Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

Казка зимової ночі

Ось і приходить цей вечір і тихо в вікно зазирає ніч… А з нею безшумно вривається казка. Казка зимової ночі, коли всі найзаповітніші мрії збуваються і повсюди лунає дзвінкий дитячий сміх і в кожному куточку відлунює радість… Прислухайтесь у цю святкову тишу, придивіться у темряву миколаївської ночі, пориньте у дитинство! В цю хвилину мільйони дітей засинають з солодкими бажаннями та сподіваннями. Та й не лише мільйони дітей! Як би ви не намагались приховати це, шановні дорослі, ваші очі, які світяться дитячим щастям та мріями, видадуть вас!

Ви ж не забули, як маленькими дітьми писали листи Святому Миколаєві, як цілу ніч вертілись у ліжку в очікуванні приходу цього таємничого зимового чарівника, пам’ятаєте ті п’янкі миті щастя, коли під подушкою або біля ліжка нарешті з’являлись довгоочікувані подарунки?! І немає значення, що то була нова лялька Барбі, хоч ви в листі замовляли машинку на дистанційному керуванні, всеодно радість наповнювала ваше дитяче серце і це приносило ще більше щастя дарувальникам – миколаям…

Ця ніч завжди приносить тепло і затишок, повертає у дитинство, світ таємниць і казок, схований у вашій душі, оживає і повертає віру у здійснення найбільших мрій!

Отож, нехай ця ніч принесе вам щиру дитячу радість, казка сплутає ваше серце міцною павутиною віри та любові! А зранку ви знайдете під подушкою все, про що мрієте і на що сподіваєтесь! Нехай там буде багато здоров’я для вас і небайдужих вам людей, тепла та щастя, успіху та любові. А ще звісно не менше солодощів, цукерок і всього, від чого псуються зуби, але з’являється хороший настрій! Прийміть ці подарунки від Святого Миколая і діліться ними, передавайте їх іншим людям!

Коментарі:

Коментарі  

 
#6 WhiteAngel 20.12.2007, 13:32
а я сам полюбляю бути Миколаєм і комусь щось дарувати - це приносить багато радості.
Цитата
 
 
#5 Pashko 19.12.2007, 12:09
:-) Файно.
Цитата
 
 
#4 bigfan 19.12.2007, 00:53
А я хочу принцесу, і краще Миколає став її збоку, щоб я її часом не придусив тою подушкою, коли буду спати :D
Цитата
 
 
#3 Емілі 18.12.2007, 19:41
і всьо? :roll: А бука? :P
Цитата
 
 
#2 Дьома 18.12.2007, 18:35
хочу заповнену "заліковку" під подушку =)
Цитата
 
 
#1 Іра 18.12.2007, 18:18
Гарна статя, заставляє усміхнутися!
Цитата
 

Додати коментар