Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Чи будемо реставрувати місто?

Красиві будиночки, залатані дорогі, чиста Нічлава та обидва парки... Чи здійсниться коли-небудь ця мрія? Мрії збуваються, та їх потрібно надто сильно хотіти. Пусті слова, сміливі ідеї, а дій немає – проблема пересічного мешканця міста. Ідеологія до болю проста, вона ж і веде Копичинці в безодню. А яке ж прекрасне місто було декілька років назад! Та роки минають, і сліди поволі зникають...
 
 
 
 
Переглядаючи світлини у розділі „Наша місто” розумієш, що той прекрасний центр вже не такий насправді. Декілька років назад, не пам’ятаю скільки саме, будинки, вулиці, парк реставрували до свята. Проводились ювілейні Сільські спортивні ігри, тому нагальною потребою постало оновлення міста. Що й було зроблено. І досить гарно.
 
 
 
Місто дійсно набрало вигляду „МІСТА”. Нам присудили тоді за благоустрій ІІІ місце в Україні. Отримали грошову премію – 50 000 гривень.(!?!?!?!?!?!). Хтось бачив ті гроші??? Ні, звісно. Ба, навіть більше, мало хто знав, що МИ – треті серед найчистіших міст. І хто винен у непоінформованості? Самі ж МИ. Бо ніякого інформаційного ресурсу в Копичинцях на той час не було, от влада і скористалася цим бонусом.
 
 

Минули роки і штукатурка знову посипалась. Дощі утворили вибоїни на дорогах: залатати міська влада не спішить. Добре, що хоч дорогу до „ради депутатів” проклалиJ. Місяць тому була мова за лавки біля ЦКіД, нема й досі. А може їх і не треба.:) Такі то справи коїться у наших „Копитах”, але все одно, в Копичинцях є чим пишатися, а от недоліки потрібно лікувати.
 
 
 
Парки. А що, парки прибирають, раз на рік перед Днем Незалежності. Це вже не повний „провтик” влади. Смітити ж у парку не можна, не всі це зрозуміли, але якби й хотів викинути сміття, то нема й куди – де смітники, шановна міська радо? Тепер і прибирайте частіше.
 
 
 
Єдине втішає, що місто кожного дня прибирають. Ідеш зранку, бачиш як двоє осіб викидають сміття на вантажний автомобіль. Та саме ці хлопці, а не хтось інший (а це Ігор Кавун та Михайло Довгань), найбільше підтримують місто. Якби не вони, давно б ми потонули у смітті.
 
 
 
Сподіватимемось, що надалі все буде добре. Ну має ж воно колись настати, оте ДОБРЕ. Ми тільки те й робимо, що живемо надіями, мріями і планами, а дій конкретних немає. Нема можливості? Було б бажання, а гроші знайдуться. Стосовно грошей, то місцеві підприємці завжди фінансово допомагають місту, але чи витрачаються ті гроші на задуману справу. Було б добре, якби час від часу наводили статистику, якісь цифри, але їх, нажаль, нема.
 
 
 
Копичинці – це твоє місто. Яким би воно поганим не було, та його потрібно берегти. Своїми діями приносити славу та пошану йому. Любіть своє місто!
Спонсор допису: Бажаєте мати власний сайт чи сайт вашої фірми? Тоді вам слід звернути увагу на дешевые выделенные сервера, щоб надійно розмістити веб-сайт
 

Коментарі:

Коментарі  

 
#4 terry_usa 16.10.2006, 09:17
А по великому рахунку чисто не там, де прибирають, а там, де НЕ СМІТЯТЬ! В Штатах, коли коло хати не прибрав сніг чи не покошена трава, готуйся заплатити непоганий штраф. Для уяви, скромненький штраф за неправильну парковку авто 50 паперів! За бичок, викинутий з вікна авто, 700-800 зелених! Тому і порядок! За вчинки, особливо погані, треба платити!
Цитата
 
 
#3 terry_usa 16.10.2006, 09:07
Як дивлюся на фотки про місто - плакати хочеться! Бардачок, до якого вже всі звикли, людей нема, ніби всі повиїжджали! Добре, що бабки позалишались, буде кому виключити світло! Цікаво, чи в мерії мають статистику, скільки людей на заробітках, хоч би заради загального інтересу?
Цитата
 
 
#2 Pashko 19.09.2006, 14:34
Така ідея у нас була. Та от реалізувати її ніяк не вдається.
Дуже хочеться вірити, що міська влада допоможе,та вони насправді не усвідомлюють для чого потрібен місту сайт :-). то чи знайдуться на нього гроші?Ну а зараз ресурс харчується фінансами власників сайту.
Дякую Вам за пораду, завтра спробує звязатися з мером міста (з ним я ше не говорив),цікаво , що він на то скаже.Будемо вірити...
Цитата
 
 
#1 Polaris 18.09.2006, 22:26
До речі, а якщо в міської ради попросити гроші на розвиток сайту, може в бюджеті пропишуть. І їм галочка буде, а ви відкриєте розділ про органи влади в Копичинцях.
Цитата
 

Додати коментар