Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 62 гостей на сайті

Реклама

Було смітників "багато", а стало ще "більше"…

Наше місто багато років славилося своєю чистотою та порядком. Я навіть десь чув, що колись зайняло перше місце по благоустрою в Тернопільській області. Але це було колись. На жаль, тепер це тільки історія. На даний момент в нас є безліч проблем із сміттям, його вивезенням. Але тепер їх ще побільшало, адже почали пропадати урни для сміття. Їх не було аж так багато, а тут ще й «барабашка» їх забирає…

На другий день Великодніх свят, ідучи додому, я хотів викинути сміття, яке назбиралося в кишені, от і подумав собі: « Біля першої школи є два смітники, от там я його і викину». Але коли підійшов трохи ближче, то помітив, що вони пропали. Одразу не зрозумів в чому річ. Поставив папірчики назад і пішов.

 

Тут колись милувався один смітник

А тут інший

Наступного дня, проходячи повз школу, я зауважив, як на тому місці, де стояв один із смітників (той, що ближче до пам’ятника Шевченкові), акуратно прокладена плиточка, ніби там урни ніколи і не було.


Одразу виникає думка: «Куди вони поділися, хто їх забрав або, може, і вкрав, навіщо комусь вони?» Роздумуючи над цим питанням, якщо б їх вкрали, тоді для чого поклали плитку на те місці де вони були?

Я дуже хотів би знати відповіді на вище поставлені запитання. Для чого таке робити? Адже наше місто і так скоро перетвориться на смітник, невже нашим людям не вистачає розуму це усвідомити???!!!

У Копичинцях практично немає смітників. Навіть якщо ти не хочеш кидати сміття на землю, адже ти любиш і поважаєш своє місто, ти не маєш альтернативи. На даний момент, це питання одне із основних, що має вирішити наша мерія, поки ми не перетворили наше місто у суцільний смітник.

Спонсор допису: Цікавитесь будівництвом чи ремонтом власного будинку чи квартири? Тоді дізнайтесь про фурминатор і його переваги


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 Zori__ 26.05.2009, 22:20
Зробіть фотографії. Цікаво буде подивитися.
Цитата
 
 
#10 lacca 26.05.2009, 19:11
коли недалеко від мого дому(на зупинці)з'явила ся лавочка і урна я навіть була здивована-з першу.Але наступна думка була - а чи надовго вона там простоїть??? :-|
Цитата
 
 
#9 Tar.ko 26.05.2009, 17:09
Урааааааааа, здійснилось чудо!!!!

Я не повірив своїм очам, як декілька днів назад по всьому місту побачив нові урни для сміття та лавачки. Нарешті наша мерія щось зробила, для міста.

+ меру
Цитата
 
 
#8 Zori__ 04.05.2009, 07:52
Молодці, Tar.ko та Boduk. Добра робота.
Цитата
 
 
#7 Tar.ko 02.05.2009, 22:29
Хочу відмітити ще одне, адже вийшло маленьке непорозуміння, дирекція школи не демонтувала урни самовільно, на це вона мала всі дозволи ПМК"Господар" та міської влади.
Цитата
 
 
#6 bigfan 28.04.2009, 16:41
Цитую Tar.ko:
Є свіжа інформація, урни ніхто не вкрав,їх забрала дирекція школи, тому що їй набридло прибирати за нашими мешканцями, які несуть памперси, пляшки та інше побутове сміття до школи!!!

Оце по-нашому! 8)
Цитата
 
 
+2 #5 Tar.ko 27.04.2009, 22:31
Є свіжа інформація, урни ніхто не вкрав,їх забрала дирекція школи, тому що їй набридло прибирати за нашими мешканцями, які несуть памперси, пляшки та інше побутове сміття до школи!!!

На мою думку це не є вихід, але я і розумію директорку школи. Треба задуматись мешканцям на хвилинку і схаменутися, адже вулиця Шевченка це одна, із не багатьох із якої ще вивозять сміття, невже так складно заплатити декілька гривень на місяць????!!
Цитата
 
 
#4 Peligro 27.04.2009, 04:47
добрі, грабіжники. класно сліди замітають. вчора ніс пусту бутилку від живчика від БК аж додому)
Цитата
 
 
#3 Дьома 26.04.2009, 14:14
виглядає так наче їх не вкрали, а думають замінити на нові... Якщо крадуть то нашо плиткою прикладатИ?
Цитата
 
 
#2 Zori__ 26.04.2009, 03:17
Можливо скоро в місті будуть нові смітники. Що пояснює міська рада(це їх відповідальніст ь)?
Цитата
 

Додати коментар