Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Копичинцями бродять «маніяки-булочники»?

zlodiy001.jpgПриманка для злодіїв скромна: великі пакети з їжею, які ввечері несуть з покупок жінки. Місце скоєних злочинів незмінне – припаркова дорога, що біля озера. Тільки слід злочину далеко не скромний - шок для жертви на все життя...

 Ходять чутки, що… Стоп. Це вже навіть не чутки, це суща правда. Потерпілі є, і потерпілі не дадуть збрехати, що у передноворічні тижні у спокійних Копичинцях відбуваються справжні «дива»!

Спочатку, не в пізню годину, десь незадовго до 18 години (коли люди повертаються з роботи), біля парку над озером невідомий скоїв пограбування мирної жінки. Зловмисник наніс значних тілесних ушкоджень жертві та забрав собі «подарунки»:: пакет з продуктами, сумку з грішми і мобільний телефон. Золоті прикраси не чіпав, а, що найбільш вірогідно, не встиг це зробити. Сумку, де раніше були документи, телефон і гроші, правоохоронці знайшли у ставку. Зі слів шокованої жінки стало відомо лише те, що зловмисник низенького росту і розмовляє російською.

Через кілька днів потому, «маніяк-булочник» (ачи маніяки-булочники, бо ще достеменно не відомо) вернувся на місце злочинку, щоб пограбувати нову жертву. Годину для чергового злочину вибрав пізню – близько 1 ночі. Проте нове пограбування вийшло невдалим: скривджена жінка змогла відбитися від зловмисника і втекла, при цьому добре запам’ятавши його лице. Злісний «булочник» задовольнився лише пакетами з їжею. Без сумніву, злочин вчинила одна й та сама людина (чи, скоріше, нелюди) – зловмисник знову низенький і російськомовний.

Кажуть, що підозрюваних викрито. Та чи й справді це вони? Бо знаючи наші правоохоронні органи…

Утім, час покаже…

Головне – будьте обережні! І хай береже вас Господь!

Спонсор допису: Цікавитесь якісними продуктами, щоб купляти їх для своєї сім'ї? Тоді спробуйте яйця курячі, це поживно і корисно


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Дьома 30.12.2008, 19:01
:D бояться підходити, знають шо можеш здачі дати
Цитата
 
 
#2 Boduk 30.12.2008, 18:56
Тобі щастить, бо не маєш підходящих булок *Rofl*
Цитата
 
 
#1 bigfan 30.12.2008, 17:21
Щось останнім часом щастить гуляти вищезгаданими місцинами, але карликів москалів не здибав :o
Цитата
 

Додати коментар