Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Хай БУДЕ Новий Рік!

school1_newyear2009sma.jpgХай БУДЕ Новий Рік. Саме під таким гаслом цьогоріч проходило свято Нового Року у школі-гімназії нашого міста, на котре мені вдалось потрапити. У новоствореному актовому залі було досить спекотно, але дуже весело. Як розвивались події на святі - читайте далі.

Цьогорічні випускники школи-гімназії здивували всіх, як вчителів,і дирекцію школи, так і гостей свята та своїх молодших колег-школярів. Вся справа в тому, що весь (!!!) сценарій хлопці та дівчата написали самотужки, фактично без будь-якої сторонньої допомоги. Як признаються самі організатори свята, пройти вчительську "цензуру" було не так просто, але все-таки це вдалось. Проте і самі педагоги признаються, що переживали відносно сценарію, але в кінцевому результаті всі сторони залишились задоволеними.

   

school1_newyear2009_3.jpg

 І жителям Чукотки "перепало" від Діда Мороза

 school1_newyear2009_4.jpg

Італійській мафії також пощастило...

Все свято було, так би мовити, розмежоване. Між цікавими і дуже смішними сценками (які готували випускники), були привітання від інших класів, хто співав, хто танцював, хто ше там шось робив. Всього не чув і не бачив, бо в залі було надто шумно, через велику кількість людей, а відсутність мікрофонів залишила певний осад від того що не все зміг почути. Також слід сказати, що в залі було НАДТО спекотно, особливо під час новорічної дискотеки. Тому учні частенько вибігали на коридор, подихати свіжим повітрям.

school1_newyear2009_5.jpg

Мексиканський подарунок - кепка

school1_newyear2009_6.jpg

Африканські тубільці святкують Новий Рік по-своєму

А от щодо самих сценок, то це взагалі окрема історія. Як я вже казав, сценарій "саморобний", але від того не менш колоритний і веселий. Якщо коротко писати, то зміст сценок полягав в тому, що учні продемонстрували пригоди Діда Мороза в різних країнах та народах, таких як Чукотка, Японія, Італія, Іспанія, Африка, Мексика і все це із вкрапленнями чудового і сучасного (ну наскільки це можливо в школі) гумору.

 school1_newyear2009_1.jpg

Сценаристи і актори в одній особі

Особисто мені дуже сподобалось. Враховуючи те, що всі учні аматори в театральному мистецтві, у сценках зіграли просто чудово. Якби ще чути було краще... А так, Хай БУДЕ Новий Рік!

Фото: Іра


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Tar.ko 01.01.2009, 22:15
Ми старалися
Цитата
 
 
#4 Ярина 01.01.2009, 21:34
Молодці!!! :lol:
Цитата
 
 
#3 bigfan 30.12.2008, 17:15
Цитую Boduk:
Дякую, все для вас!
1 школа рулить! ;-) Нехай бурсі буде соромно
Цитата
 
 
#2 Boduk 30.12.2008, 00:43
Дякую, все для вас!
Цитата
 
 
#1 Optumistka 29.12.2008, 20:25
Так, Новий рік вдався!!!!! )))) 11 клас- Молодці!!! Просто супер!!!
Цитата
 

Додати коментар