Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

День рідної мови у дитячому садку

Красивий, щедрий рідний край,
І мова наша- солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Наш край, що зветься Україна.
І. Січовик

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури,мова – це скарб,що єднає людей однієї нації. А що означає мова для найменших українців? Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.

День рідної мови у дитячому садочку «Барвінок» був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. А це величезне надбання української народної творчості: діти слухали казки,розказували вірші,виконували народні пісні. Для самих маленьких показано лялькову виставу. Створювали настрій свята і оформлені національні куточки,і плакати-привітання зі святом усім відвідувачам закладу.

 {gallery}2011/dyt_sadik_den_ukr_movy{/gallery}
Народна мудрість говорить: «Мова вмирає не тоді, коли її не вчать інші, а тоді, коли нею перестають говорити ті , хто її знає». Бажаємо всім зберігати свою власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.

Колектив Копичинецького ясла-садка «Барвінок»

Спонсор допису: Збираєтесь на дачу чи у відпочинок на море, чи інші регіони України? Дізнайтесь яка погода харьков зараз, і вирушайте спокійно


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #2 Дьома 24.02.2011, 20:42
так, копичинецькі діти чудові ;)
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 24.02.2011, 18:25
Гарні діти, а Маргаритка як завжди з пальчиком :)
Цитата
 

Додати коментар