Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 92 гостей на сайті

Реклама

Хай живе ЖЖ!

jj.jpgВ своїх попередніх статтях на веб-тематику я вже висвітлив роботу кількох Інтернет-проектів, а також намагався проаналізувати найпопулярніші соціальні мережі по відношенні до Копичинців. На цей раз попробую проаналізувати роботу іншого потужного інструмента в умілих руках – LiveJournal , ЖЖ, Живий Журнал (це кому як до вподоби).

 
 

Перш за все слід роз’яснити що це таке і з чим його їдять. Вже з назви зрозуміло, що даний проект є нічим іншим, як аналог паперового щоденника, з яким ділишся всіма думками. От тільки його цифровий родич має більше можливостей. Окрім тексту та записів ви зможете публікувати аудіо, відео, фото…Одне слово, ваш щоденник відтепер яскравий та мультимедійний.

Проте ЖЖ вже давно вийшов за рамки простого щоденника. Через різноманіття груп (т. зв. комюніті) ви можете знайти друзів за інтересами, купити-продати, читати новини та багато чого іншого. До речі про новини, ЖЖ в деяких країнах залишається чи не єдиним інструментом для свободи слова (саме тому популярний у нашого північного сусіда).

Говорячи про ЖЖ в Копичинецькому контексті, то поки тут не так все класно як хотілось.

Комюніті про Копичинці немає, слава Богу хватає користувачів-копичан.

Щоправда, як на мене, робота з ЖЖ потребує певних навиків користування комп’ютером (це вам не Вкантактє). Тим більше для налаштування ЖЖ вам знадобляться базові знання англійської, адже ще дуже багато чого не русифіковано і тим більше не українізовано. Проте, розібравшись зі всім, ви отримаєте чудовий інструмент. Тут інформація потрапляє найчастіше, тут ви можете поділитись наболілими думками (до речі, існує декілька режимів публікації – для всіх, для друзів і тільки для себе), розказати і показати друзям про свою поїздку, почитати про цю подорож від інших користувачів. Словом, дуже цікаво, і все залежить від ваших уподобань.

Зустрінемось на френд-листі!


Коментарі:

Коментарі  

 
#10 Емілі 26.03.2009, 15:09
Дуже класна річ, якщо в ній добре освоїтись! Джерело новин, вражень, досвіду інших користувачів. Місце, куди інколи можна "зливати" і свої думки. І головне, що можна знайти практично все відповідно до своїх зацікавлень. Хороша стаття!
Цитата
 
 
#9 pashko 25.03.2009, 11:17
ЖЖ-юзери в час публікації статті вже спали :) Звісно, Дьома не оминув такої ідеї і вже підзбирує, за згодою ж юзерів, їхні сторінки в ЖЖ.
Цитата
 
 
#8 as tar 25.03.2009, 02:38
Дьома давно тобі хотів сказати, щоб ти написав про ЖЖ -- молоток, але ше міг би дати в статті посилання на 10-20 копичинецьких (і не дуже) жж юзерів, для прикладу -- було б шикарно, я так думаю!
Цитата
 
 
#7 Tar.ko 25.03.2009, 02:08
Цитую Pashko:
Заходь, то кльова штука! Весь світ давно в ЖЖ!

:-| Я дивлюся, що так, там вже 19 із лишком міліонів, а я щойно дізнався,мені соромно. :oops:
Цитата
 
 
#6 pashko 25.03.2009, 01:57
Заходь, то кльова штука! Весь світ давно в ЖЖ!
Цитата
 
 
#5 Tar.ko 25.03.2009, 01:54
Цікаво, треба зайти і розізнати, що там і як.
Ви мене заінтригували.
Цитата
 
 
#4 Дьома 25.03.2009, 01:34
tdyoma.livejournal.com

чую скоро перейдемо повністю туди. Так званий копичинецький інформаційний андеграунд...
Цитата
 
 
#3 pashko 25.03.2009, 01:20
моя сторінка тут: pashkopashko.livejournal.com
Цитата
 
 
#2 Дьома 25.03.2009, 01:18
Пашко підтримую! Але ЖЖ не для лінивих це точно ;) дуже багато там заморочок

О, давайте діліться своїми сторінками...
Цитата
 
 
#1 pashko 25.03.2009, 01:08
Чудова стаття!!!

Залюбки читаю сторінки ЖЖ-друзів. Шкода, що через те, що не маю постійного і нормального доступу до інтернету, не веду активно своєї жж-сторінки. Надіюся, що скоро все зміниться!

Раджу всім. ЖЖ набагато краще за інші соціальні мережі.
Цитата
 

Додати коментар