Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Чужі кращі ніж свої?

kopiia_granica.jpgРаніше Україна славилася духовністю та моральністю. З напливом імігрантів поширилась розпуста, наркоманія. І як наслідок – поширення серед українців нетипових хвороб. Чужинці несуть з собою цілий комплекс таких проблем. Але непроханим гостям надаються найкращі умови для проживання за наш з вами рахунок.

21 листопада відбулася зустріч голови ОДА Чижмаря з делегацією з Чаду. Як зазначив пан Чижмарь, наша область зацікавлена в співпраці між вітчизняними та іноземними вузами. Адміністрація запрошує до наших вузів студентів-іноземців, пропонуючи їм кращі умови навчання та проживання.

Стає зрозумілою політика наших вузів: замість дбати про навчання і випуск першокласних спеціалістів-українців для нашої держави, боячись звинувачень у расизмі і ксенофобії, вони переповнюються іноземцями. Часто-густо преференції для гостей надаються з порушенням прав своїх, українських студентів.

Нещодавно, українських студентів ТДТУ ім.. Пулюя почали виселяти з гуртожитку, що на вул. Шептицького 1 в Тернополі, а натомість поселяють іноземних студентів з Африки. Це ще раз доводить, що ставлення до українців є гіршим, немов до другосортних людей. Варто також відмітити, що ситуація з ТДТУ не є найгіршою в Тернополі. Тут серед 8 000 студентів є всього 90 іноземців. Зовсім по-іншому виглядає ситуація в ТНМУ ім. Горбачовського (600 «гостей») чи ТНЕУ (200 «гостей»).

Перевага та привілеї надаються в першу чергу чужинцям, а українців викидають на сміття, як непотріб. Важко уявити собі в Європі чи де-небудь у світі, щоб привілеї надавалися чужинцям, а не титульній нації. В Україні виникла парадоксальна ситуація: інтелектуально та фізично здоровим українцям створюють такі умови, що вони змушені виїжджати наймитувати за кордон (відтік інтелекту) ,а сюди звозять трудових мігрантів з країн третього світу. Невже це вважається розумним?

Спонсор допису: Бажаєте щось вигідно продати, купити чи обміняти? Саме для вас існують объявления Киева на різну тематику


Коментарі:

Коментарі  

 
#24 Zori__ 24.01.2009, 00:30
Цитую Pashko:
Цитую контролцеконтролве:
нема негрів-нема расизму!


Те саме можна сказати і про білих :)
Люди, чого ви такі дивні? Всі ми однакові, незалежно від кольору шкіри. А те, що темношкірим та іншим іноземцях надаються житло визначається їхньою платоспроможністю. Хіба є таємницею, що за житло, окрім встановленої щомісячної плати, ще треба дати т.зв. "спонсорську допомогу"??? Комендантам байдуже, білий ти чи чорний, головне - плати грошики і матимеш хату. І нема що писати про несправедливість. Така несправедливість визначається не в межах расизму, а в межах корупції.

Dyzje dobre skazano, Pasha. Y was treba povchutusya . Radiyu, scho maemo taky rozymny lyuduny.
Цитата
 
 
+1 #23 pashko 23.01.2009, 12:47
Цитую контролцеконтролве:
нема негрів-нема расизму!


Те саме можна сказати і про білих :)
Люди, чого ви такі дивні? Всі ми однакові, незалежно від кольору шкіри. А те, що темношкірим та іншим іноземцях надаються житло визначається їхньою платоспроможніс тю. Хіба є таємницею, що за житло, окрім встановленої щомісячної плати, ще треба дати т.зв. "спонсорську допомогу"??? Комендантам байдуже, білий ти чи чорний, головне - плати грошики і матимеш хату. І нема що писати про несправедливіст ь. Така несправедливіст ь визначається не в межах расизму, а в межах корупції.
Цитата
 
 
-2 #22 контролцеконтролве 23.01.2009, 02:14
нема негрів-нема расизму!
Цитата
 
 
+1 #21 Тризуб 30.12.2008, 17:40
"Proschy ne obrajatu arabiv i chornux. Same te i e rassuzmom." - А ЯК НАЗВАТИ ТЕ, ЩО УКРАЇНЦІВ НА НАШІЙ ЖЕ ЗЕМЛІ ПРИНИЖУЮТЬ І ГНОБЛЯТЬ????
"Я також не противників того, щоб в нас навчалися і представники африканського і азійського континентів, але відношення хай би було ХОЧА Б НА РІВНІ" - ОТО ВЖЕ ДОЖИЛИСЯ, що на своїй землі вимагаємо "рівних" умов з іноземцями....
Цитата
 
 
+1 #20 Zori 30.12.2008, 11:41
COREST, Ya pogodjyusya z Wamu. Dobra dymka.
Цитата
 
 
+1 #19 corest 30.12.2008, 11:07
Більше того, такий цікавий момент - наших студентів селять по 4-5. Гостей - по 3. Коли виселяли наших студентів і робили перестановки кімнатах, перевозили ліжка з одного гуртожитку в інший, відгадайте хто грузив ліжка? А хто розгружав? Так - наші студенти, а дорогі гості чекали із речами в кімнатах поки їх облаштують. Я також не противників того, щоб в нас навчалися і представники африканського і азійського континентів, але відношення хай би було ХОЧА Б НА РІВНІ
Цитата
 
 
-1 #18 Zori 30.12.2008, 05:18
Цитую McTraher:
Тризуб мужик! Негри, і, особливо, араби вже сьогодні ведуть в нас себе, як в себе вдома.

Proschy ne obrajatu arabiv i chornux. Same te i e rassuzmom. Koryptsiy i duskruminatsiy poblyat' kerivnuku ykr. vyziv.
Kojnui mae pravo vchutusya. A chu znaete Wu chomy idyt' na Ykrainy vchutusya? Napruklad, v Canadi i USA zaraxovyut' duplom likara vid Ternopil'skogo Med. yniversutety. Treba znatu angl. movy i zdatu test($1000 + registratsia). Ale ne vid vsix svitovux vyziv zaraxovyut' duplom. Pro tse ne vugidno rozkazyvatu tum na Ykraini, xto xoche dobre zarobutu.
Цитата
 
 
-1 #17 Zori 30.12.2008, 04:11
Цитую Дьома:
то ще б нічого якби вони (іноземці) поводили себе по-людськи. Я за всіх не говорю, але все частіше в пресі появляється - то когось вбили, то когось згвалтували. Ну і ше й ставляться до них краще ніж до наших студентів (бо в них бабло). Та далеко йти не треба, невже церкву в Копичинцях пограбували українці? Чи цигани направду в нас продають ринви? Шось мало в то віриться... Я себе до расистів не відношу, мабуть навіть навпаки. Але все має мати свої рамки, як і гостинність

І дійсно расизм тут ні до чого

A moje szerkvy obikralu ti xto mav klyuchi ? A na tsyganiv tak spusalu. Taki bylu vupadku na Zakarpatti.
Цитата
 
 
#16 НечайМічурін 27.12.2008, 11:33
я за розпусту \\я за наркоманію))))
я проти націоналізму і расизму \\\ я проти безпринципного заробітку грошей))
Цитата
 
 
#15 Дьома 27.12.2008, 02:13
:-) ну це зараз так. А має бути трохи по іншому, іноземець має бути іноземцем
Цитата
 

Додати коментар