Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 59 гостей на сайті

Реклама

Чорнобиль. 22

Сьогодні 22 річниця з дня однієї з наймасштабніших техногенних аварій людства – Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль став могилою для багатьох людей, багато кому поламав життя, мільйонам змінив долю назавжди.

Як каже моя бабуся: "Ви вже не відчуєте справді чистого повітря". І якими б сумними не були ці слова, але усвідомлюєш, що це і дійсно так. Здається, що від Чорнобиля до Копичинців надто багато. Проте, це лише здається. Задаймось питанням наскільки зросла захворюваність після цієї катастрофи? Скільки зараз в нашому районі та зокрема в Копичинцях онкохворих? Це якраз і є найпряміший вплив радіаційного випромінювання. Ми – радіаційне покоління. Недбалість людини та системи призвели до непоправного.

Ось що пише Вікіпедія про катастрофу: Чорнобильська катастрофа — найбільша екологічна катастрофа сучасності, яка трапилася о 00 год. 23 хв. 26 квітня 1986 року, коли вибухнув реактор четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Великий викид радіоактивного пилу (в тому числі йоду-131, цезію-137, стронцію-90) піднявся на висоту 1500 м і був перенесений вітром до Скандинавії, Центральної та Південно-східної Європи, Північної Італії. Спершу комуністичне керівництво УРСР та СРСР намагалося приховати масштаби трагедії, але після повідомлень про Чорнобильську катастрофу американськими та європейськими засобами масової інформації розпочалася евакуація близько 130 000 мешканців Київської області із заражених районів. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 000 осіб, насамперед ліквідатори катастрофи (пожежники, військові, фахівці, котрі гасили пожежу, дезактивували місцевість, споруджували захисний комплекс - Саркофаг). З обігу вилучено близько 50 000 км2 землі (навколо АЕС створена 30-кілометрова зона відчуження).

Можливо, нам вже хватить забруднювати і так забруднене середовище? Може помалу будемо переходити на альтернативні способи живлення? На жаль, атом ніяк не мирний

Спонсор допису: У вас виникла потреба у розміщенні вашого авто? Дізнайтесь більше про гараж ракушка та побудуйте його


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Вася 26.04.2008, 22:42
а мені пофіг!
Цитата
 
 
#1 Boduk 26.04.2008, 11:32
Дійсно, як Копичинці можуть бути безпечними, якщо радіаційна хвиля облетіла нашу планету тричі. Дуже сумно, хоча б масштаби трагедії можна було зменшити, якби не кумуністична влада, яка хотіла прикрити від світу такий промах у своїй енергетиці. Люди 1 травня в Києві на параді були, не підозрюючи нічого...
Цитата
 

Додати коментар