Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Деревам зробили свіжу "зачіску"

18_02003.jpgДнями міським деревам "підстригали" зайві сухі гілки. Це світова практика, за якою вважається, що сухі та занадто проростаючі гілки в першу чергу є загрозою для пошкодження електропроводів. Також, кажуть копичани, вони (гілля) створюють погану видимість для водіїв. Проте інші містяни заперечують цю тезу, схиляючись до думки, що місту конче необхідно повернути статус "зеленого", екологічно чистого міста (в минулому Копичинцям була притаманна величезна кількість дерев з пишними кронами). 

 

"Зачіску" міська комунальна служба провела у кількох місцях. Зокрема kopychyntsi.com.ua зафіксували на плівку зрізані гілля каштанів у центрі по вул. Шевченка, але їх вчасно вивезли… вивезли, мабуть, на недіюче практично сміттєзвалище. Хоча, будемо надіятися, що хтось таки додумався просто спалити їх у себе вдома.

 

18_02010.jpg

 

Ну а інше місце цікавіше. На початку вулиці Залізнична, в сторону вокзалу, біля Храму св. Миколая Чудотворця також зрізали гілля, проте цікавість полягає в тому, що його вже протягом тижня ніхто не наважується вивезти геть. Мабуть, комунальники (працівники міської комунальної служби) чекають на теплу погоду, щоб спалити його тут же, на місці.

 

18_02001.jpg

 

Попри часті коментарі на сайті з висловленою недовірою міській раді бачимо, що головна установа не перестає працювати, а таки виконує, я б сказав, вітальні потреби громадян. Всі ж інші потреби в повному застої і, здається, не мають права на виконання.


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Zori__ 11.03.2009, 01:15
Мені цікаво, як закінчилася історія із тим зрізаним гіллям? Чи вже його прибрали?
Цитата
 
 
#6 яяяя 09.03.2009, 23:59
8) 8) 8) мдааа..... :-* :-* ох и зачиски :o :-x обскубли дерева и все :P
Цитата
 
 
#5 Zori__ 21.02.2009, 02:29
Terry, цікава технологія, адже навіть у хмарний день можна переробити сонячне випромінювання в енергію,щоб нагріти воду.
Коли копичани хочуть зрозуміти, про що іде мова, див. www.ru.wikipedia.org /cолнечнь!й водонагреватель /.
Цитата
 
 
#4 terry_usa 20.02.2009, 05:56
Я мав на увазі не сонячні батареї, а дещо інакше - cgi.ebay.com/.../ Як одна з альтернатив...
Цитата
 
 
#3 Zori__ 20.02.2009, 02:14
Занадто високі дерева можуть стати небезречні під час бурі. Тому добре,що "підстригли". А ті гілки краще не просто спалити, а використати як альтернативну заміну газу. Наприклад, ними можна опалити Коричинецький ЦКіД. Це, так звана, екологічна переробка.
Як зазначив раніше Тerry_usa("Рент абельність вікриття закладів"), в ситуації "Газової Кризи" необхідно знайти інші альтернативи викориснання енергії. Він пропонував виготовляти сонячні батареї.
Цитата
 
 
#2 романівна 19.02.2009, 23:36
нехай гілля стоїть до купала - потім у пана пеляка буде нагода запалити ритуальний вогонь. полювання на відьом, мльо
Цитата
 
 
#1 Хпрпро 19.02.2009, 21:37
А сатрий гастроном гарно дивиться на міському бардаку, ровалюеться, грошей звісно нема, місто ханепадає, я вже не кужу нічого про мусор кругм тепер навіть в центрі! Ф жопу мера :-x :-x :-x :-x :-x
Цитата
 

Додати коментар