Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Де взяти гірлянди?

 Передноворічне святкове прикрашання ялинки затяглось на невизначений термін. Причина до болю банальна: нема де взяти іграшки. Ходіть чутки, що місцева влада тим часом збирає на це гроші шляхом добровільних пожертв громадян. І смішно, і грішно.

 

  Настільки поганою ситуація біля новорічної ялинки ще не була. Дивно, але вже чотири дні зелена красуня простягає до співмешканців голе гілля. Та й красунею деревце важко назвати. Складається враження, начебто її везли сюди не на спеціальному обладнанні, а тягнули горілиць по асфальті. Гілки кострубаті, обшарпані, така собі кривенька ялиночка у нас. Її новорічний образ стовідсотково відтворює політичну і соціальну ситуацію в місті. Така ж безглузда та невиразна.

  Традиція встановлення ялинки в місті підтримується уже багатьма роками. Змінювались лише місця. Пам’ятаю, як перед тодішнім будинком Міської Ради (тепер напроти православного храму) височіла гарно зібрана ялинка-красуня. Прикрас на собі новорічне деревце мало вдосталь. Крім того, світлові вогники освічували мало не весь центр. Було приємно у новорічну ніч бути біля тієї ялинки. Хоча, і тоді знаходились бешкетники, що таки мусіли щось поцупити з дерева, або просто вчинити шкоду. Контроль навколо новорічної красуні був на вищому рівні. Не раз було таке, що охоронці карали зловмисників. Ось як коментує подібну ситуацію пан Василь:

  „На початку 90х років, на пам’ятаю який то точно рік був, сталась зі мною така пригода. Разом з другом, по звиклій новорічній пиятиці, ми підійшли до ялинки. Не знаю, чим ми тоді думали, але якогось дідька побили дві іграшки. Думали, що пройде. Аж тут чуємо хтось кричить. То двоє міліціонерів у формі почали швидко наближатись до нас. Ми, звісно, також довго не думали і почали втікати. Пробігли більше кілометра, до самого ж дому. Але... не втекли. За провину відкупили не дві іграшки, а цілий ящик ялинкових прикрас.”

  З колишнім процесом прикрашання ялинки,, як бачимо, проблем не було. Але чим рік, тим дальше падаємо у прірву. А причина тут у скупій ментальності: бо собі маємо, а нам – немає.


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 ПашКо 18.01.2007, 17:23
Так далі бути не може. Думаю, ще трохи, і можновладці на колінах проситимуть прощення у співжителів.
Цитата
 
 
#7 Тарас 13.01.2007, 17:40
Дехто з цих підприємців рахує себе "ХРЕБТОМ" держави(США,Ізр аїлю, Ефіопії,ПАР), міста. Цікаво, щоб про цей хребет сказали б хлопці(ЕЛІТА НАЦІЇ),які боролись,гинули за Україну, вставши з могил?! Де б були ці "патріоти" держави,міста? Слава тим, хто реально працює на місто,державу УКРАЇНУ кожного дня і бореться з її ворогами щоденно незалежно від місця роботи, хто любить своє місто,небайдужи й до проблем міста!
Цитата
 
 
#6 Тарас 13.01.2007, 17:26
І це нормально! Але в нашому місті дійсно є "бідоська",яка платить 200 грн. єдиного податку ,круто роздає на "лапу" перевіряючим(пр ацівники не оформлені,як буде з їхньою пенсією!?) маючи дохід до 10тис.грн. в тиждень і більше!
Цитата
 
 
#5 Тарас 13.01.2007, 17:05
Про те,що мер обзвонює підприємців,кла няється -це брехня і фантазія деяких підприємців. Можливо і тих, хто планував разом з районною владою зірвати 1 січня новорічний ранок та св'яткування Нового року. Наскільки я знаю в міську раду запрошували підприємців,щоб обговорити питання св'яткування Нового року Різдва Христового.Дехт о дійсно з підприємців поміг в міру можливостей на ялинку.Основною проблемою, була проблема техніки(вишка), щоб прикрасити ялинку,через що роботи відбувались 25.12.
Цитата
 
 
#4 Віка 03.01.2007, 02:02
Це справді і смішно і грішно тому, що гирлянд та ігращок у нас було багато... І де подівались прикраси з тих свят...! І до чого ж наше місто докотилось ходити і випрошувати ялинкові прикраси.... СМІХ І ГРІХ....! :D :D :D :D :D
Цитата
 
 
#3 bigfan 26.12.2006, 19:07
Тут ти правий на всі сто. Доречі прикраси вже є, хоч небагато, але всеодно приємно, ще би мусор поприбирали кругом неї, то взагалі було б супер. З наступаючим Новим Роком та різдвом Христовим!
Цитата
 
 
#2 terry_usa 26.12.2006, 17:13
Міська влада не є бізнесова структура: не продає на базарах, не тримає бари і магазини, а живе за рахунок надходжень від різного роду місцевих податків і платежів, і тільки в малій кількості з держбюджету. Ну то чого дивуватися, що мерія микається по підприємцях, вимолюючи іграшки? Платили би ми в повній мірі податки, працювали би підприємства, які би також платили ті ж податки, то і ялинка би була пишна! А так маємо те, що маємо!!!
Цитата
 
 
#1 bigfan 25.12.2006, 14:04
Чого чутки, це факт. Мер та заступники дзвонять і випрошують гроші у підприємців. (Скоро почнуть по хатах ходити.) :D
Цитата
 

Додати коментар