Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Булочники-маніяки – пішли до…

…ага, якби ж то туди, куди щойно ваші думки підказали. На жаль, ні – маніяки лише змінили місце, чи, точніше, місто злочинів. Їх зараз не видно, їх не чути, та це не означає, що в Копичинцях знову настав спокій…

 

 А тим часом ходять чутки, і це вже, думається мені, точно чутки, що, мовляв, маніяки-булочники далі бродять вулицями міста, але тепер, озброївшись залізними палицями, не вередують при виборі жертв, а прибирають будь-кого незалежно від віку і статі. Виходить, що вони вже ніякі не «булочники», а маніяки-арматурщики. Дивом-дивуюся…

Ну а в міліції про маніяків-булочників мовчать. Мовчать, а, може, не можуть нічого сказати, бо в горлі від «сумлінної праці» застрягла… булка. (Так-так, маніяк залишив на згадку :)). Та що це я – про міліцію, та й про міліцію. Знаємо ж, що тут і говорити нема про кого…

Так, маніяків нібито й нема. Але результати маємо, і вони, а це точно, добряче змінили наші Копичинці. Люди тепер бояться поодиноко гуляти містом, мають страх до найлегшого шарудіння вітру і жахаються своїх же тіней. Увечері копичани повертаються до своїх теплих хатинок на таксі, але далеко не всі, бо ж не кожен може викласти щодня на таксі від 7 (семи) гривень і вище…

Самі ж таксисти ніби і співчувають бідним містянам, але в той же час приховано посміхаються, бо завдяки «вмінням» маніяків-булочників дохід від перевезень пасажирів відчутно зріс! Ось чому ходять містом такі жарти, мовляв, злочинців замовили саме таксисти.

Люди бояться, але… й люди активно вигадують і вносять свої корективи до правдивих історій. Сталося таким чином, а копичани з допомогою сільського БіБіСі («бабця бабці сказала») скажуть, що воно, панове, було зовсім не так, а так, і то був не такий, а сякий, і так далі. Словом, люди почали жити «маніяками-булочниками». І, складається враження, їм… це подобається! Бо замість розмов з острахом, копичани, зрештою, в умовах безпеки дозволяють собі не боятися, а навіть жартувати на таку популярну на сьогодні тему. Жартувати про «маніяків-булочників» або, якщо вірити вже новим чуткам, про «маніяків-арматурщиків» :)

Тож і Слава Гострий вирішив так само кумедно назвати цю статтю, мовляв, «булочники-маніяки» – пішли до… Сподіваюся, що так воно і є, або, принаймні, в скорому часі станеться.

Бережіть себе!

Ваш С.Г.

ПС. Не виніть мене за дитячу назву статті, бо, думаю, вона найбільше відображає ситуацію навколо «булочників-маніяків».

Спонсор допису: У вас є власний бізнес? Тоді вам пригодиться коммерческий консалтинг, це якісно


Коментарі:

Коментарі  

 
#18 Boduk 12.01.2009, 23:09
Хіба якщо пальці зігнути вчетверо :-)
Цитата
 
 
#17 pashko 12.01.2009, 22:31
Цитую Boduk:
Ага, тільки не знаю, чи моя нога з 45 розтоптаним влізе туди)


Нє, Бодик, тобі не можна їх одягати - порвеш наніц)) Мої ковзани для крихітних та елегантних ніжок)))))))))
Цитата
 
 
#16 Boduk 12.01.2009, 22:11
Ага, тільки не знаю, чи моя нога з 45 розтоптаним влізе туди)
Цитата
 
 
#15 pashko 11.01.2009, 17:35
Руля, а ти зараз катаєшся вдома?

Якщо тре комусь ковзани, то мої вдома.
Цитата
 
 
#14 Zori__ 11.01.2009, 12:11
Rulya, y Was dyzje dobri idei(na raxynok rozvutky sporty). V zjutti vse mozjluve. Bazjayu zdiisnutusya vsim Washum mriyam.Slyxaite Washe serdse .
Za raxynok "Sokola" Wu pravi. Tsikawo-v USA treniru z Ykrainu, Rocii ta Slovunii raxyut'sya samumu sul'numu. Zirka xokeyu z Rosii Alexander Frolov zabuvae gol dlya komandu "LA Kings" dyzje chasto. Tomy yogo kontrakt iz komandoyu stanovut' $14,000,000 na pik.
Цитата
 
 
+2 #13 Rulya 10.01.2009, 02:48
ГГ дякую Zori за таку ідею,я за..Але хіба безкоштовно і для душі можна ше когось повчити кататись на ковзанах,щоб було веселіше..Я думав і мріяв про розвиток спорту в місті.Вопшім,як стану депутатом,або власником будівельної компанії в Києві;)))-відкр ию в нас фітнес-центр,з критим катком,басейном ,тренажорним залом і т.д.А зараз всі сподівання на пана Мацієвського.Сп одіваюсь ми до того світлого дня ше не постарієм:"Сокі л"-така собі,нічогенька команда,грала б значно краще,якби не продавала своїх кращих представників.. шкода.
Цитата
 
 
#12 Zori__ 09.01.2009, 07:03
Rulya, to dyzje dobre shto Wu tak maisterno kataetesya na kon'kax i Was tak lyublyat' dryzi. Taki navuku zaburayut' bagato pratsi. Wu moglu bu davatu pruvatni yroku dityam i mozje kolus' vidkrutu schkoly. Ideya dlya biznesy i kopust' dlya gromadu.
A chu podobayet'sya Wam yak grae ykr.komanda "Sokil"?
Цитата
 
 
#11 Rulya 08.01.2009, 20:53
ГГГ,дякую,любі! Над хокейом попрацюю...
Цитата
 
 
#10 pashko 07.01.2009, 15:14
Руля не вміє грати у хокей :roll:
Але катається дуже і дуже добре!
Цитата
 
 
#9 Boduk 07.01.2009, 12:49
Рулю в НХЛ!
Цитата
 

Додати коментар