, що то нереально? Тоді нагадаю вам про стакан, наполовину наповнений водою...


Все правильно, повністю з Вами згідний.Прочита вши про гопака згадав вислів "свідомих" українців. "Піснею славимо нашу країну", дивіться а то до співаємося і до танцюємося. Звичайно це все треба пам*ятати, але жити нам сьогодні і завтра. Не треба створювати собі ідолів для поклоніння. Потрібно творити і працювати сьогодні, а не жити досягненнями минулими.
Цитата
 
 
#15 Тризуб 07.02.2010, 13:58
Нечай, ми обгвоворюємо одну з сторінок історії, це лише шматок великої історії. В тому числі історії перемог. Ти вважаєш сотні тисяч життів це "безглузда боротьба"??? тоді нам нема про шо говорити.
Цитата
 
 
+2 #14 НечайМічурін 07.02.2010, 10:44
2 террі : як і зазвичай :+1
2 філолог :+1

2 тризуб: без образ , але ти знову почав нести свою націоналістичну ахінею, при всій повазі до тебе яку не коментуватиму.. . і не треба мене тут звинувачувати в непатріотитзмі, я теж патріот , а те що бачу досягнення цілі менш застарілими методами ніж ти і мене не впирає кручє наркотиків зазвичай пустопорожнє(то бто не підкріплене діями, працювати треба працювати) "слава україні"це не значить що не хочу добра цій країні.
поясни також будь-ласка і наведи приклади успішних націй які були виховані на ідеології голодомору і того шо треба помирати за країну в безглуздій боротьбі?
працювати треба працювати , а не страдати фігнею)))
Цитата
 
 
+3 #13 terry_usa 06.02.2010, 19:35
У психології є добре відомий і простий тест. В стакан наливають на половину воду. Песиміст скаже на нього, що він напів порожній. Оптиміст - що він напів повний...
Якщо дитині щовечора читати страшні казки, показувати фільми жахів, то з часом з тієї дитини виросте боягузлива людина або навіть садист-маньяк.
На державному рівні нашим людям наніч також читають страшні історії. Знищення Батурина, Голодомор, бій під Крутами, колективізація, окупація гітлерівцями і Совєтами, репресії і т.д, тотальний "депресняк" з елементами садо-мазо. Так, це все сторінки нашої історії. Але невже нема свтлих сторінок історії, якими можна так само гордитись і так само урочисто святкувати? Невже в нашій історії нема людей зі знаком "+". якими можна було б пишатися? Звісно, що є. Але чомусь зараз всі наші празнування проходять у вигляді панахид на цвинтарах. Може тому іноземців в Україні вражає похмурість обличчь місцевих жителів?
Скажете, що я пишу крамольні речі. Але давайте на це все подивимось не зашореним поглядом. Японці, котрі також, як і українці, національно свідомі, клепають Лексуси-Соні-Па насоніки. Ми танцюєм гопака і стріляємо з гармат. Німці, що програли у Другій Світовій війні, зараз фактично керують цілою Європою. Ми далі в шароварах і стріляємо з гармат. Китайці зі своєю багатотисячною історією зараз стали світовою фабрикою і за науково-технічн ими дослідженнями наздогнали Штати. Ми тішимося гладущиками Трипілля. Араби на пісках збудували 800 з гаком метрову вежу "Бурж Халіфа". Ми в кожному селі насипали могили Січовим Стрільцям (а до того в кожному селі було по Леніну). Євреї щороку отримують Нобелівські премії. Ми "дожилися" до 8 мільйонів заробітчан. Цікава картинка, правда?
Цей емоційний негатив накладається навіть на концерти в нашому Будинку Культури. З року в рік ті самі тужливі хорові пісні, трагічні постановки. Люди, схаменіться! Невже стеля Будинку Культури впаде, якщо хлопці- хористи заспівають разом з "Калі Югою", для прикладу, пісню Боба Марлі "No woman No cry"? Здається, що тоді народ буде просто приємно здивований і на обличчях людей появиться щира усмішка! Не зважаючи, що нас вбивали, голодом морили, вивозили в Сибір - ми все ще вміємо щиро сміятись на зло ворогам! Тільки такий позитивний настрій нас зможе вивести зі стану лузерства!
Не вистачає якихось свят зі знаком "+"? Та поритися в архівах і дізнатися дату створення нашого ставка. От тобі і свято Ставка, до святкування якого можна робити веселі концерти і дійства.
Скажете, що то нереально? Тоді нагадаю вам про стакан, наполовину наповнений водою...
Цитата
 
 
+1 #12 Zori__ 06.02.2010, 08:29
Добре, що молодь виховують шанувати наших Героїв та історію.
А скільки тих могил зрівнялися з землею і вже ніхто не знає, де поховані наші вояки? Ніхто не прийде і не вшанує їхню пам'ять, не змовить за них молитву...
Цитата
 
 
+2 #11 Філолог 06.02.2010, 04:40
А про те, що вшанування Героїв Крут відбулося чисто формально, можна пересвічитися навіть з фотографій - ніхто навіть не спромігся змести сніг з хреста, не кажучи вже про невеличку площу перед ним...
Цитата
 
 
+3 #10 Філолог 06.02.2010, 04:31
Ми і надалі живемо в Совдепії, навіть якщо і святкуємо інших героїв. Тими самими методами. Тими самими словоблуддями типу про маки крізь серця. Бо навіть якщо добре проаналізувати саму подію бою під Крутами, то виходить марною смерть молодих хлопців, які гинули, в той час як керівники Центральної Ради ганебно втікали з Києва. Зрештою, хто сказав, що патріотичне виховання молоді має проходити тільки на трагічних прикладах нашої історії? Чи ми беремо приклад з євреїв, що носяться зі своїм Холокостом? А скажіть, шановні вчителі, чи щось розказуєте своїм учнім щось про Енді Воргола? Він також українець за походженням і значно відоміший у світі, як Шевченко. Чи хоч раз запрошувала рідна школа на зустріч свою землячку і бувшу ученицю Мар'яну Савку? Чи будемо чекати до 200 річчя з виходу її першлї збірки поезії. Зате ми далі по традиції будемо плакатись з нагоди трагічності нашої історії. Не можна йти вперед, весь час оглядуючись назад! Не можна будувати майбутнє, живучи минулим!
Цитата
 
 
-3 #9 Тризуб 05.02.2010, 20:55
Нечай, тут вже всі зрозуміли шо ти "ністандартная лічность", і той нестандартивізм базується на обс...ні всього національного вшанування памяті Героїв, а ти навіть їхнього мізинчика не вартуєш, ти ж нічого фактично не зробив вагомого для нашої Держави, на відміну від тих що життя поклали, в тому числі і за такого заср… як ти.
Цитата
 

Додати коментар