Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

Голодомор 1932-33 рр. Копичинці пам`ятають

Сьогодні вся Україна з горем і сумом згадувала часи 1932-33 років, коли через політику більшовизму загинув не один мільйон українського народу. Столиця світила свічки за душі загиблих на Михайлівській площі, де і розташований пам’ятник жертв Голодомору 1932-33 років. У Копичинцях також приєднались до акції. Тут вона проходила біля колишньої тюрми-катівні, де нещодавно спорудили хрест пам’яті репресованим і закатованим українцям (25.11.07 - додано фото, автор - Роман Негнека)

 

Згідно умов акції «Засвіти свічку», кожен, хто вважає себе справжнім українцем, мав 24 листопада з 16.00 години запалити свічку, а в разі перебування у дорозі – зупинити авто або просто хвилиною мовчання пом’янути своїх предків. Копичани ж розпочали рух із свічками вже ближче до 16.00 год. За півгодини до всеукраїнської хвилини мовчання біля ЦКіД збиралися люди, а зокрема учні та вчителі шкіл – біля школи-гімназії. Потім звідтіля у чисельній колоні з запаленими вогниками попрямували до катівні.Після мовчазного вшанування жертв Голодомору, відбулась панахида за померлих (її відмовили громади греко-католицької і православної церкви м. Копичинці).Варто відзначити, що найбільше на захід прийшло копичинецької молоді. Крім них, були присутні також мер міста – Пеляк Володимир, вчителі – Лозовська Лідія, котра мала вступне слово, Гутор Дарія, Білик Ольга та ін.

У той час, коли свідома українська громада з болем у душі переносила велике горе, інші мешканці міста ігнорували заклик акції і спокійно продовжували жити буденними справами. Хто з фізичних причин не зміг приєднатися до панахиди, засвітили свічку на підвіконні свого будинку. Але, на жаль, не кожен це зробив. Постає питання: люди не визнають Голодомору? Люди на знають про нього? Чи люди давно вже не люди? В Ізраїлі, для прикладу, жертвам Голокосту схиляє голову і віддає частику свого серця кожен єврей, а у нас не кожен українець шанує своїх рідних.


Коментарі:

Коментарі  

 
#23 НечайМічурін 27.11.2007, 04:20
А найвеселіше і дуже знаково звучать імена і батьківства донедавна ключових фігур в топ-менеджменті донедавна найрейтинговішо го каналу україни "студії 1+1" - Олексій Родняський, Анатолій Борсюк, Володимир Оселедчик..... ну типу без палєва, але перший Юхимович, а 2 наступні Давидовичі..... втім нічого особистого, нормальні собі такі адекватні навіть місцями дуже правдиві в житті ( чого не скажеш про телеефірну діяльність)люди ... тільки батьківства їхні насторожують
Цитата
 
 
#22 НечайМічурін 27.11.2007, 04:17
найвеселіше і дуже зннаково звучать донедавна ключові фігури в топ-менеджменті донедавна найрейтинговішо го каналу укаїни 1+1 - Олексій Родняський, анатолій Борсюк, Володимир Оселедчикююю ну типу без палєва, але перший Бхимович, а 2 наступні Давидовичі..... втім нічого особистого, нормальні собі такі адекватні люди...
Цитата
 
 
#21 Peligro 26.11.2007, 23:09
Звичайно. Жиди підпільно керують світом. Не євреї, а жиди. По-англійськи буде jew, тобто жид.
Цитата
 
 
#20 Емілі 26.11.2007, 21:33
та шось не дуже здивовані, чесно кажучи... Кому там дивуватись?! :roll:
Цитата
 
 
#19 Інфо 26.11.2007, 21:28
Блукаючи просторами інтерненту можна знайти багато цікавого. ЗНАЙ НАШИХ називається розділ на Центральному Єврейському Ресурсі sem40.ru Ви будете дуже здивовані після знайомства з ними.

Карл Маркс, Троцький (Бронштейн) Лев (Лейба) Давидович, Ягода Генріх Григорович (Генох Гершович),Каган ович Лазар Моісейович, Володарський В. (Гольдштейн Моісей Маркович),Гамар ник Ян (Яків) Борисович, Урицький Моісей Соломонович, Каменєв (Розенфельд) Лев Борисович, Зинов'єв Григорій Євсейович (Радомисльський Овсей-Гершен Аронович)та інші.
Цитата
 
 
#18 Інфо 26.11.2007, 21:14
Між іншим.Про ката Української нації Сталіна та великого друга В.Ющенка-Саакаш вілі! Президент Грузії запалив ханукальну свічку
Нічого дивного. Грузія впала під жидівський чобіт ще з часів жида Йосі "сталіна". Адже Йося мав геть не грузинські корені. Префікс "-швілі" в Грузіїї значить "син". Джуга - від слова "юда, юдей". Отже так званий вождь Йосип Сталін в дійсності був Йося син Юдея.
Друг нашого гаранта Віті Адельгейма зветься по правильному Мойша син Ісака ("саакашвілі").
Цитата
 
 
#17 Емілі 26.11.2007, 21:00
Інфо, Дякую. Хоча поки що відповіді на своє запитання там не знайшла :roll:
Цитата
 
 
#16 Емілі 26.11.2007, 20:59
то це про зрадників. Так, їх було чимало. Були, є і, на жаль, будуть завжди... Мене просто здивувало слово "солдати", тому і запитала.
Цитата
 
 
#15 Peligro 26.11.2007, 20:53
Я говорю про людей, які були українцями і виконували накази комуни! Які забирали останнє у своїх сусідів! Які були пішками, які виконували самі страшні завдання проти своєї нації! Про наших "героїв", Яких тоді було в кожному селі!
Цитата
 
 
#14 Інфо 26.11.2007, 20:51
Для Емілі А чому не можна? Сайт Української консервативної партії.
ukrvybir.com/
Цитата
 

Додати коментар