Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Газ подорожчав, а бензин... дешевшає

 Події навколо газових перепитій сколихнули всю країну. На отеплення власного житла тепер потрібно платити на 30% більше. Зате інша, не менш вагома подія, полегшила біль українців. Бо тепер автомобілісти аж ніяк не проміняють власне авто на затишок домівки, а пасажири не ходи муть пішки в холодні зимові дні. Щеп пак, адже за минулий тиждень ціни на бензин зменшились на 50-70 копійок. Що не кажіть, та це вагома подія в ринковій економіці України. Тепер можна частіше їздити у зручній автівці, а не глумитися у переповнених автобусах та маршрутках.

 

 

Що стало причиною такого спаду цін? Справедливість політиків, чи, Слава Богу, черговий прорахунок?

Що ж робиться на копичинецьких заправках ? Чи змінились ціни на паливо?

Нагадую, їх у нас аж дві. Обоє розташовані на об’їзній дорозі, в районі так званої Білки.


Одна заправка з’явилася досить недавно і представляє нафтову компанію „Авіас”. До сих пір бензин сюди доставляли з Надвірної, зараз же її транспортують з-за кордону, а точніше – з Румунії. Якість палива відчутно зросла. Перевірено на власному авті, аж любо їхати. Та й ціни радують день за днем. Учора ввечері, маючи намір заправитися, заїжджаю до „Авіас”. При вході – знак „В’їзд заборонено”. Підходжу до кабінки персоналу, запитую у чому річ, чому зачинена станція. „У нас переоблік. Ціни знову падають. Через годину такса зміниться ще на 10 копійок менше за літр палива” – відповідає заклопотаний дядечко. Все-таки домовився, щоб заправили автівку. Заїхав. „Вам яку? А-92? Якби трохи пізніше приїхали, то вже би на 10 копійок менше заплатили” – посміхаються робітники.


Інша заправка – представник російської компанії „ТНК”. Бензин там, як стверджують автомобілісти, паршивий. „Раніше, коли вона була єдиною на всі Копичинці, виходу не було – заправлялись на „ТНК”. Завжди потрібно бензину, а до хорошої заправки в Оришківцях, як-не як, та далеко їхати.” Зараз усі заправляються на „Авіас”, бо там і дешево, і корисно для самого автомобіля.


Але, зрозуміло, копичинецький бензин усім однаково не підходить. Про те, де кращий бензин, ми запитали у автомобіліста зі стажем, пана Володимира, 28 років.


  • у нас на „Авіас” бензин не поганий, та я заправляю авто в інших містах. Найбільш хороше паливо у Теребовлі, там заправка компанії „ОККО”. Зимою це на оптимальніший варіант. У Борщові заправляюсь, там заправка „Авіас”. А стосовно інших, то користуюсь тими де дешевше. Наприклад, у Деренівці. Але, як на мене, там тупий метод розрахунку. Платити треба з округлену кількість бензину, типу за 10, 15, 20 ... л. бензину. Я надаю перевагу іншому способу: приїхав, вказав повну вартість, наприклад на 15 грн., і поїхав.


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Pashko 10.11.2006, 15:09
Добре вам, бензину не пєте :sigh:
Цитата
 
 
#3 bigfan 09.11.2006, 16:58
Або пішкаруси
Цитата
 
 
#2 admin 09.11.2006, 15:04
Тут в основному велосипедисти :D :D :D
Цитата
 
 
#1 Pashko 08.11.2006, 19:01
автомобілістів серед відвідувачів мало. Як і коментарів стослвно статті...Повила зьте трохи з того інтернету!!!
Цитата
 

Додати коментар