Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Копичинецька виправна колонія витримала перевірку

Копичинецьку виправну колонію перевірили на дотримання правил утримання засуджених. Оглянувши кімнати коротко- та довготривалих побачень, медчастину, їдальню, , спальні та навчальні приміщення, комісія залишилась задоволена. Борис Довгий, заступник голови обласної спостережної комісії: «Ми відвідали медичний блок, ми відвідали блок харчування. Хочу вам сказати, утримуються вони і харчуються, і медичне обслуговування на належному рівні, зауважень нема. Спілкувалися ми з засудженими».

Під час спілкування засуджені на утримання та на стосунки з адміністрацією не скаржились. Відзначили покращення умов в колонії і родичі, які приїхали на довгострокові побачення.Особливо потішив членів комісії стоматкабінет. У ньому встановили сучасне обладнання, а лікування та медпрепарати для засуджених - безкоштовні.

Марія Мацук, голова Громадської ради при управлінні Державної пенітенціарної служби України в області: «Колонію відвідувала не один раз- десяток, тому я бачу і на краще зміни в колонії, на краще побут, на краще медицина, ви бачили сьогодні на скільки стоматологічний кабінет обладнаний».

Адміністрація установи робить все для того, щоб покращити умови утримання засуджених, каже начальник управління Державної пенітенціарної служби в Тернопільській області Павло Лосик. Усі ремонті роботи тут ув’язнені виконують самі.

Павло Лосик, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області: «Ціль і задача в адміністрації одна – забезпечити повний процес відбуття міри кримінального покарання до позбавлення волі. З тою задачею, щоби 1) Засуджений, як прийшов здоровий в колонію, так і по кінцю строку чи умовно-достроково, чи при пом’якшеній мірі покарання, коли ми приміняєм статтю 82 він повинен повернутися додому здоровим».

Спостережну комісію створили при облдержадміністрації для допомогиустановам виконання покарань в утриманні засуджених, ознайомлення з побутом ув’язнених та їх соціального адаптування після звільнення.Аналогічні перевірки у колоніях області орган проводить раз у квартал.

Джерело: ІНТБ

Спонсор допису: Бажаєте модернізувати опалення у вашому будинку? Тоді спробуйте поставити тепловой насос отопление і будьте впевнені у якості


Коментарі:

Додати коментар