Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Копичинці після публікації в “Номер один”

Набула широкого розголосу стаття опублікована в “Номері один” від 14.02.2007 р., в якій розповідалося про те як двоє підлітків познущалися над психічнохворою жителькою Копичинців. Як повідомили “Номер один” в міській раді Копичинців, потерпілій пані Галини, про яку говорилося в публікації, вже виготовляють всі необхідні документи для переводу в спеціальний пансіонат в селі Сади Теребовлянського району. Більше того, зацікавленість з цього питання з’явилася, як на рівні району, так і на рівні області.

 

Як розповів голова міської ради Копичинець Володимир Пеляк, до міста приїзди правоохоронці з області, району і пообіцяли збільшити чисельність дільничних. Якщо до цього часу правоохоронців було двоє – дільничний, капітан міліції Степан Лапановський та помічник дільничного інспектора, сержант Іван Бойко, то досягнуто принципової домовленості про направлення в Копичинці ще одного міліціянта. Можна тепер зустрітися з копичинецькими дільничними, вони проводитимуть прийом громадян в міській раді кожного вівторка - з 9.00 до 11 год., четверга - з 18 год. до 21 год., та щосуботи з 10 до 13 год. Саме про це повідомляється в оголошені, яке знаходиться на дверях міської ради. Є надія, що в найближчий час дільничних можна буде знайти за особистим стаціонарним номером. До тепер, вузькому колу громадян відомі були лише їх мобільні номери, які публіковала районна газета "Вісник Надзбруччя". Незабаром має позитивно вирішиться питання з приміщенням для правоохоронців. За словами мера Пеляка, влада готова запропонувати на вибір два приміщення для пунктів охорони громадського порядку: в державній службі охорони (ДСО) або на території комунального підприємства. Мер відчув, що з боку правоохоронців розпочалася ділова співпраця. Поки що, вона невелика, але тішить те, каже пан Володимир, що вдалося знайти спільні точки дотику.

А між іншим роботи в правоохоронців вистачає. 19 лютого, на міській сесії була озвучена інформація про дві крадіжки в Копичинцях. З території комунального міського підприємства "Господар" вкрали 20 нових каналізаційних комплектів (люк та обід) вартістю по 400 гривень кожен. Каналізаційні комплекти, як вдалося дізнатися, призначалися для запуску першої черги нової каналізаційної системи міста. Фірма, яка їх виготовила, залишили їх на зберігання на території комунального підприємства. Друга крадіжка сталась на очисних спорудах, де викрали метал! Заяви в міліцію подані! Тепер справа за правоохоронцями.


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 22.03.2007, 18:54
Чогось мені здається, що ті люки вже давно пішли поїздом як металолом. А це так сказати, операція "И", для прикриття хвостів.
Цитата
 
 
#1 Shtyk 22.03.2007, 12:55
люки покрали... буде про що поговорити... якщо справу не розкриють то ціна всього що написано про потуги влади у наведені порядку та співпрацю з міліціянтами - повний пшик... люки ті знайти просто...
Цитата
 

Додати коментар