Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 88 гостей на сайті

Реклама

Грип наступає!

Епідемія грипу вразила майже половину України. Не оминула вона і Копичинці. З вівторка на карантин закрито ЗОШ №2, вже майже тиждень батьки не пускають своїх дітей у дитсадок, аптеки - найпопулярніші заклади щодо відвідування. Все це є наслідком коливань температури, а також загальною активізацією епідемічного процесу в світі, зазначають в Мінохоронздоров'я.

Якщо після вихідних ситуація не зміниться, то ЗОШ №1 також підпаде під карантин. Хоча класи напівпорожні уже сьогодні, адже дітей серед усіх хворих - половина. Загалом в Україні закриті на карантин дві тисячі шкіл у 22-ох регіонах. Сьогодні закриють всі школи м. Києва та Тернополя.
В Україні ситуація ще гірша. Першість тримає Запоріжжя, де хворіє кожен п’ятий житель. На сьогодні епідемічний поріг перевищено також в чотирьох обласних містах, повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Дуже складна ситуація у Львові, Дніпропетровську, Вінниці та Чернігові, хоча локальні спалахи є у всіх областях.
МОЗ нагадує, що цього року ми маємо справу з вірусом грипу "А" і до нього більшість українців виробили імунітет, але це не означає, що не потрібно берегтись і лікуватись. Можна для повної безпеки зробити щеплення, але за краще пораджу їсти побільше вітамінів, зокрема часник і цибулю (для комфорту краще ввечері  ). Уникайте людних місць, слідкуйте за пасажирами у транспорті, тримайтеся подалі від хворих на недугу.
А ще нащастя, запевняють лікарі, цьогорічний грип не призведе до страшної епідемії. В Україні циркулюють ті ж віруси, що й попередні кілька років. Тож у багатьох проти них – імунітет. Значно більше медиків турбує пташиний грип, появи якого фахівці побоюються навесні. У зоні небезпеки: Крим, Херсонська, Одеська, Миколаївська та Запорізька області. Вірус в Україну можуть занести перелітні птахи.

Коментарі:

Коментарі  

 
#6 пух 19.02.2007, 01:18
Народ! Непартися! Грипу капець!
Цитата
 
 
#5 Pashko 16.02.2007, 16:38
і в мене, але я ж доктор :-) Стидно не знати
Цитата
 
 
#4 admin 16.02.2007, 16:22
в мене не було, я через то і не знаю як воно пишеться 8) 8) 8)
Цитата
 
 
#3 Pashko 16.02.2007, 16:08
ЦИРОЗ, а не цероз :P
Цитата
 
 
#2 admin 16.02.2007, 15:56
зато буде цероз печінки
Цитата
 
 
#1 Pashko 16.02.2007, 13:15
Треба пити горілку - вовік не будете на ту заразу хворіти :-)
Цитата
 

Додати коментар