Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

День героїв у Копичинцях

У третю неділю травня уся Україна святкує День героїв - день іспиту совісті, коли кожен ставить собі запитання: що зробив він для України і для здійснення заповіту тих, що лежать в могилах...

З ініціативи ГО «Патріот України-Галицькі сотні» та НСОУ «ПЛАСТ», за підтримки міської ради 15-17 травня у м. Копичинці відбулось вшанування пам’яті усіх, хто боровся за волю та незалежність нашої Батьківщини. У перший день святкувань до Копичинець з’їхались пластуни із Зборова та Козови, щоб спільно із копичинецькою організацією ПЛАСТ гідно вшанувати усіх героїв України та принагідно позмагатись силами та вміннями.У парку над річкою Нічлавою відбулось урочисте відкриття та представлення команд, знайомство навколо ватри, яке розпочала Кавун О.Т., головний організатор пластових змагань у Копичинцях.

 

Увесь наступний день пластуни мали можливість позмагатися, пройти безліч випробувань, показати свої вміння та навіть поблукати у копичинецьких лісах. Як і у будь-яких змаганнях є переможці і, звісно, є переможені. Між приїжджими командами здобули перемогу зборівські «Герої свого часу», серед копичинецьких – команда школи-гімназії «Краплини рідної України».

Головною подією святкувань стало проведення 16 травня смолоскипної ходи. Варто зазначити, що напередодні з ініціативи ГО «Патріот України - Галицькі сотні» було проведено прибирання Меморіального комплексу борцям за волю України.

Метою проведення святкувань Дня героїв у Копичинцях, за словами заступника голови ГО «Патріот України - Галицькі сотні» Тараса Елиїва стало: «Відзначення Свята Героїв – це свідчення нашої твердої волі йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – Державної Могутності і Слави. Кожен клаптик української землі є политий кров’ю мільйонів відомих і незнаних сьогодні синів України. Тому для кожного українця вона є Святою. Проведення заходу покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь в боротьбі за Велику Українську Державу, бути свідомим того, що кожен з нас є співвідповідальним за долю всієї Нації».

Смолоскипна хода розпочалась біля пам’ятника Т. Г. Шевченку панахидою, відправленою отцем І. Середою. Також зі святом усіх копичан та гостей міста привітав міський голова В. С. Пеляк. Після цього і розпочалось дійство, яке змусило затамувати подихи усіх, хто мав змогу його побачити. Десятки смолоскипів, незгасних вогнів у руках молоді, сотні іскорок у серцях та поглядах учасників, відлуння української патріотичної пісні та сотень голосів, що зливались у одне «Слава Україні – Героям слава!». Маніфестуючи єдність із княжими дружинниками, козацтвом, гайдамаками, січовими стрільцями, героями Базару і Крут, націоналістами-повстанцями, присягаючи на вірність справі Святослава, Мазепи, Шевченка, Петлюри, Коновальця, Бандери і Шухевича, мільйонів вірних синів та дочок України, колона вирушила до Меморіального комплексу, щоб віддати шану та помолитись за усіх героїв.

 

Маємо надію, що гідним вшануванням героїв України, вкладаємо і свою цеглину у розбудову нашої Батьківщини, виконуючи заповіт, залишений нашими героями. Вони полягли, але житимуть вічно у серцях українців, у чинах мільйонів, скованих однією думкою, з’єднаних однією волею, одним почуттям – Української Самостійної Соборної Держави. Слава нашим Героям! Слава Україні!
 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #13 Заверуха Михайло 22.06.2009, 04:04
:cry: Хочеться плакати і сліз немає.Що нам з того патріотизму,кол и ми за кордоном піднімаємо Украіну.Як хтось уже писав що з за кордону заробітчани більше грошей висилають ніж надходить інвестицій.І ми даєм великі гроші щоб вивчити дітей а потім вони без роботи.Просто слів немає.......... :sigh:
Цитата
 
 
+1 #12 Zori__ 23.05.2009, 01:27
Нашими вчинками ми будуємо долю нашої держави. Лише боротьбою здобувається світ, а не наріканнями. Мене тішить, що в нашому місті виховалася така патріотична молодь.
Цитата
 
 
+1 #11 Женько 23.05.2009, 01:17
не Україна і не держава має для нас щось робити. Потрібно спочатку нам подумати, що саме нам потрібно,знайти однодумців, а потім всім дружно зібратись і почати діяти
Цитата
 
 
+5 #10 Яна Котовська 20.05.2009, 20:00
Зновуж таки хочу дещо сказати на рахунок цієї дискусії.......
Як сказала якась видатна людина..."Не Україна для нас,а ми для України!!!!"
Цитата
 
 
+2 #9 Tar.ko 20.05.2009, 00:54
Цитую яbbb:
Цитую Дьома:
Цитую яbbb:
А що Україна зробила для нас?
А що ти зробив для України щоб вона щось зробила для тебе?

:-* ноу коментс :-* хоть би бумав що писати цей вас патріотизм вже в задниці силить!

А що ти пропонуєш?! Продовжувати розтарабанювати і так нещасну Україну?! Може вже досить?! Може настав час подумати і про ще когось, а не тільки про свою задницю, як її добренько нагодувати і де мягко положити?! га????
Цитата
 
 
-1 #8 pashko 20.05.2009, 00:50
Причому дупу треба щодня піднімати :roll:
Цитата
 
 
+3 #7 Tar.ko 20.05.2009, 00:46
Цитую яbbb:
хахахахахахаххаахахаххахаха :D А що Україна зробила для нас? Для молоді якак присютня на фото? Ходять пиячать по парках і садіках? А мудентки-випускники не омжуть собі роботу знайти? Ніхто нікому нічго не зробив :-* :-*

А Вона нам інічо не дасть, якщо не хотіти взяти!!! якщо так мислити, то виходить, що нам мають всьо подавти на блюдечку в ліжко і для цього ніц не тре робити, так не може бути, інколи треба піднімати свою дупу, а не чекати ціле життя.
Цитата
 
 
-3 #6 яbbb 19.05.2009, 17:08
:-* :-* та *у* вас перепреш, пи*** :-*
Цитата
 
 
+4 #5 bigfan 19.05.2009, 16:49
Цитую яbbb:
хахахахахахаххаахахаххахаха :D А що Україна зробила для нас? Для молоді якак присютня на фото? Ходять пиячать по парках і садіках? А мудентки-випускники не омжуть собі роботу знайти? Ніхто нікому нічго не зробив :-* :-*

При чому тут патріотизм. 11 років протираєш штани в школі, потім батьки оплачують навчання, сесії. А вийшовши з дипломом починаєш дивуватись, чому держава нічого для мене не робить, чому я безробітний. Країні потрібні розумні, роботящі, ініціативні молоді люди, а не скигли - "ноу коментс, нема роботи".
Робота завжди знайдеться для тих хто шось вміє, або хоча б хоче працювати.
Цитата
 
 
+4 #4 Дьома 19.05.2009, 14:45
Всі хочуть всього і зразу. Потрібно хоч щось зробити і для власного блага в тому числі. А шось не подобається, кордони відкриті... І ще, тут обгворення маршу. Про решта можна побалакти у форумі
Цитата
 

Додати коментар