Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Юнак, якому потяг відрізав ноги, наразі нічого не пригадує. Подробиці трагедії

 Правоохоронці встановлюють потяг, який уночі на залізничному перегоні Копичинці-Котівка травмував 23-річного жителя Копичинців. Як уже повідомляв наш сайт, потяг відрізав юнаку ноги, після чого потерпілого з травматичним шоком доставили в Копичинецьку комунальну районну лікарню.

«Від машиністів інформації про наїзд на людину не поступало, тому зараз ми встановлюємо, який саме потяг це міг зробити і обставини інциденту. Юнак досі перебуває у шоці, каже, що нічого не пригадує. Можливо, його затягнуло під якийсь з вагонів, можливо, він зашпортнувся і впав під колеса – наразі важко сказати, що точно сталося», – каже начальник лінійного відділу на станції «Тернопіль» Іван Кульчицький.

При цьому він запевнив, що юнак попав саме під колеса вагонів, а не локомотива.

«Йому відрізало ноги, одну вище коліна, другу – нижче. Навіть якби він просто лежав на колії, при наїзді локомотивом травми були б іншими», – запевнив Іван Кульчицький.

Він додав, що видимість на переїзді обмежена.

«Там дві криві і прожектор на кривій не висвітлює далеко наперед саме колію», – каже начальник лінійного відділу.

Не виключено, що машиністи могли і не бачити людину, яка йшла вздовж колії, а відтак і не дати попереджувальний гудок.

За даними Івана Кульчицького, потерпілий тієї ночі повертався додому з компанією друзів. Кількох хлопців підібрало таксі, яке мало згодом забрати і юнака. Однак він сказав, що йому близько і він піде додому вздовж колії. Близько 2 год ночі на перегоні він потрапив під колеса потяга.

Обставини цього інциденту працівники лінійного відділу наразі ще з’ясовують.

Джерело: 0352.com.ua

Спонсор допису: Бажаєте зробити собі подарунок чи своїм близьким?  У вас є можливість купить дешево со скидкой що є дуже вигідним


Коментарі:

Коментарі  

 
+2 #8 Kofeee 12.12.2011, 22:40
Цитую bigfan:
Шо народ не кажіть, але останні подій ще раз доказують що алкоголь нічого доброго не несе

Так, доказано, і не раз, але, на жаль, це мало кого стримує від зловживання ним...
Цитата
 
 
+3 #7 bigfan 12.12.2011, 22:06
Шо народ не кажіть, але останні подій ще раз доказують що алкоголь нічого доброго не несе
Цитата
 
 
#6 козак Мамай 12.12.2011, 14:05
Цитую Братство Тверезості:
Попередній коментар,від Братства тверезості зроблений особою, яка не має до організації жодного відношення. І тому вважаю, що робити "піар" на людському горі є неетично і аморально. І якщо допомагати людині, то анонімно.

та то і ніхто і не думав що братство піариться, просто сірі потворі здається, що всінавколо піаряться тільки він одний святий!
Цитата
 
 
+3 #5 Братство Тверезості 10.12.2011, 15:36
Попередній коментар,від Братства тверезості зроблений особою, яка не має до організації жодного відношення. І тому вважаю, що робити "піар" на людському горі є неетично і аморально. І якщо допомагати людині, то анонімно.
Цитата
 
 
-1 #4 Рябчик 10.12.2011, 10:55
[quote name="Братство Тверезості"]Ось бачите як потрібне Братство Тверезості в нашому місті,і не потрібно з насмішкою ставитись до нього,а наоборот вступати у Братство,і тоді та клята вогняна вода небуде приносити нам стільки страждань.[/qu
якщо ваше братство таке правильне і чесне то краще поможіть хлопцю ділом , метеріально а не займайтеся піаром і рекламою на чужому горі ...
Цитата
 
 
-1 #3 spartanec 09.12.2011, 00:10
І Ви ще можете про такі речі переписуватись. ..горілка чи не горілка...це ж людина а не якась тряпка...краще допоможіть матеріально.... розумію що сам винен, але ж все таки майте совість
Цитата
 
 
#2 Сіра Потвора 08.12.2011, 18:43
Займайтесь піаром Братства під якоюсь іншою статтею.

Тому хлопцю зараз Ваше Братство настільки далеке що навіть сказати важко.

та й певно до трагедії не ближче було.
Цитата
 
 
#1 Братство Тверезості 08.12.2011, 07:36
Ось бачите як потрібне Братство Тверезості в нашому місті,і не потрібно з насмішкою ставитись до нього,а наоборот вступати у Братство,і тоді та клята вогняна вода небуде приносити нам стільки страждань.
Цитата
 

Додати коментар